2

Jedna z najlepszych bitw freestyleowych w ostatnim czasie.Koro prawie wszystko wygrywa.


2

@scorpion93 Każdy trener który przejmuje Barcelonę musi się pogodzić z tym że będzie outowany na Rambli.

1

@escarabajo Fajnie widzieć jak wraca u niego ta zajawka do grania w basket. :D

3

Dwight Howard wczoraj z ławki 21pkt 9-11 i 15 zbiórek.Nawet trójke jedną dał :D


5

Czytałem że ostatnio że Valverde miał słabą kadrę przez cały okres trenowania w Barcelonie.
I tak patrzę ile zostało wydane za jego rządów....758 MLN OJRO.
Tak to nawet szejki nie kupują.

4

@Rewolucja123 Hah.Już nie Ernesto Stay :D

3

@Eto'o9 R10 Mimo wszystko też wierzę w chłopa.

0

@NeroTFP ostatnio tęskniłem za siatkówka naszej repki to obejrzałem sobie mecze z pucharu świata na ipli.Fajnie tam komentował Kadziu ze Swedrowskim.

6

@NeroTFP No nie ma co go wyzywać, tylko życzyć mu szczęścia i tyle.Moze jeszcze Ernesto nas zaskoczy w innym klubie.

1

@Arthurio Wszyscy poszli spać :(

0

@Colon może to im pomoże

0

@parpe nie zdziwię się jak tak będzie panowie :v

5

Ale dziwnie teraz będzie na rambli.Juz nie będzie tego klasycznego Valverde out.

1

@kerouac I zobaczymy co to będzie.

2

Efekt nowej miotły będzie pewnie natychmiastowy także spokojnie można liczyć na sporą ilość bramek w meczu z Granadą :v

2

@l0Messini Dembele jak nie będzie miał kontuzji to tak.

0

Fajnie w sumie że Setien wciąż może fajny wynik wykręcić w tym sezonie.W lidze wciąż wysoko a puchar króla i LM również nadal do ugrania.Nic tylko życzyć good luck.

19

Futbol jest niesamowity.Nie zwolniły go blamanże z Romą,Live czy Valencia a został zwolniony po jednym z najlepszych meczów w tym sezonie.

0

@NeroTFP Teoretycznie Polska,Włochy,Japonia,Kanada i Brazil,Usa,Rosja,Francja.Taki ćwierc finał z Brazylią...jajajaja :D

1

@kerouac i Dembele :v

1

@adi7adi8 Słabo trochę.Ile zespołów z grupy wychodzi?4?

1

@student97r No ja się nie mogę doczekac.Ogladalem to co robił w tamtym sezonie to normalne byłem w szoku.Slam dunki co mecz.

0

@student97r Widziałem jego treningi ostatnio i myślałem że schudł coś a on mam wrażenie że jeszcze większy się zrobił.Nie wiem czy z taką masą długo pociągnie w NBA.Z drugiej strony ta masa to jego atut.

0

@student97r myślisz wgl że Zion wróci w tym sezonie?nie dostanie kolejnej kontuzji?Nie wiem co myśleć o tym chłopaku.

0

Ja Morant chyba będzie najlepszym debiutantem w tym sezonie.Mega dobrze wpasował się do Memphis.

0

@Transu96 no on się wydaje taki do wszystkiego prawie.

1

@Transu96 tego Petita na spd i gitara

1

@BigShaq ja mam golda także luzik arbuzik

1

@WisniaKala mam na myśli siebie swirze xd

0

@BigShaq Chcesz pograć z królem tej gierki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?