0

@itmustbejoke Where is Luis Suarez?

2

@Mario96w na c+

0

Dopiero minęła 1 połowa w meczu Suns vs Miami a Jimmy Buckets już z 30 pkt na koncie.

0

@student97r Nie no obiektywnie to wiadomo że LeBron chociaż jak dla mnie Harden jest niedoceniany w tym co robi.

0

@student97r Tylko James Harden :D

1

@student97r Brzmi ciekawie.Może też w sumie z 1 połowe obejrze.

0

@student97r Nie gra Harden ani Irving i nie mam kogo oglądac :C

0

@krzychu1526 krzychu a czy ja jestem 24 na dobe... :C

8

Rafonix jest wszedzie


0

Będzie grany dziś NFS Heat? :v

1

@Grzesior667 Avi na propsie.Ciekawy gość.

0

@Danny Gaucho Może i tak ale tam tak często zmieniają trenera że szok.A problemem jak dla mnie jest kadra która jest mocno przecietna.Tymbardziej że liga poszla do przodu i jest coraz trudniej

0

@Danny Gaucho @4drian0 Manchester nie może zwalniac trenera co pół roku.To nic dobrego nie przyniesie.Zresztą zobaczcie jaki ma Ole skład...Jemu trzeba dać czas ( 2-3 okienka transferowe).

0

@Lordzi Na tym polega fenomen Hardena.Jeszcze ten jego już w sumie legendarny step back.

0

@Lordzi To geniusz ofensywny.

0

Biedne chłopaki z GSW.Dziś brodacz jest bezlitosny dla nich.

11

@Kamilos84 Haaland -7 bramek Lewy-6 bramek

5

Kurek dzis zdobył 33 punkty ale i tak jego zespół przegrał to spotkanie z Perugia 3:2.
Szkoda bo to był wielki mecz Bartka.

1

@kenneth99 Ma Sonny to jest porządny chłopak a nie jakiś brutal.

14

hat-trick Rodrygo,Walker na bramce i aż 4 czerwa dzisiaj.Działo się.

1

@Kamiloza91 bo to jest kompletnie inne GSW.Każde ich zwyciestwo obecnie jest niespodzianką.

4

@kkbarca Ile to było już tych Neymarów.Brazol jest nie do podrobienia jak dla mnie.Ansu niech będzie po prostu Fatim :v

0

@macio_944 A jak dla mnie Simeone mógłby w końcu wygrac.

2

@Janiama Co nie zmienia faktu że Icardi świetnie gra w tym PSG.Szczerze to się nie spodziewałem że tak dobrze wejdzie.
500 minut-7 bramek i 1 asysta

5

Icardi z brameczką.Chyba w lato Icardi na stałe a Cavani out.

7

@IAmLegend Ciekawe czy będą takować w wek z Live.

0

@kerouac w tym roku LM dla Cristiano

0

Przynajmniej teraz chłopaki z Galaty mogą pograć na luzie.Bez żadnej presji.

4

Co musi sobie myslec Vini... :v

2

@zodiak_10 raczej easy win

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?