Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Chwytliwy I tak Neymar>Sancho.
0
@Wojtah Jak nie ma Neymara i Mbappe to lepiej odpuścic.
0
Paryż chyba się oszczędza na LM. 0:2
0
Skrzydłowy z topu w lato to jest must have.
0
Mr Shakira w lesie na grzybach chyba.
3
Tak naprawdę ten Griezmann mógłby grać na tej 9.Dołożyc mu fajnego skrzydłowego z boku +Messi w swojej formie i fajnie by to chodziło.
2
@BarcaFan17 noo polecam oglądać NBA.
1
@fart weekend gwiazd oglądasz ?' :D
0
@Hiacynk zobaczę.Napewno konkursy będę chciał obejrzeć , :v
0
@Hiacynk ja bym stawiał jednak na Antalante.
0
@Hiacynk no ja to w sumie konkursów jestem najciekawszy
0
@student97r ja tak samo.najwyzej powtórka z rana
2
Dziś mecz wschodzących gwiazd w NBA.Kto będzie oglądał ?:D
2
@fart piękny gest i zasłużony oczywiście.
5
@RosjaninBut Nie sprzedadzą Griza po 1 sezonie.To by był strzał nie w kolano a w łeb
0
W sumie to bym zobaczył Pepa w Juve.Jakoś mi pasuje do tej ligi :v
A szczególnie że mam wrażenie że Juventus ma większy potencjał niż to co grają aktualnie.
0
Dzis :
Wilki vs Lester
Valencia vs Atleti
Dortmund vs Frankfurt
Niezły piąteczek.Co oglądacie?
0
@Arkon Znaczy też stawiam że Clipp w tym roku wygrają tego mistrza ale dużo ekip dobrych jest.Lou tak naprawde nie jest aż tak złym obrońcą :D
7
@Prezes_sycylijczyk Paryż to ma ludzi w Uefie.
0
@Transu96 Tą część akurat lubie.
1
@Arkon Chociaż tak naprawdę to ciężko wskazać kto jest najlepszy.
0
Kibice United szczęśliwi bo może 5 miejsce da im LM hah
3
@Krzychu1010 USA w kosza a w siatkówke to my xD
2
Szejk już przygotowany.
https://weszlo.com/wp-content/uploads/2014/06/trzy-lata-z-szejkiem-1312238645_szejk.jpg
1
@Luki 10 Nie bo będą grac.
6
I tak będą grać w LM.
0
@sidzej czyżby fanka pana żabki
2
@Kompletny Bo na rambli jest jak w dzungli.Tu przetrwają tylko najsilniejsi.Widocznie on nie był.
2
@student97r Może będzie trochę więcej rywalizacji w meczu gwiazd.
1
@Suzu hobby i ciuchy