Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart piękny gest i zasłużony oczywiście.
5
@RosjaninBut Nie sprzedadzą Griza po 1 sezonie.To by był strzał nie w kolano a w łeb
0
W sumie to bym zobaczył Pepa w Juve.Jakoś mi pasuje do tej ligi :v
A szczególnie że mam wrażenie że Juventus ma większy potencjał niż to co grają aktualnie.
0
Dzis :
Wilki vs Lester
Valencia vs Atleti
Dortmund vs Frankfurt
Niezły piąteczek.Co oglądacie?
0
@Arkon Znaczy też stawiam że Clipp w tym roku wygrają tego mistrza ale dużo ekip dobrych jest.Lou tak naprawde nie jest aż tak złym obrońcą :D
7
@Prezes_sycylijczyk Paryż to ma ludzi w Uefie.
0
@Transu96 Tą część akurat lubie.
1
@Arkon Chociaż tak naprawdę to ciężko wskazać kto jest najlepszy.
0
Kibice United szczęśliwi bo może 5 miejsce da im LM hah
3
@Krzychu1010 USA w kosza a w siatkówke to my xD
2
Szejk już przygotowany.
https://weszlo.com/wp-content/uploads/2014/06/trzy-lata-z-szejkiem-1312238645_szejk.jpg
1
@Luki 10 Nie bo będą grac.
6
I tak będą grać w LM.
0
@sidzej czyżby fanka pana żabki
2
@Kompletny Bo na rambli jest jak w dzungli.Tu przetrwają tylko najsilniejsi.Widocznie on nie był.
2
@student97r Może będzie trochę więcej rywalizacji w meczu gwiazd.
1
@Suzu hobby i ciuchy
4
W weekend powyżej 10 stopni.No i fajnie.
0
@Coutinho007 Dembele jakby zagrał na euro to może by coś podniósł swoją wartość a tak to lipa.
2
@Suzu Obu nie kupią.Chyba że coś pokombinują z Coutinho.
0
@Hiacynk Chicago jest i tak zadowolone bo hajs się zgadza a koszulki Jordana do dziś się sprzedają xd
0
@Hiacynk Okc na bank ma po.Jedynie niedźwiadki są niepewne ale pewnie też wejdą.
2
@fart Knicks nie istnieją ale pieniądz nadal jest
4
Damian Lillard nie będzie uczestniczył w all star game z powodu kontuzji pachwiny.Podobno duże szanse na zastąpienie go ma D. Booker.
3
@student97r świetny zawodnik dla Chelsea.
0
@Hiacynk taaa.Ledwo dałem radę ale jakoś się udało :v
0
@DaPi a z ciekawości na ile miałeś
0
@DaPi noo ja o tobie pamiętałem ale coś bana dostałeś i wróciłeś chyba nie ?
2
@DaPi jesteś strażnikiem la larmbli także żaden pośredniak
0
@Tuc praca?