Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r i do tego u siebie a atmosfera w Brooklynie jest cudowna.
0
@Kapitan hawk Zgadzam się.
4
@R10marquez I powinien go skasować a tak dał sie objechać jak junior i wiemy co dalej się działo.
0
@Kapitan hawk Ale żeś se avatara strzelił.No no.
0
@Hushovt To dobrze bo teraz jest za miękko.
3
@palindrom1 To Barcelona znęca się sama nad sobą.
2
@Kengo Suarez też zagrał w siatkówke ale był bohaterem.Tak jest teraz z Fede.
0
@NeroTFP Jakby Barcelona była w formie to by grała w tym finale i może by się coś działo a tak wyszło jak zwykle.
0
@Ratamahatta Ogólnie te 2 mecze dla nich były dosyć łatwe.Valencia praktycznie wgl nie chciała grać a Atleti mam wrażenie że zawsze gdy jest jakiś ważny mecz z Realem to przegrywają.
0
@Pawlak1992 Korzysta na tym że Barcelona nie jest Barceloną którą powinna być.
0
@Avada Kedavra Tego nie wiemy.Może dogra do końca i wygra z Paryżem LM :v
1
Neymar powoli wraca do swojej optymalnej formy.Od grudnia regularnie asystuje i strzela.I wrócił ten jego luz na boisku bo po kontuzji był lekko przymulony.
6
Każdy zespól powinien obejrzeć dzisiejsze karne Realu.Perfecto.
0
@student97r Może chciał mieć pewność że Morata nie ruszy dalej :v
18
@bixmix Dokładnie.Nieładnie ale zrobił to co powinien.
42
@BarcaInfo Bez przesady.
0
@BarcaInfo ahahah
0
Felix w tym sezonie :
20 meczy-4 bramki
No tak średnio bym powiedział.
0
@Hiacynk Aguero bo grał w najlepszych ligach a nie w ogórach :v
0
@contowsky Giggs...WAW
1
Turcja-Niemcy 3:0.Teraz jeszcze bardziej szkoda wczorajszego meczu.
1
@niepoprawniepoprawny Ronaldo i Messi to najlepsi na świecie zaraz po Kevinie.
0
@Kengo Tylko po co Rudy miałby odchodzić z lepszego klubu?
6
@HassanMubarak Nie bo by go zmarnowali.On jest piękny w City i tam powinien zostac.
0
@Kengo Przerósł wszystkich.Nie tylko ligę.
2
@Kajtek77 W tej kolejce i tak dobrze poszło bo 73pkt+de Bruyne może coś jeszcze nabije.
1
@Kajtek77 A gdzie mój Walker z fantasy ? :C
7
@BarcaInfo Te transfery powyżej 100M narazie srednio wychodzą.
1
@amanter No tylko on mógł tego dokonać.
1
@Erik0 4-3-3 z Messim na 9 i na skrzydłach z Fatim i Griezmannem.