Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SHIBA to nie na moją banie :c
4
@AdiKingu96 Nie no Mamed to też kocur. Szkoda że nie wychylil się dalej.
0
@DonAndrzejos Felix miał być drugim Ronaldo.
3
@Kajtek77 A po stronie Brazylii Leônidas z hat-trickiem.
5
Przeglądam sobie twittera i takie coś znalazłem :v
https://pbs.twimg.com/media/C2HqnqrXUAAr1RV?format=jpg&name=small
3
@Chwytliwy Ja tam delikatne to jeszcze okey.Ale tak całe ciało to tak srednio
1
@student97r NBA ma to do siebie że tam zawsze będa świetni zawodnicy. :D
3
@FafitFCB https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_B4uByWcXzLUpeQwPnp7PwjkV8OF1VFUX,w400.jpg
1
@student97r Przed pewnym Grekiem kształtuje się piękna kariera.Już jest jednym z najlepszych a pewnie następne 10 lat będzie jego w nba.
1
@Arkon Teraz może LBJ nie jest najlepszy ale przez ostatnie 10 lat zdecydowanie był.Kobe mimo ze fantastyczne umiejetności to jednak bardzo słaba skuteczność.Rzucanie na siłe nawet jak nie wchodziło itd.
0
@student97r No ta.Taki Chamberlain mógłby się troche obrazić :v
6
Jordan był najbardziej kompletnym graczem w historii.Mógł zrobić na parkiecie dosłownie wszystko :rzucać, podawać, zbierać i grać w obronie. Dlatego pięć Jordanów w meczu koszykówki pokonałoby pięciu Russellów i pięciu Chamberlainów.
-Spike Lee /probasket
1
@sebasek99 brałbys?
3
@BarcaInfo I dobrze.Solidny zmiennik.
2
@FCB24 50/50-Możesz spotkać kogoś spoko albo lipa.
1
@PatrychoO Kibice United go nienawidzą.Tyle co im bramek nastrzelał ważnych to chyba nikt im tyle nie wsadził :v
2
@PatrychoO No ja Kuna uwielbiam.I jako piłkarza i jako człowieka :d
6
@PatrychoO Zawsze chciałem by Aguero zagrał w Barcelonie.Szkoda że nie pykło.
2
@Misugi14 Widze że tu jakiś Gucci Gang
0
@Striker Ewentualnie Werner na skrzydło.
1
@socha W Chelsea też nie będzie miał łatwo bo jest Abraham którego Lampard bardzo ceni.
9
Przed nami kolejne wspaniałe przynajmniej 10 lat siatkówki :]
4
@IronSanHybrid braindead totalny
3
@Bykunn Ikona polskiej siatkówki.W swoim prime jeden z najlepszych na świecie.Jeszcze ten atomowany serwis.
7
Mariusz Wlazły po 17 latach opuszcza PGE i przenosi się do Trefla Gdańsk.Fajnie że będzie można nadal oglądac go w naszej lidze.Mimo wieku to wciąż solidny atakujący.Do tego trenerem Trefla jest przeciez jedna z legend polskiej siatkówki czyli Winiar.
1
@NeroTFP Lubie lato ale nie takie że cały płone.
1
@Khajio tyle jest tych batonow że aż zapomniałam
0
@Chwytliwy not bad
0
@lucas/catalan raz na jakiś czas nie zaszkodzi :p
1
@Hiacynk smak dzieciństwa. W sklepiku szkolnym zawsze go kupowałem.