Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Wiedzialem że United ma siana jak lodu ale że aż tak.No ale kto bogatemu zabroni.
1
@Katalonbar Ale co to oznacza?
1
@marcin000019 Może nie fanboy ale lubie go i życze mu sukcesów.
0
@marcin000019 Ja kibicuje Sancho a nie BVB
0
@marcin000019 Barca juz od 6 lat jest potezna xD
1
@marcin000019 Teraz już nie będzie tak łatwo z Manchesterem.Na papierze skład będą mieli przepotężny.
1
@Chwytliwy No.Fajnie chervolet pasuje do tego.
0
Może być.
3
Kto na nocnej warcie?
0
@Chwytliwy A co ci się nie podoba? Nie jestem jego fanem jak coś. Pytam z ciekawości.
1
Najgorszy dziennikarz sportowy w Polsce?
1
@Triv44 Zawodnik z potężnym talentem. Jednak mnie osobiście razily te jego symulki czy inne odpaly na boisku.
1
@VamosRakieta Na początku było ciężko bo po prostu nie dawałem rady. Z czasem jednak przyzwyczaiłem swój organizm. A to ma tyle właściwości zdrowotnych że szok.
1
@VamosRakieta Od roku kąpię się tylko w zimnej wodzie i czuję różnice. Tzn czuje się świeży i o wiele mniej choruje. Praktycznie wgl.
4
@Kajtek77 Wzajemnie Kajtku.
1
@VamosRakieta Hah wybacz ale o tej godzinie zawsze biorę lodowata kąpiel. A tak to pozdrawiam serdecznie.
1
@PatrychoO Nie wiem ale ładny.
1
Gdzie byście widzieli w większym klubie Jeremie'go Boge? Nie jestem turbo fanem ligi włoskiej ale jego uwielbiam oglądać. @Chwytliwy @Hiacynk i inni.
0
@Chwytliwy Młody jest więc jeszcze ma czas na wielkie granie :v
2
@mlodykibic24 Ja mam z czempiona i jakość jest świetna jak za tą cenę.
3
@Chwytliwy Wydaje się że jest jednym z najbardziej utalentowanych Włochów
3
Chyba największym plusem Barcelony w obecnej LM będzie to że nie będą stawiani w roli faworyta. No może oprócz meczu z Napoli.
1
@Danny Gaucho Myślę że każdy podobnie myślał. Sam uważałem że Brazol będzie dominował gdy grał jeszcze w Santosie.
1
@Danny Gaucho Możliwe że zawodnik obdarzony takim talentem nie zdobędzie nawet 1 złotej pilki.
0
@Colon o co chodzi
1
@NeroTFP Z ciekawości sprawdziłem ile Njr ma na liczniku i widzę juz 28 lat. Niesamowite jak to szybko minęło.
Niedawno kręcił tymi ogorkami w Sanntosie.
1
@Tomo1989 napewno nie :D
0
@Kamiloza91 aa to chyba że xD
1
@tobiasson92 @Kamiloza91 @Chwytliwy @JimMorrisonFCB
Rashford-Martial-Sancho i Greenwood do rotacji.Tak to widzę.
3
Prawdopodobnie 5-letni kontrakt dla Jadona.