Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@th@les Jeśli zagramy dobry mecz to żaden sędzia nie będzie potrzebny.
1
@DonAndresFCB W LE to oni nie będą chcieli grac
0
Jayson Tatum z meczu wczoraj :
1
@kamilo0066 W Hiszpanii każdy jest do bani,Ogólnie teraz ciężko jest o dobrego sędziego który nie spieprzy meczu.
4
@FcBarcaCules @Hiacynk postawiłem City na handi po kursie 5.Nie wiem czemu ale jakoś czuje że gładko wjadą w nich.
1
@Veb1233 Kurde on nie jest aż takim złym sędzią.Tylko niestety czasem zdarza się że nie ogarnia meczu ale ostatnio mecze z jego udzialem były bardzo dobrze sędziowane.
0
Real czy City ?
0
@Hiacynk a w tym sensie to tak
1
@Hiacynk najsolidniejszy to ma Millwauke na wschodzie
0
@Avada Kedavra myślałem że 50zl na pewniaczki a tu eh
6
Bradley Beal z 53pkt z Bulls.Oby odszedł jak najszybciej bo szkoda by marnował swój potencjał w Wizards.To jest gość na największe granie i playoffy a nie zamykanie tabeli.
1
Co myślicie o tym koranowirusie? Kiedy to się zakończy i czy dojdzie do PL?
0
Co za kosmiczna siatkówka w pucharze Włoch. Wow
0
@Chwytliwy Cały Martial.Może go nie być ale ma ten błysk.
2
Ale pięknie gra dziś United.Bruno to kozak.
1
Martial co się zabawił o.o
1
@jacobFCB ja uwielbiałem Roya Jonesa jr :v
0
@HansLanda Wgl ciekawe czy będzie kolejny rewanż
0
Fury Vs Wilder 2:0 bo w pierwszej był wałek i dali remis z dupy.
0
Fury vs Joshua in coming.
1
Fury na luziku.Bokser przez duże B.
6
Wilder czeka na magic cepa
4
Kyrie Irving nie zagra już w tym sezonie.Czeka go operacja barku.
4
A tak wszyscy hejtowali transfer BrejwHarta a tymczasem wejście smoka.
0
Ta Hertha Piątka to jakiś totalny :v
11
Messi :
28 meczy-22 bramki i 16 asyst.
0
Ktoś sprawdział jaki kurs był na hat-tricka Lio?
0
I tak wszyscy czekają na BrejwHarta :D
0
@HansLanda Raczej Bayern.
1
@Hiacynk albo to z zaciszem nocnym gdzie wynajmowali domek