0

@krzychu1526 kiedy to

0

@Aveiro kiedy on bd?

0

@koziar Co weekend 3-4 mecze.

0

Nigdy nie oglądałem ligi włoskiej bo uważałem że jest nudna ale w tym sezonie oglądam dosyć dużo i obecnie jest jedną z moich ulubionych lig do oglądania.Te mecze na szczycie zazwyczaj dostarczają emocji a nawet dół tabeli nieźle gra.

1

Kto najsłabszy dziś?Semedo?

0

To mecz z gatunku tych po których nawet zwycięstwo po samobóju będzie cieszyć.

5

Wierni po porażce i zdziwieni po zwycięstwie.

0

@Chwytliwy Oglądasz może?

3

Obecnie Getafe się znajduję na 3 miejscu o.o
Bordalas jest jakimś totalnym geniuszem.Nie wiem jak można wyciskać tyle z tak przeciętnej ekipy.Już tamten sezon był kosmiczny jak na nich a ten może być jeszcze lepszy.

2

@mrboom Mario za to że szefa grał

0

Ale to był znakomity Coutinho.Ciekawe czy jeszcze kiedyś powróci taki Filip.


1

93 bramka Ramosa w całej karierze.Nawet niezle jak na obrońce.

1

Szybko poszło. :v

3

Coś smierdział mi ten mecz Realu.Kurs był ponad 1.60.

0

@LuisSalvano Nie będą bo nikt nie jest ponad klubem.Liczy się klub a nie pojedynczy zawodnik.

0

@student97r Portland wróci jeszcze?

0

@student97r Okc rewelacja sezonu.

3

@Statistics Ronaldo wszystkich łyknie.

0

@Drahenfelst Oby w next pokazali się z lepszej strony.

0

@draxidox no jak zwykle obecny

0

@SuperVegeta Gdyby było gdyby to by gdyby było gdyby.

0

@Barwindg no to łatwe mecze :v

0

@Barwindg a kogo masz jeszcze?

0

Myślałem że Toronto bez Leonarda już nie będzie tym samym zespołem a tymczasem oni grają praktycznie tak samo.Obecnie zajmują 2 miejsce w konferencji wschodniej.Na 52 rozegrane mecze wygrali aż 38.Obecnie notują serie 13 zwycięstw z rzędu.Ta ich pierwsza piątka wygląda świetnieKto by pomyślał że VanVleet może byc tak świetnym zawodnikiem.Ciekawe gdzie dojdą w play offach.

0

@KoderskiFCB Wiedzmin

0

@DaPi Bez Lautaro może być ciężko

4

@amanter Nawet jakby się nadawał to i tak by nie grał.

0

@barcelonaLM u nas to wiaterek.

1

O 2:30 Lakers z gsw,transmisja w c+.

0

@bixmix noo rewelacja dziś. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?