ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Czy smutne? Raczej nie. Niewielu piłkarzy potrafi strzelić przynajmniej jednego hat-tricka w jednym sezonie. W Barcelonie to zjawisko występowało bardzo często bo mieliśmy Leo czy Suareza natomiast jeżeli prześledzisz sobie inne europejskie zespoły to okaże się że w większości z nich nie ma piłkarza który zanotowałby choćby jednego hat-tricka na przestrzeni ostatniego sezonu.
3
@kuz polecam, jeden z lepszych filmów Tarantino
4
Po odmrożeniu Maryli okazało się, że należy ją naładować. Za kulisami ładuje ja właśnie Derulo, niebawem nasza Shakira pojawi się na scenie.
1
@HighestInTheRoom żeby nie dożyć do końca roku? Kulturalnie napić się i podyskutować
2
@Lovalo Derulo jeszcze ją ładuje za kulisami
0
Kielce działamy coś?
8
Niedorozwoje już strzelają
0
@FCB24 na oglądali się kompilacji z podkładem Danza Kuduro na yt
4
@kodi77 im mniej wiesz tym lepiej śpisz
0
@SinMistico Moarata czy jakikolwiek inny napastnik za podobna cenę to nic innego jak zimowa fanaberia która i tak byłaby półśrodkiem. Moim zdaniem powinni poczekać na zakup 9tki do letniego okienka.
0
@busquets5 porównanie bez sensu. W lidze jest dużo wiecek spotkań i rywale o 4 miejsce są słabsi od Bayernu czy Benfici. Niektóre zespoły nie utrzymają wysokiej formy
0
@jeyx77x Depay zagrał dobrze może w trzech lub czterech spotkaniach. Przeciez nikt mu nie kazał obniżyć loty.
0
@busquets5 ciężka nie ciężka przeprawa, Barcelona w top 4 poprostu będzie i bez Moraty. Wydawanie dużych pieniędzy na półśrodki jest niedopuszczalne w obecnej sytuacji finansowej klubu.
2
@DaPidejpi przeciez to naczelny polski mitoman, lejemy
0
@kuz jeżeli "XDDD" znaczy dla ciebie więcej niż słowa to naprawdę Ci współczuję. Nie ocenia się czyjeś pracy przed jej zakończeniem, to miałem na myśli. Twoja interpretacja jest poprostu błędna i oderwana od mojej wypowiedzi. Poprostu przeczytałeś to co chciałeś przeczytać i zarzucasz mi coś co jest nieprawdą. A pochwały na temat Alemanego były mocno przesadzone jakby nie wiadomo co świetnego zrobił. Transfer Torresa to głównie zasługa samego piłkarza który chciał dołączyć do Barcy. Został kupiony za dość duże pieniądze i przed zarejestrowaniem gracza pojawiały się głosy że Alemany jest "totalnym szefem". I z tego co wiadomo obecnie niemożliwe jest zarejestrowanie Torresa. Gdyby było inaczej to zostałby już zarejestrowany a sprawa z Dembele jest mocno powiązana bo pisały o tym poważne źródła a nie jakieś kaczki twitterowe
0
@kuz to nie pierwszy raz gdy yt usuwa filmy Ćwiąkale
0
@doc Depay kopiący się po czole jest więcej wart od świetnego napastnika jakim jest Moarata? Nie widziałeś Moraty w akcji
1
@Coutinho007 wiadomo, że level nie ten sam ale mam przeczucie, że w Barcelonie Xaviego będzie spisywał się lepiej niż za Koemana. O ile oczywiście złapie optymalną formę. Dania opierała swoją grę na ataku pozycyjnym, dużej wymienności pozycji i tam spisywał się naprawdę dobrze
0
@kuz Nie ma to jak wyciągnąć jedno zdanie z kontekstu. Ostatnie zdanie brzmi "nie oceniaj dnia przed zachodem słońca" co jednoznacznie sugeruje, że było za wcześnie na tego typu pochwały. Serio nadal tego nie rozumiesz?
0
@Coutinho007 na 9tce jest dużo lepszym piłkarzem niż Depay, a przy urodzaju napastników jest on poprostu potrzebny przynajmniej na najbliższe pół roku
0
@kuz napisałeś przeciez żebym nie oceniał jego pracy i że sam sobie zaprzeczam. W którym momencie sobie zaprzeczyłem? I w którym momencie oceniłem Alemanego?
1
@Coutinho007 Akurat Martin świetnie spisuje się jako napastnik i na tej pozycji ma dużo więcej do zaoferowania niż Depay. Gra z rywalem na plecach, pokazywanie się do podania, gra z pierwszej piłki, wyjście na pozycję a i gra w powietrzu nie jest mu obca. Do tego jest szybki. Ja liczę na niego w najbliższych miesiącach
1
@Gaz Depay nie ogarnia ataku pozycyjnego i widać to gołym okiem więc na pewno chodziło między innymi o niego
0
@Nieznajomy są większe wartości w życiu niż pieniądze. Honor jest jedną z nich
0
@derlysy1979 ale jak zdjęcie w tle? Przeciez Sousa jest postacią publiczną
0
@RobiS skąd wiesz? Daj źródło.
1
@Sysia11 LM30 *
1
Lahoz jest obecnie jednym z najlepszych sędziów w Hiszpanii ale i tak trzeba ponarzekać bo 4 lata temu chłop pomylił się na niekorzyść Barcelony
1
@Gaz nie powinien, nie ma miejsca na szczury w zespole. Półroczny rozbrat z murawą i treningami narobi mu dużo większych szkód niż potencjalne liczenie na jego kontuzje. Kontuzje i tak go nie opuszczą więc niech dyma sobie kolejnego pracodawcę który i tak nie da mu większej kasy niż Barca. Gość okazał się zwykłym frajerem
2
@Sysia11 Napisałaś to całkowicie poważnie? Napisz proszę, że nie