Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Hiacynk On czerpał radość z gry w piłkę. Niesamowity luz w grze. Do tego te magic klepki z Messim.
2
LeBron kiedyś powiedział że Tatum będzie wielki. JT ma papiery na wielkie granie. Możliwości ofensywne imponuja mocno.
0
@MESSIah16 Ma fundamenty czyli Pepe, Laca i Auba. Zobaczymy.
1
@VamosRakieta działam jak maszyna xD
1
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
3
@MESSIah16 Zidane efektowniejszy ale Xavi bardziej efektywny.
0
@NeroTFP Co fakt to fakt. Diego zawsze bd numerem jeden w Argentynie.
1
@Danny Gaucho a mi się nawet wydaje że on w defie był niezły.
0
@dominik127pl Myślałem że wymienisz Jonesa
0
A najbardziej niedoceniany zawodnik?
1
@Colon Lautaro Martinez
0
@damianex10 Kiedyś pamiętam jak słuchałem tu jest scierniskooooo
8
A ja lubię braci Golec i ich szanuję.
1
Parma 2:0.Szkoda że tak mało w nich zaintewestowalem bo ledwie 10zl po kursie 6.50.
1
@Bykunn Byku mam to samo hah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lubicie disco polo czy jak slyszycie to zakladacie słuchawki?
4
Za takie gesty tzn typ z fujara na balkonie powinny być kary i to naprawdę wysokie. Odechciało by im się tych manifestacji.
2
@Chwytliwy Wjechał Ci?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FeloRPS dopiero na wiek spojrzałem. Nie jest źle
4
@lucas/catalan fuuuu
4
Karne Bruno i Jorginho.Bardzo fajnie się to ogląda.Wyćwiczona technika.
6
Duma.
2
Ale wchodzi ta nuta. o.o
5
@Veb1233 Alba jak Zlatan albo sie go kocha albo nienawidzi.Często pajacuje ale jakość sportowa który oferował/oferuje jest na bardzo dobrym poziomie.
11
@IronSanHybrid Dobrze ze chociaż Łęczna z lubelskiego.
1
@IronSanHybrid Ja też nigdy za Frodem nie przepadalem. A Aragorna wręcz uwielbialem.
0
@okiemtypera_lucaxx95 dołożone już na kuponie :D
5
@Chwytliwy Ja tam lubię sernik z rodzynkami ale pizzy nie znoszę.