8

Pan Lahey i Randy proszeni do działu z dupy, dziękuję.

1

@Kondziubarca No i co ze dodał jakiś wpis? Ostatnio Alemany powiedział że wypożyczenie Coutinho no za mało aby zarejestrować Ferrana a ty uważasz że Morata trafi do Barcy w styczniu. Polecam włączyć samodzielne myślenie, a nie sugerować się śmiesznym Twitterem

3

@Kurkmen my też mamy dobre placki ale dziś wyszedł zakalec.

0

@Woland10 Gavi wrócił po przerwie, zagrał słabszy mecz i wyciągasz za daleko idące wnioski. Większość twoich analiz jest żenująca.

0

@KmN moja noworoczna inspiracja. Polecam zapoznać się z jej historią

8

@Encore w Hogwarcie wariacie

0

@KmN Nagrodę odbierała Róża Kozakowska?

0

Nie wiem co jest nie tak z tymi młodymi piłkarzami. Xavi im każe kryć powietrze na skraju 16stki czy oni są jacyś ułomni?

2

Frajersko zremisowany mecz. Fatalne zmiany Xaviego. Nieodpowiedzialny Gavi i skrajnie nieodpowiedzialny Abde który krył powietrze na 16 metrze przy bramce Granady.

1

Jutgla na tej grafice przedmeczowej przedstawiającej skład Barcy wyglądał jak Dembele.

0

@SkyWalkerr co konkretnie powiedział?

7

@Comentateiro no ale 2x0 daje przeciez 0 chłopie. Nie wiem czy trolujesz czy piszesz całkowicie poważnie ale to nie ma nic wspólnego z logiką xD

20

@Comentateiro jak może mieć dwa razy tyle skoro ma 0? Jakaś wyższa matematyka chyba

0

@Barca1922 nie ma wyjścia, trzeba Ferrana zarejestrować.

3

@Ingiel szkoda ze nie zapytał go o swoje podobieństwo do mopa, pytanie tej samej kategorii

0

@kaamil1910 kto powiedział że Puyol jest słaby? Przeciez Puyol był świetnie zbudowanym stoperem który miał wszystkie te cechy o których mówię od początku. Garcia odgrywa większą rolę? Nie wydaje mi się. Araujo jest fundamentem obrony, był nim również o Koemana. Garcia gra tylko i wyłącznie dlatego, że prawa obrona kuleje i kilka razy Lenglet wychodził w pierwszym składzie zamiast niego. Gdyby był tak dobry jak mówisz to City tak łatwo by go nie oddało. Przereklamowany piłkarz

0

@kaamil1910 cechy które wymieniłeś są najmniej ważne u środkowych obrońców. Stoper musi być wysoki, dobrze zbudowany i przede wszystkim musi dobrze grać głową oraz w odbiorze. Garcia profilem bardziej przypomina gracza środka pola, a nie stopera. Nie czarujmy się, chłopak nigdy nie będzie wyglądał jak Araujo.

0

@kaamil1910 przereklamowany stoper. Nie ma niczego co cechuje najlepszych stoperów na świecie.

5

@FC1899Barca Nikt wtedy się nie spodziewał ze gość zapomni jak się gra w piłkę. Edit. Wydaje się że facet poprostu osiągnął cel, trafił do najlepszego klubu na świecie po czym uznał ze nie warto się starać

0

Neto jest nieobecny

1

Mam wrażenie że Neto ma totalne wyjebongo na tej bramce

0

Oszczędzają się na ligę Europy

1

@PartidarioCatalan 0? Dla przykładu piłkarz Barcelony miałby już żółtą kartkę

4

Tego bramkarza z dość dużym opóźnieniem zabolało. Musi mieć wysoki Ping

0

Demebele zakończy mecz z kontuzją

5

Trzeba zwrócić honor Koemanowi, że nie mylił się ani trochę co do Puiga

1

Nie ma to jak w polu karnym czekać na piłkę i ostatecznie się jej nie spodziewać. Brak słów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Puig powinien zejść jeszcze przed przerwą

2

Eric może być co najwyżej zmiennikiem w tym zespole, a Mingueza powinien szukać sobie nowego klubu. Jak w takim meczu nie potrafią się skoncentrować to co będzie w lidze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?