ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Pan Lahey i Randy proszeni do działu z dupy, dziękuję.
1
@Kondziubarca No i co ze dodał jakiś wpis? Ostatnio Alemany powiedział że wypożyczenie Coutinho no za mało aby zarejestrować Ferrana a ty uważasz że Morata trafi do Barcy w styczniu. Polecam włączyć samodzielne myślenie, a nie sugerować się śmiesznym Twitterem
3
@Kurkmen my też mamy dobre placki ale dziś wyszedł zakalec.
0
@Woland10 Gavi wrócił po przerwie, zagrał słabszy mecz i wyciągasz za daleko idące wnioski. Większość twoich analiz jest żenująca.
0
@KmN moja noworoczna inspiracja. Polecam zapoznać się z jej historią
8
@Encore w Hogwarcie wariacie
0
@KmN Nagrodę odbierała Róża Kozakowska?
0
Nie wiem co jest nie tak z tymi młodymi piłkarzami. Xavi im każe kryć powietrze na skraju 16stki czy oni są jacyś ułomni?
2
Frajersko zremisowany mecz. Fatalne zmiany Xaviego. Nieodpowiedzialny Gavi i skrajnie nieodpowiedzialny Abde który krył powietrze na 16 metrze przy bramce Granady.
1
Jutgla na tej grafice przedmeczowej przedstawiającej skład Barcy wyglądał jak Dembele.
0
@SkyWalkerr co konkretnie powiedział?
7
@Comentateiro no ale 2x0 daje przeciez 0 chłopie. Nie wiem czy trolujesz czy piszesz całkowicie poważnie ale to nie ma nic wspólnego z logiką xD
20
@Comentateiro jak może mieć dwa razy tyle skoro ma 0? Jakaś wyższa matematyka chyba
0
@Barca1922 nie ma wyjścia, trzeba Ferrana zarejestrować.
3
@Ingiel szkoda ze nie zapytał go o swoje podobieństwo do mopa, pytanie tej samej kategorii
0
@kaamil1910 kto powiedział że Puyol jest słaby? Przeciez Puyol był świetnie zbudowanym stoperem który miał wszystkie te cechy o których mówię od początku. Garcia odgrywa większą rolę? Nie wydaje mi się. Araujo jest fundamentem obrony, był nim również o Koemana. Garcia gra tylko i wyłącznie dlatego, że prawa obrona kuleje i kilka razy Lenglet wychodził w pierwszym składzie zamiast niego. Gdyby był tak dobry jak mówisz to City tak łatwo by go nie oddało. Przereklamowany piłkarz
0
@kaamil1910 cechy które wymieniłeś są najmniej ważne u środkowych obrońców. Stoper musi być wysoki, dobrze zbudowany i przede wszystkim musi dobrze grać głową oraz w odbiorze. Garcia profilem bardziej przypomina gracza środka pola, a nie stopera. Nie czarujmy się, chłopak nigdy nie będzie wyglądał jak Araujo.
0
@kaamil1910 przereklamowany stoper. Nie ma niczego co cechuje najlepszych stoperów na świecie.
5
@FC1899Barca Nikt wtedy się nie spodziewał ze gość zapomni jak się gra w piłkę. Edit. Wydaje się że facet poprostu osiągnął cel, trafił do najlepszego klubu na świecie po czym uznał ze nie warto się starać
0
Neto jest nieobecny
1
Mam wrażenie że Neto ma totalne wyjebongo na tej bramce
0
Oszczędzają się na ligę Europy
1
@PartidarioCatalan 0? Dla przykładu piłkarz Barcelony miałby już żółtą kartkę
4
Tego bramkarza z dość dużym opóźnieniem zabolało. Musi mieć wysoki Ping
0
Demebele zakończy mecz z kontuzją
5
Trzeba zwrócić honor Koemanowi, że nie mylił się ani trochę co do Puiga
1
Nie ma to jak w polu karnym czekać na piłkę i ostatecznie się jej nie spodziewać. Brak słów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Puig powinien zejść jeszcze przed przerwą
2
Eric może być co najwyżej zmiennikiem w tym zespole, a Mingueza powinien szukać sobie nowego klubu. Jak w takim meczu nie potrafią się skoncentrować to co będzie w lidze?