Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Ale hajpowany jest Lewy w polsacie.Niby rodak ale to aż niesmaczne się robi.
1
Laysy i pepsi są więc można oglądać.A wy co jecie/pijecie ?
0
@Transu96 O ile będzie co odmieniać
4
Zobaczymy czy Setien przybije piątke Sarriemu po tym meczu ;v
2
@Bykunn Nie wiem ale dla mnie to dziwne.Przynajmniej Griezmann dałby maxa i będzie zasuwał.
6
Jak nie jest przekonany do Griezmanna w ofensywie to mógł go wpuscic do drugiej lini.Chłop zasuwa w defensywie jak mało kto.Wybiegany bo na spokojnie może grac 90minut.Wydaje mi się że dałby więcej niż np Roberto.Zobaczymy.
13
Informacja o skladach dobitnie pokazuje jak bezsensowny był transfer Griezmanna.Chłop za 120 baniek o nieprzecietnych umiejetnościach ląduje na ławce w najważniejszym meczu w sezonie.
0
Myślicie że gdyby nie potworna kontuzja która przytrafiła się Nazario to byłby uznawany za lepszego od Cristiano i Messiego? W wieku 23 lat strzelił ponad 190 bramek w 220 meczach.Pozniej kontuzja i Ronaldo wrócił ale już nie był aż tak dobry jak przed nią.
0
@IronSanHybrid Chyba tak ;d
1
@VamosRakieta @sintesox Dziękuje panowie
1
Zanotował ktoś więcej udanych dryblingów w jednym meczu w LM niż Neymar ?
(16/20 ostatnio z Atalanta)
Może ty wiesz @BarcaInfo .
1
@Homeopata8989 A wtedy kibic United wyskakuje : A ile ma mistrzostw Handanovic a ile van der Sar?
2
@tobiasson92 Bayern jest faworytem i wszyscy to chyba wiedzą.Zobaczymy co pokaże boisko.
3
@adi7adi8 Super wiadomosc.
0
@Danny Gaucho Mendes ma chyba wszstkich Portugalczyków ;v
0
Wiadomo kto komentuje z polsatu Barce z Bayernem?
2
Komentarz usunięty
6
@Danny Gaucho I to nazwiska które są gorące co rok na rynku transferowym.
1
Dawno nie bylo tak wysokiego kursu na Barcelone w LM ;v
0
@MateS Sam nic nie zrobi.
12
Kurs 90 na hat tricka Suareza jutro.Za 2 można wjechać.
0
@Danny Gaucho Boli cię wielki Neymar?
1
Obstawmy wszyscy Bayern i Barcelona awansuje.
1
Upamecano co dziś schował Coste do kieszeni to jego.
1
@mekston Będą faworytem.
0
@MESSIah16 City albo Paryż.
0
@abram3k Czemu?
2
Lyon vs Lipsk. A czemu nie.
2
Szykuje się niemiecki pojedynek trenerów : Tuchel vs Nagelsmann. Szczerze to już się nie mg doczekać. To będzie napewno fajny meczyk. Obie ekipy uwielbiają atakować i dominować.
1
@Janiama Też stawiam że Paryż wygra LM.