32

Ale hajpowany jest Lewy w polsacie.Niby rodak ale to aż niesmaczne się robi.

1

Laysy i pepsi są więc można oglądać.A wy co jecie/pijecie ?

0

@Transu96 O ile będzie co odmieniać

4

Zobaczymy czy Setien przybije piątke Sarriemu po tym meczu ;v

2

@Bykunn Nie wiem ale dla mnie to dziwne.Przynajmniej Griezmann dałby maxa i będzie zasuwał.

6

Jak nie jest przekonany do Griezmanna w ofensywie to mógł go wpuscic do drugiej lini.Chłop zasuwa w defensywie jak mało kto.Wybiegany bo na spokojnie może grac 90minut.Wydaje mi się że dałby więcej niż np Roberto.Zobaczymy.

13

Informacja o skladach dobitnie pokazuje jak bezsensowny był transfer Griezmanna.Chłop za 120 baniek o nieprzecietnych umiejetnościach ląduje na ławce w najważniejszym meczu w sezonie.

0

Myślicie że gdyby nie potworna kontuzja która przytrafiła się Nazario to byłby uznawany za lepszego od Cristiano i Messiego? W wieku 23 lat strzelił ponad 190 bramek w 220 meczach.Pozniej kontuzja i Ronaldo wrócił ale już nie był aż tak dobry jak przed nią.

0

@IronSanHybrid Chyba tak ;d

1

@VamosRakieta @sintesox Dziękuje panowie

1

Zanotował ktoś więcej udanych dryblingów w jednym meczu w LM niż Neymar ?
(16/20 ostatnio z Atalanta)
Może ty wiesz @BarcaInfo .

1

@Homeopata8989 A wtedy kibic United wyskakuje : A ile ma mistrzostw Handanovic a ile van der Sar?

2

@tobiasson92 Bayern jest faworytem i wszyscy to chyba wiedzą.Zobaczymy co pokaże boisko.

3

@adi7adi8 Super wiadomosc.

0

@Danny Gaucho Mendes ma chyba wszstkich Portugalczyków ;v

0

Wiadomo kto komentuje z polsatu Barce z Bayernem?

2

Komentarz usunięty

6

@Danny Gaucho I to nazwiska które są gorące co rok na rynku transferowym.

1

Dawno nie bylo tak wysokiego kursu na Barcelone w LM ;v

0

@MateS Sam nic nie zrobi.

12

Kurs 90 na hat tricka Suareza jutro.Za 2 można wjechać.

0

@Danny Gaucho Boli cię wielki Neymar?

1

Obstawmy wszyscy Bayern i Barcelona awansuje.

1

Upamecano co dziś schował Coste do kieszeni to jego.

1

@mekston Będą faworytem.

0

@MESSIah16 City albo Paryż.

0

@abram3k Czemu?

2

Lyon vs Lipsk. A czemu nie.

2

Szykuje się niemiecki pojedynek trenerów : Tuchel vs Nagelsmann. Szczerze to już się nie mg doczekać. To będzie napewno fajny meczyk. Obie ekipy uwielbiają atakować i dominować.

1

@Janiama Też stawiam że Paryż wygra LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?