Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Maniek9444 forme zrobi szybko. Widziałeś kdb?
0
@koziar Może nie jestem big fanem ale lubię chłopa :v
5
Jadon Sancho w tym sezonie : 39 meczy 20 bramek i 20 asyst. Ale pięknie się ten chłopak rozwija a dopiero 19 lat. Ten kto go pozyska będzie naprawdę miał dużo jakości i radości z Jadona.
1
@Chwytliwy Solidny zmiennik. Oby został.
1
@AmigoBlancos padła propozycja 31 lipca
3
@BarcaInfo Oby nie. Zieliński lepszy już od niego.
2
Według Damiana Lillarda to LeBron James powinien za ten sezon zgarnąć MVP.W sumie Lakers 1 na zachodzie a indywidualne LBJ to nadal topka.
0
@Janiama Było już wielu z 1 wspaniałym sezonem a potem nagle znikali.Póki co Piątek jest na dobrej drodze by otrzymać ten zacny tytuł.
9
Pierwsza bramka Piątka z gry w ligowym meczu od....PAZDZIERNIKA 2019.
3
Sam się nie uważam za dobrego kierowce ale to jak ludzie jeżdżą w Polsce to jest po prostu dramat przez duże D.Nie wiem jak oni zdają te prawo jazdy.Bylem w Anglii czy Norwegii i sto razy lepiej to wygląda.Tu chyba siadając za kierownicę połowa wyłącza mózg.Nie dość że jeździć nie umie to jeszcze cię zwyzywa od ch.Masakra.
1
@FeloRPS ja to klasycznie herbatkę :v
34
Dzis rano odszedł mój kotek.Na początku roku przygarnąłem go ze schroniska.Nikt go nie chciał bo urodził się ciężko chory i wymagał dużej opieki.Opiekunowie mówili mi że jest możliwość by kotek wyzdrowiał i wrócił do pełnej sprawności.Wczoraj pojechałem z nim do weterynarza i powiedział że już nic nie można zrobić i może go tylko uśpić.Dziś patrzyłem jak umiera.Nie mogłem nic zrobić.Był nie tylko zwierzatkiem ale przede wszystkim moim przyjacielem.Kotek odszedł ale w środku na zawsze we mnie pozostanie.
Odpoczywaj Simba.
4
@MarioVeB! Lipton
1
@Kajtek77 za łaskawy jesteś panie
0
@Hushovt To w metka graj
1
@Chwytliwy Jesteś dumny?
0
@Arkon Przede wszystkim regularnie strzela a nie Lautaro który zagrał dobre pół sezonu i chcą 100 baniek.
0
@Arkon Bo on jest skrzydłowym, napastnikiem, 10 i w jednym. Jak ktoś ogląda mecze Lipska to zobaczy że Werner nawet czasami rozgrywa.
3
@Arkon Ograny. Robi regularnie liczby w lidze. Gra w repce. Ma 24lata i wciąż się rozwija. Brać tego kocura dopóki jest w Lipsku.
0
@Mesi12 Robi ich na hajs a Neymary pewnie nic nie ogarniaja.
1
@NeroTFP Ja mówię yol jestem Eryk
1
@Rafiniaaa To samo mogą Ci odpowiedzieć jeśli będzie na odwrót.
6
@justfootball Jak co roku.
1
,,Dostałem życie jedno na własność
Przyjść, rozj3bać i spokojnie zasnąć''
Lubicie Aviego?Dla mnie to jeden z najlepszych raperów w Polsce.Tekstowo świetny a i słucha się tego nawet fajnie.
3
@Janiama Szczerze to się ztęsknilem za meczami naszej repki.Nawet bardziej przyjemnie mi się ogląda nasza reprezentacje w siate niz w piłe :v
0
Jak myślicie jak będzie wyglądał sezon reprezentacyjny siatkówki?Będą jakies mecze czy tam towarzyskie turnieje?Podobno coś tam kminią zeby trochę pograli mimo wszystko.
2
@katalonia15 Mi się bardzo podobała Joshuy z Władem Kliczko.
5
@masq Anglików ciężko się wyciąga z wysp.Jak oni się zakorzenią w tych Liverpoolach,Manczesterach itd to raczej zostają.
3
@FCMichalo Cristiano
4
@Katalonbar Ndombele,Werner.