ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ronmes pięknie wyjaśnione!
0
@paweldunajecfcb Pulp Fiction najlepszy, a zaraz po nim Nienawistna ósemka.
0
@Bunk420 no właśnie nie
1
@Bunk420 a to da się płakać nie szczerze? Mysalem ze to możliwe tylko w filmach i serialach
3
Ter Stegen podsunął kartę przetargową Dembele i jego agentowi mówiąc o tej elektryczności. Za chwilę okaże się, że chcą jeszcze więcej kasy za elektrownię węglową w klubie...
10
@Criss18Barca chyba nie sugerujesz że Messi był lepszy w całym 2021 roku... Messi po wygraniu Copa America aż do końca roku nie był nawet w trójce najlepszych piłkarzy. Lewandowski był najlepszym piłkarzem w 2021 roku i to pitolenie że bramki się nie liczą w tej kwestii to jakiś nie śmieszny żart
0
Jest tu ktoś kto na bieżąco obserwuje sytuację na linii Rosja - Ukraina i mógłby napisać po krótce jak obecnie to wszystko wygląda i jakie są prognozy na najbliższe dni, tygodnie?
4
@FCMichalo Sancho bez dwóch zdań
1
@PatrychoO oboje powinni zmienic dilera
14
Ale ten agent Dembele ma silną psychikę
2
@kaamil1910 biznes is biznes, nie ma sentymentów, tym bardziej do takich typów jak Dembele
0
@Rewolucja123 próbujesz wejść do głowy Sergio i go wybronić tym że nie miał opcji podania ale nie wolno w ten sposób tracić piłki. Kante, Veratti czy Casemiro gdyby nie mieli komu podać to zabraliby się z piłką żwawo do przodu a nie robili małe kroczki w oczekiwaniu aż ktoś zza pleców wstawi nogę i odbierze darmowy prezent. To nie orlik tylko piłka nożna na najwyższym poziomie a u nas od kilku lat w najważniejszych meczach gra ten sam nie dojeżdżający Busquets.
0
@zodiak_10 nie znam cie
0
Co za różnica czy 3 miesiące czy 3 lata? I tak nie powącha murawy
0
@Mns21 Po co Barcelonie Traore skoro Barca nie gra z kontry?
1
@Criss18Barca i o 5-10% mniej straconych bramek
0
@Image trzeba też umieć znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Strzelenie gola to dużo bardziej złożony proces niż dołożenie stopy do piłki.
0
@Symson w Ajaxie bardzo często grywał jako pivot i to nie jest pozycja mu obca. Nie rozumiem na jakiej podstawie twierdzisz że Sergio jest lepszy od DeJonga w defensywie. Wypunktowałem Ci co i jak i podałem świetny przykład z ostatniego klasyku gdzie Alba często musiał odwalać robotę za Sergio bo ten nie nadążał. Busquetsa bardzo łatwo ograć, DeJonga już niekoniecznie, po za tym Dejong jest na tyle dynamiczny i szybki że jest w stanie zdążyć w sektory gdzie Sergio nie ma szans być na czas. Totalnie nie rozumiem jak można uważać ze ktos kto wyraźnie nie pomaga w defensywie jest lepszy od gościa który grywał na pivocie i często pomagał obrońcom, mało tego Frenkie często grywał jako stoper. Gdyby od Sergio był gorszy w defensywie to nigdy nie miałby prawa wystąpić na środku obrony.
3
Klasyczny przypadek piłkarza bez ambicji.
0
@marcin62 jestem fanem, czekałem na premierę ale stwierdziłem że poczekam na recenzje. No i nie poszedłem do kina.
0
@blaugrana16 to może ty ten drugi Manchester oglądasz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dariooo i często podrybluje w przeciwieństwie do Francuza. Porównanie z dupy.
0
@Pogba pieprzenie głupot po jedynym obejrzanym meczu zespołu z Londynu. W meczu z Liverpoolem też byli wypalonym zespołem? Każdej drużynie zdarzają się słabsze mecze. Dzis mieli gorszy, a mimo to do stracenia bramki świetnie się bronili i przegrali tylko jedną bramką.
0
@jakub1906 wygrali LM w poprzednim sezonie. To za mało aby wymieniać ich w czołówce europejskiego futbolu? Wyciągasz zbyt pochopne wnioski po obejrzeniu zapewne jednego z maksymalnie dwóch meczów w tym sezonie. Chelsea to zespół który może wygrać z każdym, dzis mieli gorszy dzień i mimo to przegrali tylko jedną bramką z tak ultrapoteznym teamem Pepa ale wystarczy wrócić do spotkania z Liverpoolem gdzie byli lepszym zespołem i mogli tamten mecz spokojnie wygrać.
0
@Rewolucja123 Dejong ma potencjał do bycia świetnym pivotem i z racji tego że na rynku nie ma zbyt wielu ciekawych piłkarzy na tą pozycję, a sam Busquets poprostu nie nadąża to nie spróbowanie Holendra na pozycji pivota byłoby poprostu głupotą Xaviego, a jego sprzedaż totalnie złą decyzją. Obawiam się, że Xavi wciąż będzie patrzył na Sergio przez pryzmat amigosa i zalet w rozegraniu stawiając na niego w każdym spotkaniu.
1
@SteuerFreiMoney tam robotę robią głośniki w układzie wydechowym...
0
@Symson Busquets lepiej się ustawia i lepiej ogarnia zadania defensywne? Mówisz to o piłkarzu za którego Alba czyli lewy obrońca łatał dziury w środku pola w meczu z Realem. Busquets jest zawsze spóźniony, do tego bardzo łatwo go wyprzedzić czy też ograć w pojedynku 1 vs 1. Busquets nie wnosi absolutnie niczego do defensywy, gra tylko i wyłącznie dlatego że ma bardzo dobry przegląd pola i rozegranie. Prześledź sobie najlepsze kluby w Europie i ich defensywnych pomocników. Jak sama nazwa pozycji mówi, piłkarz głównie ma pomagać defensywie. Kante, Rodri, Casemiro, Kimmish, Veratti, Fabinho... Ci piłkarze dosłownie zjadają Busquetsa w grze obronnej jak i samej dynamice i szybkości. Barcelona która zamyka przeciwnika na jego połowie naraża się na niebezpieczne kontry i potrzebuje pomocnika który musi nadążac, a od zawsze gra tam Busquets. Kiedyś to wystarczało natomiast od 4 sezonów widać jak wielkie dziury są przed polem karnym Barcelony. Dejong ma potencjał aby stać się lepszym defensywnym pomocnikiem od Busquetsa. Aspekt w którym Frenkie jest gorszy to tylko i wyłącznie podania.
0
Dziwnie by było gdyby mieli nie zagrać
0
@Symson Haha uważasz że Busquets jest lepszy od DeJonga w defensywie? Przeciez Dejong za Busquetsa na SPD to wartość dodana jeżeli chodzi o defensywę.