2

@SHIBA to nie na moją banie :c

4

@AdiKingu96 Nie no Mamed to też kocur. Szkoda że nie wychylil się dalej.

0

@DonAndrzejos Felix miał być drugim Ronaldo.

3

@Kajtek77 A po stronie Brazylii Leônidas z hat-trickiem.

5

Przeglądam sobie twittera i takie coś znalazłem :v
https://pbs.twimg.com/media/C2HqnqrXUAAr1RV?format=jpg&name=small

3

@Chwytliwy Ja tam delikatne to jeszcze okey.Ale tak całe ciało to tak srednio

1

@student97r NBA ma to do siebie że tam zawsze będa świetni zawodnicy. :D

1

@student97r Przed pewnym Grekiem kształtuje się piękna kariera.Już jest jednym z najlepszych a pewnie następne 10 lat będzie jego w nba.

1

@Arkon Teraz może LBJ nie jest najlepszy ale przez ostatnie 10 lat zdecydowanie był.Kobe mimo ze fantastyczne umiejetności to jednak bardzo słaba skuteczność.Rzucanie na siłe nawet jak nie wchodziło itd.

0

@student97r No ta.Taki Chamberlain mógłby się troche obrazić :v

6

Jordan był najbardziej kompletnym graczem w historii.Mógł zrobić na parkiecie dosłownie wszystko :rzucać, podawać, zbierać i grać w obronie. Dlatego pięć Jordanów w meczu koszykówki pokonałoby pięciu Russellów i pięciu Chamberlainów.
-Spike Lee /probasket

1

@sebasek99 brałbys?

3

@BarcaInfo I dobrze.Solidny zmiennik.

2

@FCB24 50/50-Możesz spotkać kogoś spoko albo lipa.

1

@PatrychoO Kibice United go nienawidzą.Tyle co im bramek nastrzelał ważnych to chyba nikt im tyle nie wsadził :v

2

@PatrychoO No ja Kuna uwielbiam.I jako piłkarza i jako człowieka :d

6

@PatrychoO Zawsze chciałem by Aguero zagrał w Barcelonie.Szkoda że nie pykło.

2

@Misugi14 Widze że tu jakiś Gucci Gang

0

@Striker Ewentualnie Werner na skrzydło.

1

@socha W Chelsea też nie będzie miał łatwo bo jest Abraham którego Lampard bardzo ceni.

9

Przed nami kolejne wspaniałe przynajmniej 10 lat siatkówki :]


4

@IronSanHybrid braindead totalny

3

@Bykunn Ikona polskiej siatkówki.W swoim prime jeden z najlepszych na świecie.Jeszcze ten atomowany serwis.

7

Mariusz Wlazły po 17 latach opuszcza PGE i przenosi się do Trefla Gdańsk.Fajnie że będzie można nadal oglądac go w naszej lidze.Mimo wieku to wciąż solidny atakujący.Do tego trenerem Trefla jest przeciez jedna z legend polskiej siatkówki czyli Winiar.

1

@NeroTFP Lubie lato ale nie takie że cały płone.

1

@Khajio tyle jest tych batonow że aż zapomniałam

0

@Chwytliwy not bad

0

@lucas/catalan raz na jakiś czas nie zaszkodzi :p

1

@Hiacynk smak dzieciństwa. W sklepiku szkolnym zawsze go kupowałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?