2

@Maniek9444 forme zrobi szybko. Widziałeś kdb?

0

@koziar Może nie jestem big fanem ale lubię chłopa :v

5

Jadon Sancho w tym sezonie : 39 meczy 20 bramek i 20 asyst. Ale pięknie się ten chłopak rozwija a dopiero 19 lat. Ten kto go pozyska będzie naprawdę miał dużo jakości i radości z Jadona.

1

@Chwytliwy Solidny zmiennik. Oby został.

1

@AmigoBlancos padła propozycja 31 lipca

3

@BarcaInfo Oby nie. Zieliński lepszy już od niego.

2

Według Damiana Lillarda to LeBron James powinien za ten sezon zgarnąć MVP.W sumie Lakers 1 na zachodzie a indywidualne LBJ to nadal topka.

0

@Janiama Było już wielu z 1 wspaniałym sezonem a potem nagle znikali.Póki co Piątek jest na dobrej drodze by otrzymać ten zacny tytuł.

9

Pierwsza bramka Piątka z gry w ligowym meczu od....PAZDZIERNIKA 2019.

3

Sam się nie uważam za dobrego kierowce ale to jak ludzie jeżdżą w Polsce to jest po prostu dramat przez duże D.Nie wiem jak oni zdają te prawo jazdy.Bylem w Anglii czy Norwegii i sto razy lepiej to wygląda.Tu chyba siadając za kierownicę połowa wyłącza mózg.Nie dość że jeździć nie umie to jeszcze cię zwyzywa od ch.Masakra.

1

@FeloRPS ja to klasycznie herbatkę :v

34

Dzis rano odszedł mój kotek.Na początku roku przygarnąłem go ze schroniska.Nikt go nie chciał bo urodził się ciężko chory i wymagał dużej opieki.Opiekunowie mówili mi że jest możliwość by kotek wyzdrowiał i wrócił do pełnej sprawności.Wczoraj pojechałem z nim do weterynarza i powiedział że już nic nie można zrobić i może go tylko uśpić.Dziś patrzyłem jak umiera.Nie mogłem nic zrobić.Był nie tylko zwierzatkiem ale przede wszystkim moim przyjacielem.Kotek odszedł ale w środku na zawsze we mnie pozostanie.
Odpoczywaj Simba.

4

@MarioVeB! Lipton

1

@Kajtek77 za łaskawy jesteś panie

0

@Hushovt To w metka graj

1

@Chwytliwy Jesteś dumny?

0

@Arkon Przede wszystkim regularnie strzela a nie Lautaro który zagrał dobre pół sezonu i chcą 100 baniek.

0

@Arkon Bo on jest skrzydłowym, napastnikiem, 10 i w jednym. Jak ktoś ogląda mecze Lipska to zobaczy że Werner nawet czasami rozgrywa.

3

@Arkon Ograny. Robi regularnie liczby w lidze. Gra w repce. Ma 24lata i wciąż się rozwija. Brać tego kocura dopóki jest w Lipsku.

0

@Mesi12 Robi ich na hajs a Neymary pewnie nic nie ogarniaja.

1

@NeroTFP Ja mówię yol jestem Eryk

1

@Rafiniaaa To samo mogą Ci odpowiedzieć jeśli będzie na odwrót.

6

@justfootball Jak co roku.

1

,,Dostałem życie jedno na własność
Przyjść, rozj3bać i spokojnie zasnąć''


Lubicie Aviego?Dla mnie to jeden z najlepszych raperów w Polsce.Tekstowo świetny a i słucha się tego nawet fajnie.

3

@Janiama Szczerze to się ztęsknilem za meczami naszej repki.Nawet bardziej przyjemnie mi się ogląda nasza reprezentacje w siate niz w piłe :v

0

Jak myślicie jak będzie wyglądał sezon reprezentacyjny siatkówki?Będą jakies mecze czy tam towarzyskie turnieje?Podobno coś tam kminią zeby trochę pograli mimo wszystko.

2

@katalonia15 Mi się bardzo podobała Joshuy z Władem Kliczko.

5

@masq Anglików ciężko się wyciąga z wysp.Jak oni się zakorzenią w tych Liverpoolach,Manczesterach itd to raczej zostają.

3

@FCMichalo Cristiano

4

@Katalonbar Ndombele,Werner.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?