Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@barteq United od pewnego czasu jest bardzo dobrą drużyna.
0
@Barca1992 Tak zawsze było z tymi poważnymi wirusami.
0
@kewin Szeroka to dopiero może nadejść.
0
W sumie ciekawe jak zakończy się ten cały koronawirus.Czy pójdzie na szeroką skalę czy może niedługo już o nim nawet nikt nie wspomni.
0
Kyrie Irving chciałby podobno by nowym trenerem Nets został Tyronn Lue.
@student97r fajna opcja chyba :v
1
@FranzMaurer Kupił Stonesa za 50 baniek ale sam ogarnął w końcu że on nie nadaje sie do niczego.
3
@Hiacynk 35 lat ale jakość nadal jest.
0
@Chwytliwy W Lato kupić Jacka z Aston Villi,ogarnąć Pogbe albo sprzedać,jakiś napastnik i można walczyć o coś.
1
@TheMefju Odrzuć oba i oglądaj derby LA na c+ o 20:30.
4
@Chwytliwy Waleczna młodzierz typu McTommy czy Willams.Fajnie się ogląda tą ich ambicje
3
Ale Ederson to jest bolec.
o.o
1
@NGTRX Niech się cieszą że Martial się pochamił zamiast wystawic sete Bruno.
0
@Hosh Z Pogbusiem chciałbym go zobaczyc.Duecik wyborny by był.
0
@MaTt_BarcaFan bo Bruno go zjada
0
Bruno 200 iq grajek
3
@ArdoFCB zrobili daba
1
@FC1899Barca Wielka Brytania rządzi.Fury -WBC a Antek reszta pasów + inni fajni bokserzy tacy jak Chrisora czy Whyte.
2
@FafitFCB 20:30
LAC VS LAL
1
@KamQiX tak się nie liczy hah :v
0
@Katalończyk 99 Wiadomo o co chodzi swirze :v
2
LeBron James o koronawirusie :
– Gram dla kibiców, o to chodzi w tej grze .Kiedy przyjdę na halę i ta będzie pusta, to nie będę grał. Mogą robić co chcą. Dla mnie to niemożliwe, by grać bez kibiców.
/probasket
1
@Hiacynk wieczorem to LAC vs LAL
0
Za dużo dziś dobrych meczy..derby Manchesteru i LA, Juve Inter.Piekny sandej.
1
@takisobiektos ice Trae.I tak najlepszą dał Hardenowi podczas asg
0
@Triv44 również czekam, Akurat NBA pooglądać można
7
Kto na nocnej warcie ?
0
@BartekRVeB Harden rok temu
0
@student97r kd i ki zaczynaja robic zmiany ?
1
To jak nie spicie to co robicie?
3
Kto na warcie nocnej?