Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@sintesox Upamecano gra świetny sezon a nie mecz
0
@macio_944 Równie dobrze nastepna LM mogą wygrać za 15 lat.Takie wróżenie.
3
@Herato Nie pobije bo City ich odeśle do domu.
2
@Hosh Ale trochę nudne jednak ;p
2
@SergioTomas Onana?
2
@Vebrol Ja się zmieniłem
3
@PatrychoO A propo kuponów to obstawilem wszędzie Bayern i przynajmniej moneta się zgadza.
3
Teraz można na spokojnie iść bić metki w red lesie.
0
@sintesox Bo to jest zawodnik na ławkę a jest na siłe pchany do pierwszej 11.
5
@kerouac W punkt jak zawsze.
1
@Kakixbarca Za ofensywna ta druga linia.Cou w pomocy to też tak średnio.
1
@Bartek22 FDJ powinien grać na 5.
0
Ale pięknie wtedy załadował.
2
Szykują się wyborne play offy.Szczerze to nie mg się doczekać.Obstawiam w finałach LAC VS LAL i Millwauke vs Boston.
4
W Barcelonie to jak u nas w Polsce a bo przygotwanie fizyczne :D
0
Ostatnie 5 lat Barcelony w LM to jakiś koszmar:
-0:3 z Juve.
-0:4 z PSG.
-0:3 z Roma.
-0:4 z Liverpoolem.
-2:8 z Bayernem.
5
Już tylko Sevilla broni honoru hiszpańskiej piłki.Zobaczymy jak im jutro pójdzie.
1
@PatrychoO Frenkie to jest zupełnie inny pilkarz niż ten z Ajaxu.Niestety.
2
@Ratamahatta A propo Messiego to widział go ktoś wczoraj na boisku?
2
Koszulki wyjazdowe United.Jak oceniacie?
https://i.imgur.com/5CYcTGw.jpg
0
@tobiasson92 To co ma Bayern powiedziec który sezon skończył dawno temu.
1
@JohnA Nasza zdecydowanie
0
Prawie 10 km mniej przebiegniętych przez Barcelone.Jak nie idzie umiejętnościami to chociaż ,,watąbą'' trzeba nadrobić.Ale tu też niestety nie pykło.
2
@Witam Tak spacjaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
To był najgorszy mecz Ter Stegena w Barcelonie?
0
@Danny Gaucho Rekordzik do kolekcji.
0
Stracił ktoś więcej bramek w jednym meczu w fazie pucharowej LM? @BarcaInfo
1
@Moriarty Messi też dziś nie za wiele pokazał.
65
Ale co Davies zatanczyl z Semedo to jego.
3
@PatrychoO Sancho to moje marzenie.