1

@Erik0 4-3-3 z Messim na 9 i na skrzydłach z Fatim i Griezmannem.

1

@kielon93 Ale on też może w każdej chwili wypaść.

2

@Elnuum Fajna opcja bo w Paryżu grzeje ławe a w tym sezonie mógłby wiele dać.

3

2

Jan Oblak w całej karierze wpuścił 4 hat-tricki.Wszystkie były od Cristiano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 To chyba świry z mbtm ?

3

Kyrie Irving ma dziś zagrać z Atlantą Hawks po 2-miesięcznej przerwie. :]

1

@Kajtek77 Aaa no tak.Zapomnialem o nich bo grali o 23 :v Chociaż spodziewałem się takiego wyniku bo Minesota bez Townsa jest przeciętnym zespołem.

3

Co za wyniki NBA.Lakers bez LBJ i AD wygrywają z Okc,Cavs wygrywają z Denver, Dallas z 76 ers i Boston zdobywa aż 140 pkt z Pelikanami.Tatum zdobył sam 41.

1

Malwina nie udzieli wywiadu.Az się boję myśleć co jej siedzi teraz w głowie.

0

Dobrze że chłopy będą na igrzyskach:d

0

W najważniejszych momentach trzeba bohatera i dziś niestety zabrakło go.

0

Przydałby się taki Wilfredo Leon.

1

Niby siatkówka kobiet a emocje jakby to były same igrzyska :D

3

@mrboom niestety tak

4

Ale Polki dziś dobrze grają.Moze się uda w tym finale zagrać.

2

Lukaku i Lautaro chyba najlepszy duet obecnie.

0

Handi na Milan na luziku.:D

1

Brooklyn wygrywa z Miami 117:13.Atmosfera w hali niesamowita.W sumie jak na play offach.

1

@fart A Boston według Cb na co może liczyć w tym sezonie"?

0

@Rewolucja123 Oglądałem jeden mecz Arcy z Faze to nie było zle bo Nuke'a przegrali 16:14 a na drugiej mapace chyba 16:12.

1

@fart Też prawda.Ja mam nadzieję że Kevin wróci i będzie grał to co zawsze.

5

@Chaoss Nic nie porównuje.Po prostu fajnie by było zobaczyć jedną z legend na ławce trenerskiej.A czy powinien teraz przejmować zespól to nie mam zielonego pojęcia.Z jednej strony chciałbym ale z drugiej byłoby mega smutno gdyby sobie nie poradził.To nie jest takie łatwe że wjedzie i easy tryplet.Kadra nie jest łatwa do przejęcia.

0

@Rewolucja123 Brak ekipy Polskiej na iem :C

0

@student97r No ja poczekam na ten szlagier o 3:45. :D

0

@KapiFCB No właśnie mam nadzieję że jak Durant wróci z formą to on przejmie zespół i to tak naprawdę będzie jego zespół bo jednak wojownicy kojarzą się ze Stefem.

4

@Chaoss Niby tak ale z drugiej strony fajnie by było mieć swojego Zidane'a :d

1

@student97r O kolegi się nie spodziewałem o tej godzinie :D Widziałem dziś jak Russa witali w OKC.Ciarki :D

6

@Jacu327 Klasyka.Ja jak nie mogę zasnąć to wspominam wszystko :v Szczególnie czasy szkolne które w sumie niedawno zakończyłem bo w tamtym roku :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?