Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 A propo Bulls to zaczynają ostatnio coś tam grać :v
4
Po 8 bramek to traci Andora czy San Marino. To tylko pokazuje obraz wczorajszego meczu.
3
Kike mógł w sumie już tą młodzież wypuścić. Fati za Vidala i Riki za Roberto w 4-3-3.Moze to by trochę lepiej wyglądało a tak wystawil pseudo 4-4-2 gdzie tak naprawdę to ustawienie nie jest ofensywne ani defensywne. Nie wiem jaki miał plan na ten mecz ale wiem napewno że ten plan się nie udał.
6
Tomek Myler we wszystkich rozgrywkach strzelił 14 bramek i zanotował 26 asyst. Stary dobry Mueller czyli piłkarz do wszystkiego.
15
Swoją drogą Coutinho w 15minut strzelił 2 bramki i dołożył jedna asystę. Bardzo ładne wejście.
0
Zawsze po każdym meczu można było kogoś wyróżnić a dziś wszyscy na -. Może Lusito za tą fajna akcje indywidualna.
2
@ObiektywnyKibic121 Pan twojego avka też się dziś nie popisał.
5
Teraz mam wrażenie że do Barcelony idzie się zarobić
Chyba nikt nie patrzy na projekt sportowy o ile jakikolwiek jest.
3
@PatrychoO wyniki słabe
5
@NeroTFP Niestety. Davies go upokorzyl.
0
@Janiama Kurcze też mi się kojarzy właśnie z Ballackiem
0
@barcelonaLM Nie ma obecnie lepszego wyboru
4
Pochettino to bardzo ciekawa opcja. Oby tak.
0
@Bartunek Pochetino
4
Szanuję Setiena ale prawda jest taka że się nie nadaje do tego klubu. Za duży rozmiar buta. Autorytet też bardzo mały. Osiągnięcia praktycznie żadne. Nigdy nie prowadził większego klubu a jego reakcje w trakcie meczu pozostawiają wiele do życzenia. I on ma być kierownica tego samochodu? Eh.
4
Ogórkówa bundesliga leje la ligę na pełnej :v
11
W sumie wystawienie tego składu to było już wywieszenie białej flagi.
1
@kerouac Mamy o tyle szczęście że liga dużo słabsza od premiery League.
0
Tak szczerze wierzył ktoś w awans?
0
Davies szybka nóżka jak Neymar
2
Po tej połowie Neuer wyjaśnia brutalnie Ter Stegena niestety.
1
Jeszcze 45 minut i wakacje
0
Mam nadzieje ze nie beda ryzykowac Dembele,
0
Tylko żeby nam nie zrobili Brazyli z 2k14.
1
Dembele.Ufam tobie.
0
Goretzka stał się mega dzikiem.Kiedyś taki chudziutki był.
6
@xVENUMx a były 2koła xD
3
Sergio De Jong czyli Busquets
2
Lusito wyglada jak w 2k13.
0
Jak to mówią : Igrzyska czas zacząć.