Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Klaudix Otóz tak
0
@Klaudix Mój ojciec zarabia około piątki.
1
Kurde..to już ma 8 lat tzn Trzeci wymiar-Zapomnij o tym.
1
@Kajtek77 I to z jakich pozycji.Stef jest idealny do dzisiejszej koszykówki czyli złap i rzucaj.
1
@Kajtek77 Cały Steph.Nikt tak nie wrzuca często za 3 jak on.
1
@barcelonaLM Opcji jest dużo ;v
1
@barcelonaLM Obie strzelą.
3
@Chwytliwy Conte zawsze był wymagajacym gościem ;v
2
@kerouac United
5
Alexis zgłoszony do LE.
4
Twaro i Ćwiąki omawiają rozczarowania i oczarowania w Anglii i Hiszpanii.
0
@Colon Szczególnie Nole.
2
Bruno z kolejną nagrodą.
1
@BarcaInfo Dobra wiadomość.
1
Kluski z kurczakiem i papryką.Polecam.
0
@KamilZ A mi się wydaje że to jest obecnie najlepszy klub dla Sancho.
1
@jacob345 Rash-Martial-Sancho
Pogba-Bruno-Matić
Shaw-Harry-Lindelof-AWB
De Gea
Na papieprze dobrze to wygląda.
2
Myślę że do końca tego tygodnia powinno być klępniete.
7
@Hiacynk Postarali się.
19
@Woland10 Bo liczą wywalczenie karnego jako asysty.
4
@NismoFCB Na prawym skrzydle.Gra tam Grenwood który nie był i nie będzie rasowym skrzydłowym bo jest szpicą.Zresztą jeśli chcesz wygrać mistrzostwo i LM musisz mięć dobrą kadrą a Sancho jest dobry.
0
@Barca1922 Pachniało tym transferem od dawna.Mogli by się skusić na Grealisha+jakis obrońca i kadra kompletna.
0
Info o Jadonie od w miare dobrego zródła.
2
We wtorek finał play offów o premier league.Kogo byście woleli zobaczyć w najwyzszej klasie rozgrywkowej.Fulham czy Brentford ?
1
@Coutinho007 Kiedyś lubialem jeść byle co o każdej porze ale od 3-4 lat dbam o to co jem, kiedy i o której:v
1
@Coutinho007 Mam dokładnie rozpisane co jem danego dnia i o której godzinie i jakoś przyzwyczaiłem do tego swój organizm:d
5
@Szicek10 O tej godzinie?Nic.po 20 nie jem.
3
Portland bez Lillarda to przeciętny zespół.Dame ich keruje mocno w każdym meczu.
8
@Coutinho007 Brak kdb. Słabi ci kibice
5
@takisobiektos Ja naczelny fan Jamesa Hardena