1

@kkbarca dla mnie bomba. Bardzo ładnie wyszło. Ile dałeś

1

@kkbarca sztos świrze

1

@Janiama w swoim prime top1.

1

@msmsms Noo raper doskonały pod każdym względem.

0

@FCB24 właśnie poprawiam

19

18 lat temu Eminem wydał album,, The Eminem Show''. A na płycie takie klasyki jak Without me, Soldier czy Business. Slim shady w swoim prime nie miał sobie równych. Setki milionów sprzedanych płyt.Mial wszystko. Chyba najlepiej wyszkolony raper technicznie jakikolwiek się pojawił na scenie.

0

W takim razie każdy by mógł się tak podpierac. Its penalti cytując Cristiano.

0

@DanielOOL Czeka na transfer do United

1

@TheMugShot Drewland

1

Klasyczna Borusia która jest dobrym zespołem ale brakuje tego czegoś co ma Bayern.

0

@masq za słaby na 1 skład

2

@NGTRX Lewanboski

1

@TheGoldenEleven 3:0 dla FCB.

0

@Bykunn Z tego co czytałem to ten szejk jest jednym z najbogatszych a może nawet najbogatszy także tygodniówki moga byc owocne.

13

@Anonymus0608 Mourinho

3

Marcin Komenda odchodzi z Asseco.Trochę szkoda ale przy Fabianie dużo by nie pograł.

1

@AmigoBlancos Byłem mega zdziwiony że odchodzi.Szczerze to myślałem że zostanie jeszcze trochę w Realu i wróci na koniec do United.

12

@AmigoBlancos To co wtedy robił Karius to był nieśmieszny żart.Rozumiem presja itd ale bez przesady.

0

@Striker Hah.W sumie... :D

1

@Misiekmisiowaty2000 Czy ja wiem czy w szczytowej.

2

@ksobi Taa.Już czekają az bede przewelał kolejne pieniadze.Ostatni raz stawiałem w lutym :v

1

@KSSniper A skończy się pewnie gładko dla Bayernu.Jakoś średnio widzę zawsze Borusie w starciach z FCB.

0

@Kubox póki co jest 5 sezonów ale podobno są plany na 6.

0

@Ermitano Nigdy jakoś chemii nie lubiłem w sql. A to jakieś wzory czy inne pierdoly :v

0

@SonBarcaGoku No akurat dla mnie Majkel wypadł świetnie a t bag fakt rewelacja.

2

@Pawelsky Skofield zagrał taka profeske że zjadł wszystkich chociaż Alexa bardzo lubiłem.

0

@tristan87 właśnie tak myślałam że coś pomyliłem :v

1

@Hiacynk o to to. Dz

0

@Hiacynk ty a powiedz mi jak nazywał się odcinek w którym Karol przechwalal się że ma firmę itd, chyba były Aliny do niego przyjechał czy coś

0

@AllBundy to też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?