Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Zrobi 200 triple i dołoży pierścień i piękna kariera :p
1
@student97r Westbrook najwięcej triple double w historii? Jak dla mnie bez problemu to zrobi.
0
@SeeleyBooth zdecydowanie szkoła
0
Smutne to ale Golden State Warriors jest obecnie najgorszym zespołem w lidze.Ale chyba największym pocieszeniem dla fanów wojowników jest to że w przyszłym pewnie znów wrócą do bycią topową ekipa :v
1
@Kapitan hawk Ale trzeba przyznac że ludzie którzy zajmują się jego marketingiem itd to prawdziwi fachowcy.
2
@Kapitan hawk Piękny Cristianio
0
@Socjopata prawdziwy monster
8
@Hushovt Jesus/Werner.
5
Pierwszy trening Jose.
0
@Veb1233 Daj mu chociaż szansę :D
7
@Veb1233 Pasuje mu biały kolor.
5
@Czarny19 Jakie pośmiewisko?Mou z United wycisnął maxa.Liga europy,puchar Angli,puchar ligi czy 2 miejsce w lidze z tym składem to kosmos.
0
@Sawik_10 A miałem Cb zapytac właśnie o to bo pamiętałem że jestes fanem Spurs :v
5
@Socjopata Zoba jaki ekspert będzie teraz
1
@student97r Wczoraj świetnie razem z AD grał.
6
@viscajasiek Ale tam ma bardzo dobry skład.
0
@student97r No właśnie.Tymbardziej że to jest naprawdę dobry zawodnik.Nie wiem jak będzie u niego z formą ale jeśli chociaż pokaże połowe tego co kiedys to będzie fajnie :d Stare czasy się przypomną :p
0
@student97r No w sumie tak.Każdy myślał że Melo już nie wróci... :D
0
@student97r Desperacja Blazers?
0
@Colon Rashford z meczu na mecz wspina się.Dobrze się go ogląda :dd
3
@MarioVeB! Przydały by się sparingi z taką Anglią/Chorwacją czy nawet Rosją.
0
@tobiasson92 Weryfikacja będzie na Euro co ta drużyna potrafi.
1
Lewy jakby był bardziej decydujący w LM to by pewnie było top 3 a tak to raczej ciężko będzie.
0
Na Euro nie będzie Izraelów :C
0
@Veb1233 Myślę że wiele nauczył się po United a Tottenham będzie dla niego dużą szansą.
1
@Veb1233 To że nie poszło z United nie oznacza że jest to zły trener.Zna ligę jak mało kto,doświadczenie jest i chęc bycia topowym trenerem pewnie tez jest.
0
@Veb1233 Idealny wybór jak dla mnie.
0
A miał szanse Poche na United to wolał siedziać w totkach.W sumie mu się nie dziwie bo było fajnie ale się skończyło.
0
@Rewolucja123 Więcej goli w repce,w LM,ogólnie,więcej hat trickó,więcej rzutów wolnych.To wszystko nad czym góruje Cristiano Ronaldo !
zamykam temat :v
2
@Kapitan hawk Life is brutal :D