0

@student97r i do tego u siebie a atmosfera w Brooklynie jest cudowna.

0

@Kapitan hawk Zgadzam się.

4

@R10marquez I powinien go skasować a tak dał sie objechać jak junior i wiemy co dalej się działo.

0

@Kapitan hawk Ale żeś se avatara strzelił.No no.

0

@Hushovt To dobrze bo teraz jest za miękko.

3

@palindrom1 To Barcelona znęca się sama nad sobą.

2

@Kengo Suarez też zagrał w siatkówke ale był bohaterem.Tak jest teraz z Fede.

0

@NeroTFP Jakby Barcelona była w formie to by grała w tym finale i może by się coś działo a tak wyszło jak zwykle.

0

@Ratamahatta Ogólnie te 2 mecze dla nich były dosyć łatwe.Valencia praktycznie wgl nie chciała grać a Atleti mam wrażenie że zawsze gdy jest jakiś ważny mecz z Realem to przegrywają.

0

@Pawlak1992 Korzysta na tym że Barcelona nie jest Barceloną którą powinna być.

0

@Avada Kedavra Tego nie wiemy.Może dogra do końca i wygra z Paryżem LM :v

1

Neymar powoli wraca do swojej optymalnej formy.Od grudnia regularnie asystuje i strzela.I wrócił ten jego luz na boisku bo po kontuzji był lekko przymulony.

6

Każdy zespól powinien obejrzeć dzisiejsze karne Realu.Perfecto.

0

@student97r Może chciał mieć pewność że Morata nie ruszy dalej :v

18

@bixmix Dokładnie.Nieładnie ale zrobił to co powinien.

42

@BarcaInfo Bez przesady.

0

@BarcaInfo ahahah

0

Felix w tym sezonie :
20 meczy-4 bramki
No tak średnio bym powiedział.

0

@Hiacynk Aguero bo grał w najlepszych ligach a nie w ogórach :v

0

@contowsky Giggs...WAW

1

Turcja-Niemcy 3:0.Teraz jeszcze bardziej szkoda wczorajszego meczu.

1

@niepoprawniepoprawny Ronaldo i Messi to najlepsi na świecie zaraz po Kevinie.

0

@Kengo Tylko po co Rudy miałby odchodzić z lepszego klubu?

6

@HassanMubarak Nie bo by go zmarnowali.On jest piękny w City i tam powinien zostac.

0

@Kengo Przerósł wszystkich.Nie tylko ligę.

2

@Kajtek77 W tej kolejce i tak dobrze poszło bo 73pkt+de Bruyne może coś jeszcze nabije.

1

@Kajtek77 A gdzie mój Walker z fantasy ? :C

7

@BarcaInfo Te transfery powyżej 100M narazie srednio wychodzą.

1

@amanter No tylko on mógł tego dokonać.

1

@Erik0 4-3-3 z Messim na 9 i na skrzydłach z Fatim i Griezmannem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?