Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Jeszcze Rashford jest niezły ale za niego to pewnie by chcieli pół składu Barcelony.
6
@Messibestplayerintheworld Tez by się przydał ale akurat mi się marzy na szpicy brazylijczyk jak Suarez zawiesi buty na kołku.
7
@BarcaInfo To dobrze.Może pojawi się chociaż cień szansy na G.Jesusa
5
@bixmix Pierwszy sezon Barcelony od dawna bez trofeów i przynajmniej ci pseudo kibice odejdą i znajdą sobie nowy sezonowy klub.
2
@jeyx77x Trencik Alexanderek Arnold.
8
@Chakalaka hahahahaha.XD
3
@donleo12 Nie kupią Neymara bo ich nie stać.Raz że trzeba mu dać kontrakt na poziomie Messiego a dwa że jego prawa stopa w każdej chwili może wyleciec na wiele,wiele miesięcy.
3
@kerouac Rowniez chodzę w CP.Bardzo sobie cenie tego pana.Solidna firma.
6
@Messibestplayerintheworld Jeśli zagrają tak samo to znaczy że nie zaslugują na mistrza.
1
@kerouac Ja odpuszczam tą memiczną lige
0
@MarioVeB! Życzysz mu gry w Arsenalu?Szkoda go :p
2
@Transu96 Panie.Dziś manita z Bilbao
1
@Bernard777 2x25
2
Pieniązki postawione na Barcelonke i nic tylko czekać.
1
@Hushovt dawaj w metka gramy
0
@Katalonbar Myślę że Paryż i Lyon sobie jakieś sparingi dodatkowe zorganizują.
1
@MarioVeB! On prędzej czy później tam wyląduje.
4
@Hiacynk Mecz który trzeba wygrać. Nie ważne jak.
Nawet po samoboju.
1
@DLFCB Zły nie jest ale na rynku są lepsi.
4
@student97r i Tomori
0
@MarioVeB! Pogbe.
1
@Hiacynk do usług.
2
@Hiacynk Jak Juve. Czyli bez polotu ale zawsze coś wpadnie.
0
@Avada Kedavra Najlepszy zespół do oglądania.
3
@VamosRakieta W dna Barcelony jest klepac aż do śmierci.
3
@masq A ile ty masz złotych piłek?
0
@D10SLEO następca D. Silvy.
0
@bixmix z Kizo bym go widzial
1
@MESSIah16 Tylko Messi miał tak wybitna lewa noge.
1
@FC1899Barca Mbappe jaki śmiech ;v