0

@SemiYT Niby tak ale i tak będzie ciężko gsw.

0

@SemiYT A co tu sądzić.Miami to rewelacja tego sezonu a wojownicy tankują w tym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lord_Vader Socjo to pewnie już dawno na Malediwach kręci jakieś 18

3

@Lord_Vader Danny pewnie pije

0

@NismoFCB i to błąd który pozbawił Portland zwycięstwa lub ewentualnej dogrywki a im każde zwycięstwo jest potrzebne by załapać się do 8.

0

Liga nie ukarze Lillarda za jego wpisy na Twitterze.Nie do wiary że mamy 21 wiek a takie błędy zdarzają się w najlepszej lidze na świecie.

2

@SergioTomas de Ligt.

1

@HansLanda Ale wygrał tyle co oni z tyloma kontuzjami :)

0

@HansLanda Gdyby nie kontuzje to tych szlemów wygrał by dużo więcej.

3

@Barca_Big_Moment Rafa jest najlepszy.

0

Top 4 zawodników którzy nie grają w LM według Neymara,Allego,Mendy'ego i Toni Duggan.


7

Piękny buzzer beater Bogdanovicia.Cała hala uciszona :v


13

@MESSIah16 I tak joker najlepszy w historii dla Ledgera :D ale oczywiście zgadzam się że Fenix zagrał taką profeskę że musiał to dostac.

26

@robsesh Był np w 2008 gdzie zjadł wszystkich.

2

@PeteR10 Wernera to bym widział na 9 a na skrzydle to nie wiem.Sancho jest chyba najlepszą opcją.

0

@PeteR10 Sane po tej kontuzji może być zupełnie innym zawodnikiem.Przypominam on zerwał więzadła.

0

@krzychu1526 A szkoda bo szybką nóżkę to on ma.Technicznie kocur straszny ale kontuzji też dużo.

0

Griezmann z liczbami nie wygląda aż tak zle bo w 32 meczach strzelił 12 bramek i zanotował 4 asysty.Jak oceniacie te pół roku Griezmanna w Barcelonie ?

0

@DonAndrzejos Co rozumiesz poprzez top 10 raperów?Dla mnie nie da się powiedzieć który od którego jest lepszy.Wszystko kwestia gustu a Tede nawet nawet.Chociaż to już nie to samo co kiedyś.

0

@fabregas04 Tak średnio.Wolałem egzotyke :v

3

@MikusBarca Que wraca po 2 latach przerwy.Brakowało go troszkę.

9

@Gaucho Liczyłem że to będzie nowy start dla Dembouza pod okiem nowego trenera.Eh.

7

@KamQiX Najlepszy zwód jaki może byc czyli balans ciała.Ogólnie zwinność a Messi to ma chyba ponad skalę.

0

@PatrychoO a to obejrze

0

Na którym te oskary ?

0

@fart Wgl co oczekujesz w tym sezonie od Celtow?

3

@fart Uwielbiam oglądac Celtów i to serio.Fajny basket grają.Kemba jest świetny.Cichy bohater który wychodzi kiedy trzeba.

31

Messi w tym sezonie:
26 meczy-19 bramek i 15 asyst.

2

@zadafcb Oglądałem i szacun.Smart to zawodnik niesamowity na swój sposób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?