Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP Uwielbiam go jako sportowca.Idol.
1
Pudzian w 2004
1
@Kusco15 Osobiście nie jestem fanem boksu Kownackiego ;c
0
@BXOD Mnie bardziej ciekawi jak poradzi sobie środkowa strefa.Od tego bedzie zależec wynik według mnie.Jak nas zepchną to nie wstaniemy.
0
@LuisSalvano Nie.Po prostu bokser.Bo wacham się nad Gołotą,Adamkiem i Włodarczykiem.
0
@Esteban_ A po starym?
0
Najlepszy polski bokser w historii?
0
@itmustbejoke Finały NBA 2016 Cleveland Cavaliers vs Golden State Warriors GAME 7.
7
@MesQueUnClub96 Ja tam jestem za Cholo.
4
@VamosRakieta Szejk zrobi swoją złota piłkę.
1
W sumie ciekawe czy jakby przyznawali złota pile to daliby Neymarowi/Mbappe za te 4 trofea o ile dociągną tą Lm.Tak naprawdę to oni we dwójkę mogą być przegranymi tej decyzji.
4
@SeeleyBooth despacito
3
@Ratamahatta Potencjał Griza nigdy nie zostanie wykorzystany dopóki jest Messi. To są tak podobni zawodnicy profilem że jest to po prostu niemożliwe.
1
@trolownik Griz to inny typ zawodnika.
1
Jak dla mnie to Barcelona za 2-3 lata kiedy Messi będzie powoli zawieszal buty na kołku powinna sprowadzić Mbappe jako lidera i na nim budować zespół. Szkoda by było stracić na niego szansę.
11
@Chakalaka Uważam że jest fantastycznym piłkarzem ale niech gra we Francji.
1
@robsesh kuraworkout polecam mocno
2
@NeroTFP Znaczy mi chodzi o tą reklamę :D a tak to nic nie mam do niego.
5
Chyba nikt mnie tak ostatnio nie irytuje jak Maciek Maleńczuk.
0
@Mixtape @sidzej
1
@NeroTFP ja mam tak na 3 kuponach : over 1.5 po 1.45,1 bramka Atleti po 1.35,wygrana Atleti po 2.40
0
@Hushovt dla mnie bomba
1
@Szicek10 No a jak
0
@Danny Gaucho Mówisz Danny? Może ewentualnie LM go zatrzyma.
15
@tristan87 Eeee. Maszyna jest jedna.
0
@Mario96w Też jest świetnym zawodnikiem pod marketing.
1
Mbappe może zostać legenda Paryża. Wydaje mi się że to o niego powinni bardziej dbać niż o Neymara.
1
@Hiacynk Też mi się wydaje że tak będzie. Pomeczą, pomeczą wygraja.
0
Liga mistrzów lubi remontady.
1
@VamosRakieta Co ta liga mistrzów robi :cc