Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CatalanVeBFCB Może i ulany ale jak utalentowany jest chłop.
1
@PatrykBarcelona 1,80 a nawet bym powiedział że 179,5
2
@Chwytliwy Oj Juventus i tak to pewnie wygra.
0
@gorgota opowiedz byku cos o tym serverku?warto tam pykac?
0
Sarri musi odpalić szluga bo inaczej nie da rady.
1
@Hushovt grałem i w sumie nadal czasem se pekne na arianea ale troche duzo roboty tam :v
0
@ToshyFCB Dla mnie Bedoes jest niezły w tym co robi.
0
@gorgota @draxidox no własnie tak posłuchałem tego i nawet spoko.
0
Co sądzicie eksperci rapu o tym kawałku Bedoesa?
7
W lidze tylko jeden zespół zatrzymał Liverpool i był to potężny Manchester United.
Brawo Ole :v
0
@DaPi No nie wiem jak można pisac że Liverpool jest mierny :v
0
@Socjopata To w sumie niesamowite jak var zmienia mecze.
2
@Rewolucja123 Mierny Liverpool?To kim jest Barcelona xd
1
3 celne strzały City dzisiaj.Marnie.
0
Wiedziałem że może tak być ale ...
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/74816395_2501417633481245_8335924805865832448_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQnkt8CyQq5dTHRQx7_t3bS4xuOPxlm3bfOXqMSuv0EEFlE2MSsVQ7ML83uKDLgYBec&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=01a4cb6405fc1bb48519b33e0c8f2803&oe=5E506A59
0
@FCBMati10 Tak jak kolega napisał @tobiasson92 to były promocje.
3
Fajną drużyna sobie zrobił Klopp.I nie musi wydawać po 150 baniek na gwiazdy.
Salah -40mln
Mane-34mln
Firmino-28mln
Coutinho-145
0
To już moje ziomki na orliku lepiej kryją niż City.Dramat.
0
@BXOD Lub karny dla City.
0
@tbas No i to jest własnie najlepsze bo wszyscy są na tym samym poziomie.
0
@Rewolucja123 Ta City dominuje i 2 strzały w bramke.
1
a po 2 bramce pół rambli hur spalony przekupione !
Dlatego lepiej zawsze poczekac ^^
1
@IronSanHybrid Desperacja i myśli że metody Zizou mu pomogą
0
@norbi77 Obrona City w forme
0
@Bernard777 On zawsze był rzadki
7
Robertson i Arnold...mój boże
0
@draxidox Nie nie nie.To w meczach Barcelony
0
@Colon Rashford ma to coś.Ciekawe co będzie z nim za 2-3 lata.
2
@Ratamahatta Oglądałem trochę tego meczu i obrońcy nie mogli na nim nadążyc.Teraz stał się takim koksem ale strasznie szybkim i z niezłym dryblingiem
2
Pojedynek dwóch najlepszych drużyn na swiecie?