3

@Janiama Szczerze to się ztęsknilem za meczami naszej repki.Nawet bardziej przyjemnie mi się ogląda nasza reprezentacje w siate niz w piłe :v

0

Jak myślicie jak będzie wyglądał sezon reprezentacyjny siatkówki?Będą jakies mecze czy tam towarzyskie turnieje?Podobno coś tam kminią zeby trochę pograli mimo wszystko.

2

@katalonia15 Mi się bardzo podobała Joshuy z Władem Kliczko.

5

@masq Anglików ciężko się wyciąga z wysp.Jak oni się zakorzenią w tych Liverpoolach,Manczesterach itd to raczej zostają.

3

@FCMichalo Cristiano

4

@Katalonbar Ndombele,Werner.

1

@IronSanHybrid Nie wiem kto wygra ale pewnie te wyniki będą się bardzo różnic niż te sondaże. :v

1

@Janiama Ja tam wole się wstrzymac z tymi sondażami.Zobaczymy jak będzie na oficjalu :v

6

@Messinio82 To było już wiadome po 1 dniu wypożyczenia.

2

@masq No on ma to coś co pozwoli mu być na szczycie przez pewnie następne 10 lat.Już w tak młodym wieku lider reprezentacji oraz druga postać w klubie.Jeśli nie dotkną go jakieś straszne kontuzje to będzie wielki.

2

@VamosRakieta Mało kto jest wart teraz 100 baniek.Z tych młodszych to chyba tylko Mbappe.

1

@kerouac No trochę ta. Ja będę chciał wrócić do Fify i zacząć od 21 regularnie grać.
Kiedyś byłem naprawdę dobry w fifke ale to były lata 13-15.Teraz się rozwinęła bo jest to fut champions itd

2

@kerouac No chyba najlepiej się gra właśnie w te klasyczne czyli dota, lol i Cs. Wymyślają nowe dla tych ale tak średnio się gra.

3

@kerouac Na początku ok ale szybko mi się zanudzilem i wróciłem do csa.

3

@Barca1992 taa. Od 200 do 300 chyba najlepsze odcinki. Chociaż te początkowe też spoko :d

3

@Kapitan hawk Dom kultury. Świetny odcinek :p

1

@CuleLbn kiepska opcja

16

,, Zamiast wyć w megafonie, czytaj książki qtafonie"-Ferdynand Kiepski.

10

@MESSIah16 Christian Bale

0

@Ratamahatta No i król memów do tego.

6

@Hiacynk Siwy kiedyś coś miał w sobie.Piłkarze chcieli dla niego umierać.To już nie ten sam Mou.Zardzewiały i bez wizji.

1

@Kapitan hawk Zależy.Jak ostatni na kuponie to tak srednio

0

@ProMILs ee tam. Dobrze jest :D

13

@DaPi Jak to fejk bo Cristiano ma 23

1

@Lord_Vader a dziękuję Lordzie >3

0

@Rewolucja123 ruszaj bo szkoda czasu. Najwyżej nie pyknie.

2

@kerouac Oj dziękuję. Bywa śliski ale młodość piękna jest i trzeba korzystać. :v

26

No i urodziny czas zacząć. 20 to piękna liczba.

3

@Bamboleo Paryż ma bardzo ładne. Szczególnie te z Jordanem.

1

@Chwytliwy też mi się bardziej podobała CR.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?