Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arthur już zdechł xd
0
Ale mi się podoba Lenglet po tej przerwie. Profesooor.
0
Nie chce bronić Barcelony bo gra jak gra ale tam jest 10 chłopa w polu karnym.
2
Pikenbauer bierze się za kreowanie
0
Tak to jest jak się nie wie co ma grać. Wyglądają jakby przyszli na orlik i jakaś luźna giereczke grali.
14
Ansu zostanie po raz kolejny bohaterem. Zobaczycie.
2
@IronSanHybrid ty ale maszyna jest tylko jedna
0
@Hushovt na słabsze zespoły by starczyło ale na lepsze z tym środkiem pola mógłby być problem.
0
@Hushovt Za ofensywnie
2
@owczar0005 Barca chce Arthur nie
0
@shinthps niespodziankę?
0
@SeeleyBooth la rambla płacze
0
@Avada Kedavra gdzie on gra wgl
5
@Tomek_TF Jednym meczem to on se może. Tu trzeba regularnosci.
2
@Avada Kedavra ten to dopiero one season wonder
0
@SeeleyBooth No ja też ale jest jak jest. On gra wgl coś w tej niemieckiej?
0
Wchodzi Stepinski. Kiedyś myślałem że coś więcej z niego będzie.
1
@Hushovt Za mała pozycje w klubie ma Kike by posadzić gwiazdy.
2
Na sts kurs na hat - tricka Messiego wynosi 15 a na Suareza 30.
Za czwórkę można wjechać.
1
@Hiacynk I to jeszcze jak czysto.I to kogo.Mbappe który jest kotem jesli chodzi o szybkosc i drybling.
10
Mam właśnie czkawke a za PO mnie nie złapała.Przeklęty Andrzej.
2
@VamosRakieta https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQ9uTv5TFb40AAN8O7T0ZAINqWTNNYPQ8VT17Sc2xeIm-Qj0IS4&usqp=CAU
2
@Coutinho007 Chyba że by coś z Fatim kombinować na 9
1
@Messinio82 A ciebie boli że mam gacie od Giorgio Urabniego?
3
@fcbarcafan19 No u niego niestety albo stety widać to przywiązanie do klubu i możliwe że zostanie.
0
@dominik127pl Obecnie chyba Liverpool byłby dla Cb najlepszy.No chyba że chcesz na łatwizne to PSG
0
@Barca1992 Dziś postawiłem na nich siano także może byc ciezko.
1
@Coutinho007 Jeszcze Rashford jest niezły ale za niego to pewnie by chcieli pół składu Barcelony.
6
@Messibestplayerintheworld Tez by się przydał ale akurat mi się marzy na szpicy brazylijczyk jak Suarez zawiesi buty na kołku.
7
@BarcaInfo To dobrze.Może pojawi się chociaż cień szansy na G.Jesusa