7

Wiedzialem że United ma siana jak lodu ale że aż tak.No ale kto bogatemu zabroni.


1

@Katalonbar Ale co to oznacza?

1

@marcin000019 Może nie fanboy ale lubie go i życze mu sukcesów.

0

@marcin000019 Ja kibicuje Sancho a nie BVB

0

@marcin000019 Barca juz od 6 lat jest potezna xD

1

@marcin000019 Teraz już nie będzie tak łatwo z Manchesterem.Na papierze skład będą mieli przepotężny.

1

@Chwytliwy No.Fajnie chervolet pasuje do tego.

0

Może być.

/photo/3

3

Kto na nocnej warcie?

0

@Chwytliwy A co ci się nie podoba? Nie jestem jego fanem jak coś. Pytam z ciekawości.

1

Najgorszy dziennikarz sportowy w Polsce?

1

@Triv44 Zawodnik z potężnym talentem. Jednak mnie osobiście razily te jego symulki czy inne odpaly na boisku.

1

@VamosRakieta Na początku było ciężko bo po prostu nie dawałem rady. Z czasem jednak przyzwyczaiłem swój organizm. A to ma tyle właściwości zdrowotnych że szok.

1

@VamosRakieta Od roku kąpię się tylko w zimnej wodzie i czuję różnice. Tzn czuje się świeży i o wiele mniej choruje. Praktycznie wgl.

4

@Kajtek77 Wzajemnie Kajtku.

1

@VamosRakieta Hah wybacz ale o tej godzinie zawsze biorę lodowata kąpiel. A tak to pozdrawiam serdecznie.

1

@PatrychoO Nie wiem ale ładny.

1

Gdzie byście widzieli w większym klubie Jeremie'go Boge? Nie jestem turbo fanem ligi włoskiej ale jego uwielbiam oglądać. @Chwytliwy @Hiacynk i inni.

0

@Chwytliwy Młody jest więc jeszcze ma czas na wielkie granie :v

2

@mlodykibic24 Ja mam z czempiona i jakość jest świetna jak za tą cenę.

3

@Chwytliwy Wydaje się że jest jednym z najbardziej utalentowanych Włochów

3

Chyba największym plusem Barcelony w obecnej LM będzie to że nie będą stawiani w roli faworyta. No może oprócz meczu z Napoli.

1

@Danny Gaucho Myślę że każdy podobnie myślał. Sam uważałem że Brazol będzie dominował gdy grał jeszcze w Santosie.

1

@Danny Gaucho Możliwe że zawodnik obdarzony takim talentem nie zdobędzie nawet 1 złotej pilki.

0

@Colon o co chodzi

1

@NeroTFP Z ciekawości sprawdziłem ile Njr ma na liczniku i widzę juz 28 lat. Niesamowite jak to szybko minęło.
Niedawno kręcił tymi ogorkami w Sanntosie.

1

@Tomo1989 napewno nie :D

0

@Kamiloza91 aa to chyba że xD

1

@tobiasson92 @Kamiloza91 @Chwytliwy @JimMorrisonFCB
Rashford-Martial-Sancho i Greenwood do rotacji.Tak to widzę.

3

Prawdopodobnie 5-letni kontrakt dla Jadona.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?