0

@Wojcio drewno ahaggahaha Good brain

0

@MichVeB mecz to mecz

2

@Barwindg haha i jest chorągiew xd

0

Co za czasy. Większe emocje wywołuje mecz Realu niż Barcelony.

2

@Hiacynk Sędziowie mylili się, mylą się i będą się mylić a my musimy to zaakceptować a nie teorie wyjęte z p.

3

Niestety ale na padace która gra obecnie Barcelona to Real korzysta. Wydaje się to nie możliwe by zdobyć 3 pkt we wszystkich meczach jakie zostały. Na własne życzenie Barcelona oddaje/oddała ligę.

0

@shinthps Sam wole filmy bez lektora ale jak leci no to już obejrze :p

20

@Janiama To się wyrównuje bo poziom Bundesligi jest dużo nizszy niz w Angli i Hiszpanii.

1

@BlauGrana1404 Dla mnie najlepszy z tych wszystkich Batmanów jakie wyszły :v

0

@shinthps Eeee tam.Idzie się przyzwyczaić :D

5

Za 30minut na tvn klasyk klasyków a mianowicie Mroczny Rycerz.Polecam mocno osobom które nawet nie oglądały pierwszej części.Chociażby ze względu na Jokera który jest zagrany perfekcyjnie.

1

@Chakalaka Złota zasada.

0

@DarekFCBnaZawsze próbowałes wyłączyc i właczyc?

0

@Chwytliwy No narazie Arthur to za wiele nie pokazał w Barcelonie.Pokręcił coś tam w Brazylii i przyszedł tu i tak srednio póki co.

2

@bixmix Mi PSG przyszła w 2 dni z najka

4

@Ratamahatta Nie wiem ale niedługo będzie trzeba zmienić nazwe na FC Emeryci.Zamiast szukać jakiś młodych kotów to interesują się chłopem który już swój prime miał dawno temu i jedynie po co do Barcelony może przyjśc to po lepszy hajs.

18

@Arkon Ogólnie kibice Legi to zazwyczaj same braindead

3

@Janiama To chyba zespól który każdy zna.

0

@BarcaInfo A może to szansa dla Puiga? ;d

0

@BarcaInfo Rakieta godnie go zastąpi.

10

@ArdoFCB Nic nowego.Każdy jedno mówi a drugie robi :v

18

@macio_944 Dlatego trzeba glosować na Krzysia Bosaka.

2

Nole jaki luz.Chyba szykuje się transfer.


0

@MichalZZZ Do dziś ma wakacje

0

@Danny Gaucho Kimmich ma więcej asyst od Lewego :D

2

@Danny Gaucho Pierwszy to powinien być Kimmich

1

@FC1899Barca Jak widac nie tylko bramki się liczą.

0

Lubicie hazard? Poker i tego typu gierki?

1

@fcbarcafan19 No Eminem to legenda. Mistrz zarówno pod względem technicznym i lirycznym. Jego albumy będą wspomniane przez następne dziesiątki dekad.

3

@matirix20 @Mario96w @IronSanHybrid @fcbarcafan19 ja go zawsze na siłowni słucham. Dobrze wchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?