4

@Hiacynk On czerpał radość z gry w piłkę. Niesamowity luz w grze. Do tego te magic klepki z Messim.

2

LeBron kiedyś powiedział że Tatum będzie wielki. JT ma papiery na wielkie granie. Możliwości ofensywne imponuja mocno.

0

@MESSIah16 Ma fundamenty czyli Pepe, Laca i Auba. Zobaczymy.

1

@VamosRakieta działam jak maszyna xD

1

@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.

3

@MESSIah16 Zidane efektowniejszy ale Xavi bardziej efektywny.

0

@NeroTFP Co fakt to fakt. Diego zawsze bd numerem jeden w Argentynie.

1

@Danny Gaucho a mi się nawet wydaje że on w defie był niezły.

0

@dominik127pl Myślałem że wymienisz Jonesa

0

A najbardziej niedoceniany zawodnik?

1

@Colon Lautaro Martinez

0

@damianex10 Kiedyś pamiętam jak słuchałem tu jest scierniskooooo

8

A ja lubię braci Golec i ich szanuję.

1

Parma 2:0.Szkoda że tak mało w nich zaintewestowalem bo ledwie 10zl po kursie 6.50.

1

@Bykunn Byku mam to samo hah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lubicie disco polo czy jak slyszycie to zakladacie słuchawki?

4

Za takie gesty tzn typ z fujara na balkonie powinny być kary i to naprawdę wysokie. Odechciało by im się tych manifestacji.

2

@Chwytliwy Wjechał Ci?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FeloRPS dopiero na wiek spojrzałem. Nie jest źle

4

4

Karne Bruno i Jorginho.Bardzo fajnie się to ogląda.Wyćwiczona technika.


6

Duma.


2

Ale wchodzi ta nuta. o.o


5

@Veb1233 Alba jak Zlatan albo sie go kocha albo nienawidzi.Często pajacuje ale jakość sportowa który oferował/oferuje jest na bardzo dobrym poziomie.

11

@IronSanHybrid Dobrze ze chociaż Łęczna z lubelskiego.

1

@IronSanHybrid Ja też nigdy za Frodem nie przepadalem. A Aragorna wręcz uwielbialem.

0

@okiemtypera_lucaxx95 dołożone już na kuponie :D

5

@Chwytliwy Ja tam lubię sernik z rodzynkami ale pizzy nie znoszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?