Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mr Barca Zdrowia szczęścia pomarańczy i niech Ci panna nago tańczy.
1
Na foxHd właśnie zaczął się film szybcy i wściekli. 1 cześć jak coś.
0
@Triv44 United chyba potraktuje te rozgrywki jako turne i będzie dawać szansę wszystkim.
6
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
6
@Chakalaka klasyk :D
7
Milan po tej przerwie z 9 zwycięstwami i 3 remisami. Bez porażki od momentu wznowienia zagrywek w lidze.
12
Ibra świetnie czyta grę. Zawsze wie jak się dobrze ustawić by mieć przewagę nad rywalem. 20 lat w piłce zawodowej robi swoje.
9
@Hiacynk Szkoda ale Inter za dużo frajerskich meczy oddał.
8
@Mamrotek22 Zagrają w LM jeśli wygrają le.
0
Ale te koszulki Interu brzydkie.
0
@Striker lol?????
1
Który meczyk ogladacie?
17
Ale co Auba zrobił przy drugiej bramce to jego.
16
Ktoś może śmiać że Arsenal wygra jakiś tam puchar i wielkie halo. Otóż nie. To właśnie puchary budują drużynę i wiarę we własne możliwości.To będzie dobry początek dla Artety.
5
29 bramka Auby w tym sezonie. Szef.
1
@mekston Jestem ciekawy czy Messi go w bramkach przegoni w LM.
0
@Striker No kogos wyznaczyć trzeba byku ;v
4
@meteo100 Wszyscy topowi jezdzili w topowych timach.
3
@myscooter Nawet jeśli będa miec auta na podobnym poziomie to i tak Lewis zjada reszte.
4
@myscooter Pamiętaj że Hamilton wciąż ma jeszcze przed soba z 5 lat dobrej kariery.Jeśli będzie miał na koncie +10 mistrzostw to nie bedzie GOAT?
1
Jedyna szansa dla Bottasa żeby wygrać z Lewisem to jest wygranie kwalifikacji.W samym wyścigu mam wrażenie że choćby dał z siebie 150% to i tak nie ma szans.
5
Brawo Leclerc ! :d
1
@Chaoss Coś w tym jest że Hamilton jedynie z czym będzie walczył to z Covidem.
10
Myślę że Hamilton wyrówna w tym sezonie rekord mistrzostw Schumachera,zrobi swój własny rekord i będziemy mogli spokojnie nazwać go królem tego sportu.
1
@Tomo1989 Solidny kandydat.
2
@Chwytliwy A z ciekawości czemu?
5
@IronSanHybrid @Coutinho007 @Chwytliwy 3 odpowiedzi i 3 innych kandydatów.Podoba mi sie to panowie.
1
Najbardziej przepłacony zawodnik ostatniej dekady?
0
@Arkon Henrego to traktuje jako skrzydlowego/10 i napastnika ;d
1
@Arkon Ja mg podać tylko tych co moglem ogladac czyli
Nazario,Ibra,Suarez,Lewy i nie wiem może Aguero