Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Janiama Szczerze to się ztęsknilem za meczami naszej repki.Nawet bardziej przyjemnie mi się ogląda nasza reprezentacje w siate niz w piłe :v
0
Jak myślicie jak będzie wyglądał sezon reprezentacyjny siatkówki?Będą jakies mecze czy tam towarzyskie turnieje?Podobno coś tam kminią zeby trochę pograli mimo wszystko.
2
@katalonia15 Mi się bardzo podobała Joshuy z Władem Kliczko.
5
@masq Anglików ciężko się wyciąga z wysp.Jak oni się zakorzenią w tych Liverpoolach,Manczesterach itd to raczej zostają.
3
@FCMichalo Cristiano
4
@Katalonbar Ndombele,Werner.
1
@IronSanHybrid Nie wiem kto wygra ale pewnie te wyniki będą się bardzo różnic niż te sondaże. :v
1
@Janiama Ja tam wole się wstrzymac z tymi sondażami.Zobaczymy jak będzie na oficjalu :v
6
@Messinio82 To było już wiadome po 1 dniu wypożyczenia.
2
@masq No on ma to coś co pozwoli mu być na szczycie przez pewnie następne 10 lat.Już w tak młodym wieku lider reprezentacji oraz druga postać w klubie.Jeśli nie dotkną go jakieś straszne kontuzje to będzie wielki.
2
@VamosRakieta Mało kto jest wart teraz 100 baniek.Z tych młodszych to chyba tylko Mbappe.
1
@kerouac No trochę ta. Ja będę chciał wrócić do Fify i zacząć od 21 regularnie grać.
Kiedyś byłem naprawdę dobry w fifke ale to były lata 13-15.Teraz się rozwinęła bo jest to fut champions itd
2
@kerouac No chyba najlepiej się gra właśnie w te klasyczne czyli dota, lol i Cs. Wymyślają nowe dla tych ale tak średnio się gra.
3
@kerouac Na początku ok ale szybko mi się zanudzilem i wróciłem do csa.
3
@Barca1992 taa. Od 200 do 300 chyba najlepsze odcinki. Chociaż te początkowe też spoko :d
3
@Kapitan hawk Dom kultury. Świetny odcinek :p
1
@CuleLbn kiepska opcja
16
,, Zamiast wyć w megafonie, czytaj książki qtafonie"-Ferdynand Kiepski.
10
@MESSIah16 Christian Bale
0
@Ratamahatta No i król memów do tego.
6
@Hiacynk Siwy kiedyś coś miał w sobie.Piłkarze chcieli dla niego umierać.To już nie ten sam Mou.Zardzewiały i bez wizji.
1
@Kapitan hawk Zależy.Jak ostatni na kuponie to tak srednio
0
@ProMILs ee tam. Dobrze jest :D
13
@DaPi Jak to fejk bo Cristiano ma 23
1
@Lord_Vader a dziękuję Lordzie >3
0
@Rewolucja123 ruszaj bo szkoda czasu. Najwyżej nie pyknie.
2
@kerouac Oj dziękuję. Bywa śliski ale młodość piękna jest i trzeba korzystać. :v
26
No i urodziny czas zacząć. 20 to piękna liczba.
3
@Bamboleo Paryż ma bardzo ładne. Szczególnie te z Jordanem.
1
@Chwytliwy też mi się bardziej podobała CR.