Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jedna z najlepszych bitw freestyleowych w ostatnim czasie.Koro prawie wszystko wygrywa.
2
@scorpion93 Każdy trener który przejmuje Barcelonę musi się pogodzić z tym że będzie outowany na Rambli.
1
@escarabajo Fajnie widzieć jak wraca u niego ta zajawka do grania w basket. :D
3
Dwight Howard wczoraj z ławki 21pkt 9-11 i 15 zbiórek.Nawet trójke jedną dał :D
5
Czytałem że ostatnio że Valverde miał słabą kadrę przez cały okres trenowania w Barcelonie.
I tak patrzę ile zostało wydane za jego rządów....758 MLN OJRO.
Tak to nawet szejki nie kupują.
4
@Rewolucja123 Hah.Już nie Ernesto Stay :D
3
@Eto'o9 R10 Mimo wszystko też wierzę w chłopa.
0
@NeroTFP ostatnio tęskniłem za siatkówka naszej repki to obejrzałem sobie mecze z pucharu świata na ipli.Fajnie tam komentował Kadziu ze Swedrowskim.
6
@NeroTFP No nie ma co go wyzywać, tylko życzyć mu szczęścia i tyle.Moze jeszcze Ernesto nas zaskoczy w innym klubie.
1
@Arthurio Wszyscy poszli spać :(
0
@Colon może to im pomoże
0
@parpe nie zdziwię się jak tak będzie panowie :v
5
Ale dziwnie teraz będzie na rambli.Juz nie będzie tego klasycznego Valverde out.
1
@kerouac I zobaczymy co to będzie.
2
Efekt nowej miotły będzie pewnie natychmiastowy także spokojnie można liczyć na sporą ilość bramek w meczu z Granadą :v
2
@l0Messini Dembele jak nie będzie miał kontuzji to tak.
0
Fajnie w sumie że Setien wciąż może fajny wynik wykręcić w tym sezonie.W lidze wciąż wysoko a puchar króla i LM również nadal do ugrania.Nic tylko życzyć good luck.
19
Futbol jest niesamowity.Nie zwolniły go blamanże z Romą,Live czy Valencia a został zwolniony po jednym z najlepszych meczów w tym sezonie.
0
@NeroTFP Teoretycznie Polska,Włochy,Japonia,Kanada i Brazil,Usa,Rosja,Francja.Taki ćwierc finał z Brazylią...jajajaja :D
1
@kerouac i Dembele :v
1
@adi7adi8 Słabo trochę.Ile zespołów z grupy wychodzi?4?
1
@student97r No ja się nie mogę doczekac.Ogladalem to co robił w tamtym sezonie to normalne byłem w szoku.Slam dunki co mecz.
0
@student97r Widziałem jego treningi ostatnio i myślałem że schudł coś a on mam wrażenie że jeszcze większy się zrobił.Nie wiem czy z taką masą długo pociągnie w NBA.Z drugiej strony ta masa to jego atut.
0
@student97r myślisz wgl że Zion wróci w tym sezonie?nie dostanie kolejnej kontuzji?Nie wiem co myśleć o tym chłopaku.
0
Ja Morant chyba będzie najlepszym debiutantem w tym sezonie.Mega dobrze wpasował się do Memphis.
0
@Transu96 no on się wydaje taki do wszystkiego prawie.
1
@Transu96 tego Petita na spd i gitara
1
@BigShaq ja mam golda także luzik arbuzik
1
@WisniaKala mam na myśli siebie swirze xd
0
@BigShaq Chcesz pograć z królem tej gierki?