Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@itmustbejoke Ale to nie jest dzban bo Lio oprócz bramek srednio wszedł w ten mecz.
0
@SelloutCrowd No pokaża gdzie jest ten zespół bo takie z Celtą nie robią na mnie wrażenia.
5
Mecze z Interem i Dortmundem zweryfikują gdzie jest miejsce tego zespołu bo takie z Celta to jest obowiązek.
0
@YouShouldListenToMe nasi nie lubią trojkatuf
0
@bixmix czekam na Pudzille
0
@Grzesior667 no zrobił po tym 360 i strzelił
0
@kenneth99 No pięknie to zrobił.Z taką elegancją bym powiedział nawet.
0
@Grzesior667 ahahha.Wiadomo że wystarczą z 2-3 walki.Dobry hajs dostanie Khabib i szybko się zgodzi :v
21
Ale ujęcie o.o
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72843133_1343745102474285_5543377180706209792_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQm32RW9Cn5rPJmlDuahpA8WuhVv0Ki_AhEfbJZ15Q_H-qf3akZXg4FyfExDtx-TVCo&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=932cd3adb8e547583e67b589763861d6&oe=5E5451D5
0
@Janiama aaa no widze własnie bo brałem z transfermarket
7
Lewy-23 bramek i 0 asyst.
Werner -15 bramek i 7 asyst.
0
@NGTRX Lewy ale też gra w słabszej lidze.
3
@FC1899Barca Sterling -Wszystko oprócz LM,masa bramek i asyst.
0
@SeeleyBooth No usłyszałem dziś ze jest najlepszy :D
0
Lewy>Messi or not ?
1
Benzema strzeli i Real wygra po kursie 6.Co za promocja dzisiaj była :D
0
@Kapitan hawk w tym sporcie trzeba mieć szczęście :D
2
@Kapitan hawk weszło xdd
1
Rodrygo na ławce a Lucas w podstawie.Chyba Zidane chce zepsuć kupony.
2
@daniel32778 A jak dla mnie git.Cały wieczór przynajmniej wolny.
1
@student97r Mimo że trzymam kciuki za Rockets to cięzko sobie wyobrazic by nie było w finale żadnej ekipy z LA.
0
@Cave Szanse ma jak każdy ale wydaję mi się że Khabib sobie na spokojnie poradzi.
2
Khabib: Jeśli Conor wygra dziesięć walk z rzędu, to możemy rozmawiać o rewanżu.
xD.
0
@student97r Wczoraj były wielkie występy bohaterów i w sumie wielkie mecze.Come back Denver z Phila piękny.Tam chyba w 4 kwarcie 35-13 cos takiego.
2
Co gra Lillard to ja nie mam pytań. One man army.
0
@student97r Pięknie gra dziś Russel :D
0
Według "Bleacher Report" złamanie kości lewej dłoni było poważniejsze, niż się to wydawało na początku, i jest mało prawdopodobne, by Steph Curry wrócił do gry w tym sezonie.
Ma przejść jeszcze jakieś badania i może nie będzie tak zle :C
2
@ToshyFCB Marcin Krasucki
1
@Grzesior667 pół na pół
4
@Rewolucja123 Lepszy niż Roberto