2

@MESSIah16 Traci.W tym turnieju tylko zwycięsca awansuje na IO dlatego ten trudniej jest tak ciężki.

3

Ale miazga w 1 secie ze strony Sloweni. 25:13

3

Mbappe :
17/18- 21 bramek i 16 asyst
18/19- 39 bramek i 17 asyst
19/20 - 18 bramek i 9 asyst w 19 meczach :v
Za łatwa ta liga dla tego chłopa ale z drugiej ma dopiero 21 lat także może jeszcze chwila sobie tam pograć.

1

@Kajtek77 ooo panie.. oczywiście.

3

A kurs na Real był 1.80. Można było skorzystać.

0

@KaJoFCB no wczoraj United też nie pogralo.

0

@Janiama No bramek strasznie mało tracą.Jak nie Real.

0

@student97r Chciałbym w play offach Houston vs Okc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid a no fajny mecz był.potwierdzam :v

2

7

@FcBarcaCules mam 13 lat

0

Już chcę pokój z Iranem hah

4

Donald postraszył i tyle w sumie.

0

@bixmix większa satysfakcja jak za 2

0

@xJLx Pewnie nic.

0

@xJLx Dokładnie.

0

@Damian11 Myślę że zarówno Rosja jak i Chiny wiedzą co robią i co będzie robić USA.

0

@KoziBe będzie bombowo bo takie coś się dobrze klika i sprzedaje.

2

@LoveValverde To biznesmen najwyższych lotów.Dla kogoś może być szaleńcem ale to się wydaję bardzo mądry typ.

1

@takisobiektos właśnie oglądałem i byłem pod wrażeniem.Oby tak dalej.

1

Brawo dla Kacpra!

0

@Kajtek77 @Chaoss ok sorry panowie

0

@Konradomoreno czytałem teraz że żadnego ataku ze strony Iranu nie było.

0

@Kajtek77 Wybory w tym roku w USA czy się mylę?

2

@Kajtek77 U USA to musi imponująco wyglądać.

2

@Kajtek77 Tam ludzie wiedzą co robią i wątpię czy będzie coś poważnego.

0

@kuz nie będzie.

1

@Chaoss na miejscu Iranu bym się trochę uspokoił bo nic nie zyskają.Nie mają podejścia do USA.Zreszta pewnie o wszystkim wiedzą Rosja i Chiny i Iran zostanie sam.

1

@IronSanHybrid Fajny ale chyba max 1 połowę obejrzę bo coś spać się chce. ,:V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?