0

@student97r Zrobi 200 triple i dołoży pierścień i piękna kariera :p

1

@student97r Westbrook najwięcej triple double w historii? Jak dla mnie bez problemu to zrobi.

0

@SeeleyBooth zdecydowanie szkoła

0

Smutne to ale Golden State Warriors jest obecnie najgorszym zespołem w lidze.Ale chyba największym pocieszeniem dla fanów wojowników jest to że w przyszłym pewnie znów wrócą do bycią topową ekipa :v

1

@Kapitan hawk Ale trzeba przyznac że ludzie którzy zajmują się jego marketingiem itd to prawdziwi fachowcy.

2

@Kapitan hawk Piękny Cristianio

0

@Socjopata prawdziwy monster

8

@Hushovt Jesus/Werner.

5

Pierwszy trening Jose.


0

@Veb1233 Daj mu chociaż szansę :D

7

@Veb1233 Pasuje mu biały kolor.

5

@Czarny19 Jakie pośmiewisko?Mou z United wycisnął maxa.Liga europy,puchar Angli,puchar ligi czy 2 miejsce w lidze z tym składem to kosmos.

0

@Sawik_10 A miałem Cb zapytac właśnie o to bo pamiętałem że jestes fanem Spurs :v

5

@Socjopata Zoba jaki ekspert będzie teraz

1

@student97r Wczoraj świetnie razem z AD grał.

6

@viscajasiek Ale tam ma bardzo dobry skład.

0

@student97r No właśnie.Tymbardziej że to jest naprawdę dobry zawodnik.Nie wiem jak będzie u niego z formą ale jeśli chociaż pokaże połowe tego co kiedys to będzie fajnie :d Stare czasy się przypomną :p

0

@student97r No w sumie tak.Każdy myślał że Melo już nie wróci... :D

0

@student97r Desperacja Blazers?

0

@Colon Rashford z meczu na mecz wspina się.Dobrze się go ogląda :dd

3

@MarioVeB! Przydały by się sparingi z taką Anglią/Chorwacją czy nawet Rosją.

0

@tobiasson92 Weryfikacja będzie na Euro co ta drużyna potrafi.

1

Lewy jakby był bardziej decydujący w LM to by pewnie było top 3 a tak to raczej ciężko będzie.

0

Na Euro nie będzie Izraelów :C

0

@Veb1233 Myślę że wiele nauczył się po United a Tottenham będzie dla niego dużą szansą.

1

@Veb1233 To że nie poszło z United nie oznacza że jest to zły trener.Zna ligę jak mało kto,doświadczenie jest i chęc bycia topowym trenerem pewnie tez jest.

0

@Veb1233 Idealny wybór jak dla mnie.

0

A miał szanse Poche na United to wolał siedziać w totkach.W sumie mu się nie dziwie bo było fajnie ale się skończyło.

0

@Rewolucja123 Więcej goli w repce,w LM,ogólnie,więcej hat trickó,więcej rzutów wolnych.To wszystko nad czym góruje Cristiano Ronaldo !
zamykam temat :v

2

@Kapitan hawk Life is brutal :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?