0

@arasz1819 A propo Bulls to zaczynają ostatnio coś tam grać :v

4

Po 8 bramek to traci Andora czy San Marino. To tylko pokazuje obraz wczorajszego meczu.

3

Kike mógł w sumie już tą młodzież wypuścić. Fati za Vidala i Riki za Roberto w 4-3-3.Moze to by trochę lepiej wyglądało a tak wystawil pseudo 4-4-2 gdzie tak naprawdę to ustawienie nie jest ofensywne ani defensywne. Nie wiem jaki miał plan na ten mecz ale wiem napewno że ten plan się nie udał.

6

Tomek Myler we wszystkich rozgrywkach strzelił 14 bramek i zanotował 26 asyst. Stary dobry Mueller czyli piłkarz do wszystkiego.

15

Swoją drogą Coutinho w 15minut strzelił 2 bramki i dołożył jedna asystę. Bardzo ładne wejście.

0

Zawsze po każdym meczu można było kogoś wyróżnić a dziś wszyscy na -. Może Lusito za tą fajna akcje indywidualna.

2

@ObiektywnyKibic121 Pan twojego avka też się dziś nie popisał.

5

Teraz mam wrażenie że do Barcelony idzie się zarobić
Chyba nikt nie patrzy na projekt sportowy o ile jakikolwiek jest.

3

@PatrychoO wyniki słabe

5

@NeroTFP Niestety. Davies go upokorzyl.

0

@Janiama Kurcze też mi się kojarzy właśnie z Ballackiem

0

@barcelonaLM Nie ma obecnie lepszego wyboru

4

Pochettino to bardzo ciekawa opcja. Oby tak.

0

@Bartunek Pochetino

4

Szanuję Setiena ale prawda jest taka że się nie nadaje do tego klubu. Za duży rozmiar buta. Autorytet też bardzo mały. Osiągnięcia praktycznie żadne. Nigdy nie prowadził większego klubu a jego reakcje w trakcie meczu pozostawiają wiele do życzenia. I on ma być kierownica tego samochodu? Eh.

4

Ogórkówa bundesliga leje la ligę na pełnej :v

11

W sumie wystawienie tego składu to było już wywieszenie białej flagi.

1

@kerouac Mamy o tyle szczęście że liga dużo słabsza od premiery League.

0

Tak szczerze wierzył ktoś w awans?

0

Davies szybka nóżka jak Neymar

2

Po tej połowie Neuer wyjaśnia brutalnie Ter Stegena niestety.

1

Jeszcze 45 minut i wakacje

0

Mam nadzieje ze nie beda ryzykowac Dembele,

0

Tylko żeby nam nie zrobili Brazyli z 2k14.

1

Dembele.Ufam tobie.

0

Goretzka stał się mega dzikiem.Kiedyś taki chudziutki był.

6

@xVENUMx a były 2koła xD

3

Sergio De Jong czyli Busquets

2

Lusito wyglada jak w 2k13.

0

Jak to mówią : Igrzyska czas zacząć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?