Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czuję, że jestem najlepszym graczem ligi. Nie widzę by przeciwnicy podwajali jakiegokolwiek innego zawodnika kiedy tylko przekracza połowę. Liga tego jeszcze nie widziała, więc staram się w tym odnaleźć jak najlepiej (…) nie ma mnie na liście kandydatów do MVP? To absurd, wciąż przewodzę w kategorii punktów, nie mam wpływu na to, co uważają inni. Nikt nie wspomina o podwojeniach, które mam na sobie.Kiedy skończę karierę, ludzie docenią mnie bardziej (…) też chciałbym mierzyć 210 cm wzrostu biegać i wsadzać piłkę do kosza, to nie wymaga żadnego skilla (…) ostatecznie zdobędę tytuł oraz szacunek ludzi, jestem tego pewien -James Harden
via gwiazdybasketu
0
Kto tam nie śpi ?
0
Jak ktoś jeszcze nie oglądał to materiał od c+ po klasyku.
0
Bruno co za potężny grajek.wow
4
Największe osiągnięcie Barcelony w tym sezonie póki co.
0
@tristan87 łooo kupony już poszły na Juve.Szkoda.
0
@Hiacynk Giannis ma ten atut że już jest wybitnym obrońcą a może być jeszcze lepszy.Masa bloków itd a w ofensywnie też ciężko go zatrzymać.Wjazdy Greka to uczta dla oczu.Do tego poprawił rzuty wolne i ma co raz lepszy rzut za 3.Z pół dystansu też fajne mu rzuty wchodzą.Broda jest królem ofensywy.Obecne przepisy w NBA pozwalają mu na wszystko a w obronie nie jest aż tak złym obrońcą jak się mówi ale też rewelacji nie ma.
1
@Hiacynk Nie zgadzam się i uważam że Harden jest lepszym zawodnikiem.Koszykarsko lepszy ale jakbym miał robić zespół to bym wybrał Antka :v
0
Harden o Giannisie Antetokounmpo :
,,Też chciałbym mieć ponad dwa metry i po prostu biegać wsadzając piłkę do kosza. To nie wymaga żadnych umiejętności''
uuuu
0
@Tom0VeB No to też ciekawy mecz.Na Atleti kurs ponad 2.Ja dorzuce jeszcze United.Ostatnio im dobrze idzie.
11
@SeeleyBooth Niby tak ale Real też nie wygląda jakoś imponująco. :v
0
Kurs na Barcelone około 3.Chyba warto spróbowac :v
18
@sokot Franek w ostatnich meczach to wygląda gorzej niż Rakieta a mało kto to przyzna :v
1
@Kajtek77 Czarny koń LM.W lidze pewne top4 a może uda się mistrza?Kto tam wie :V
1
@Kajtek77 I jeszcze żeby Nagelsmann został tam na zawsze.
5
@Danny Gaucho Dobrze Danny.Króciutko.
2
@MaTt_BarcaFan No mnie też.Jest Japońską modelką i ma 31 lat.Ale ta twarz...omg.Mógłbym patrzeć 24 na dobe.
0
Dziwnie będzie oglądać iema bez kibiców.Jednak w fazie pucharowej to dodawało emocji.Chociaż może same mecze wynagrodzą brak publiki.
1
@Lola120 to co zawsze czyli nic
1
@juliacicha Mogli Jarka dać :v
4
@masq np
https://i.imgur.com/nv52nu5.jpg
5
@masq Oczywiście że są i to jakie..ooo panie..Uroda japońska jest piękna.
0
@Hiacynk Ma komfort bo oddano mu zespół i może fajne cyfry kręcić.
7
Dziś urodziny obchodzi Luka Doncic.Niesamowity jest chłopak.21 lat a już jest gwiazdą w NBA.
5
@Pawlak1992 Tu to samo jest
6
@fortunate_son I ludzie odrazu w szoku.Całe 35 mln.
0
@D44H Ja w sobotę to ide z ziomami na orlik.
0
Jakie kupony dziś gracie?Macie jakieś ciekawe pomysły :v
0
Już za godzinę Lakers vs Pelicans.Teraz świetny mecz pomiędzy Millwauke a Toronto.
0
@kondzik47 ja studia w tym roku będę zaczynał i szczerze trochę się boję xd