Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MESSIah16 Traci.W tym turnieju tylko zwycięsca awansuje na IO dlatego ten trudniej jest tak ciężki.
3
Ale miazga w 1 secie ze strony Sloweni. 25:13
3
Mbappe :
17/18- 21 bramek i 16 asyst
18/19- 39 bramek i 17 asyst
19/20 - 18 bramek i 9 asyst w 19 meczach :v
Za łatwa ta liga dla tego chłopa ale z drugiej ma dopiero 21 lat także może jeszcze chwila sobie tam pograć.
1
@Kajtek77 ooo panie.. oczywiście.
3
A kurs na Real był 1.80. Można było skorzystać.
0
@KaJoFCB no wczoraj United też nie pogralo.
0
@Janiama No bramek strasznie mało tracą.Jak nie Real.
0
@student97r Chciałbym w play offach Houston vs Okc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid a no fajny mecz był.potwierdzam :v
2
@voetballer aha
7
@FcBarcaCules mam 13 lat
0
Już chcę pokój z Iranem hah
4
Donald postraszył i tyle w sumie.
0
@bixmix większa satysfakcja jak za 2
0
@xJLx Pewnie nic.
0
@xJLx Dokładnie.
0
@Damian11 Myślę że zarówno Rosja jak i Chiny wiedzą co robią i co będzie robić USA.
0
@KoziBe będzie bombowo bo takie coś się dobrze klika i sprzedaje.
2
@LoveValverde To biznesmen najwyższych lotów.Dla kogoś może być szaleńcem ale to się wydaję bardzo mądry typ.
1
@takisobiektos właśnie oglądałem i byłem pod wrażeniem.Oby tak dalej.
1
Brawo dla Kacpra!
0
@Kajtek77 @Chaoss ok sorry panowie
0
@Konradomoreno czytałem teraz że żadnego ataku ze strony Iranu nie było.
0
@Kajtek77 Wybory w tym roku w USA czy się mylę?
2
@Kajtek77 U USA to musi imponująco wyglądać.
2
@Kajtek77 Tam ludzie wiedzą co robią i wątpię czy będzie coś poważnego.
0
@kuz nie będzie.
1
@Chaoss na miejscu Iranu bym się trochę uspokoił bo nic nie zyskają.Nie mają podejścia do USA.Zreszta pewnie o wszystkim wiedzą Rosja i Chiny i Iran zostanie sam.
1
@IronSanHybrid Fajny ale chyba max 1 połowę obejrzę bo coś spać się chce. ,:V