1

@itmustbejoke Ale to nie jest dzban bo Lio oprócz bramek srednio wszedł w ten mecz.

0

@SelloutCrowd No pokaża gdzie jest ten zespół bo takie z Celtą nie robią na mnie wrażenia.

5

Mecze z Interem i Dortmundem zweryfikują gdzie jest miejsce tego zespołu bo takie z Celta to jest obowiązek.

0

@YouShouldListenToMe nasi nie lubią trojkatuf

0

@bixmix czekam na Pudzille

0

@Grzesior667 no zrobił po tym 360 i strzelił

0

@kenneth99 No pięknie to zrobił.Z taką elegancją bym powiedział nawet.

0

@Grzesior667 ahahha.Wiadomo że wystarczą z 2-3 walki.Dobry hajs dostanie Khabib i szybko się zgodzi :v

0

@Janiama aaa no widze własnie bo brałem z transfermarket

7

Lewy-23 bramek i 0 asyst.
Werner -15 bramek i 7 asyst.

0

@NGTRX Lewy ale też gra w słabszej lidze.

3

@FC1899Barca Sterling -Wszystko oprócz LM,masa bramek i asyst.

0

@SeeleyBooth No usłyszałem dziś ze jest najlepszy :D

0

Lewy>Messi or not ?

1

Benzema strzeli i Real wygra po kursie 6.Co za promocja dzisiaj była :D

0

@Kapitan hawk w tym sporcie trzeba mieć szczęście :D

2

@Kapitan hawk weszło xdd

1

Rodrygo na ławce a Lucas w podstawie.Chyba Zidane chce zepsuć kupony.

2

@daniel32778 A jak dla mnie git.Cały wieczór przynajmniej wolny.

1

@student97r Mimo że trzymam kciuki za Rockets to cięzko sobie wyobrazic by nie było w finale żadnej ekipy z LA.

0

@Cave Szanse ma jak każdy ale wydaję mi się że Khabib sobie na spokojnie poradzi.

2

Khabib: Jeśli Conor wygra dziesięć walk z rzędu, to możemy rozmawiać o rewanżu.
xD.

0

@student97r Wczoraj były wielkie występy bohaterów i w sumie wielkie mecze.Come back Denver z Phila piękny.Tam chyba w 4 kwarcie 35-13 cos takiego.

2

Co gra Lillard to ja nie mam pytań. One man army.

0

@student97r Pięknie gra dziś Russel :D

0

Według "Bleacher Report" złamanie kości lewej dłoni było poważniejsze, niż się to wydawało na początku, i jest mało prawdopodobne, by Steph Curry wrócił do gry w tym sezonie.
Ma przejść jeszcze jakieś badania i może nie będzie tak zle :C

2

@ToshyFCB Marcin Krasucki

1

@Grzesior667 pół na pół

4

@Rewolucja123 Lepszy niż Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?