Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bez Igrzysk.Bez Euro.Wakacje z serialami się szykują.
1
@svensonFCB pierogi babci
3
@Chwytliwy Nie bo herbatka lepsza.
1
@NeroTFP Jeden z moich ulubionych albumów Eminema ,,Encore''
2
@xofcbxo ale piękne sa te twoje avatary
0
@busquets5 tak to jest jak się zapomni leków
0
@Arkon techniczne może i jest lepszy.
1
@AmigoBlancos 200 iq bo polowa by strzelała.
0
Wirusowi uciekinierzy o.o
0
@ViscaBarca123 nie wszystkie ale część :D
6
Jak ktoś chce to na tvn Harry i więzień Azkabanu.
0
@MESSIah16 Phelps
1
@Damian11 nie ma szans.
2
@Damian11 A ja odkopałem stare ps2 i odpalam władce pierscieni :D a mam jeszcze takie klasyki jak fifka 2002,nfs mw czy fifa street :d
3
Messi jest geniuszem ale jednak Ronaldinho to Ronaldinho.
3
@Kamil92 dlatego trzeba być 24 na dobę
0
@Chwytliwy ty możesz wszystko
0
Jak wrażenie po nowym codzie ?
6
Jesteśmy mistrzami świata w siatkówce!!
0
@student97r ice Trae.Przyszly Curry
4
Shrek na Polsacie. O. O
0
Dziś o 21:30 na Polsacie sport powtórka z finału siatkarskiego mundialu z 2014.Wygralismy z Brazylia 3:1.Warto sobie odświeżyć meczyk:d
0
30 koła za złamanie kwarantanny.Uuu.
1
@Szicek10 Ona powróciła już w dniu w którym odszedł także nic nowego.
3
@Hiacynk Ronaldinho&Ronaldo w prime.O mój boże.
0
@gontex Total idiot
5
@Tuc nie docenialiśmy tej normalności.
6
@IronSanHybrid roman pirssss
0
@mikiiki dopiero sie zaczyna?
0
@DLFCB nie .Jestesmy jak Ibra i to robota idzie do nas