Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke Where is Luis Suarez?
2
@Mario96w na c+
0
Dopiero minęła 1 połowa w meczu Suns vs Miami a Jimmy Buckets już z 30 pkt na koncie.
0
@student97r Nie no obiektywnie to wiadomo że LeBron chociaż jak dla mnie Harden jest niedoceniany w tym co robi.
0
@student97r Tylko James Harden :D
1
@student97r Brzmi ciekawie.Może też w sumie z 1 połowe obejrze.
0
@student97r Nie gra Harden ani Irving i nie mam kogo oglądac :C
0
@krzychu1526 krzychu a czy ja jestem 24 na dobe... :C
8
Rafonix jest wszedzie
0
Będzie grany dziś NFS Heat? :v
1
@Grzesior667 Avi na propsie.Ciekawy gość.
0
@Danny Gaucho Może i tak ale tam tak często zmieniają trenera że szok.A problemem jak dla mnie jest kadra która jest mocno przecietna.Tymbardziej że liga poszla do przodu i jest coraz trudniej
0
@Danny Gaucho @4drian0 Manchester nie może zwalniac trenera co pół roku.To nic dobrego nie przyniesie.Zresztą zobaczcie jaki ma Ole skład...Jemu trzeba dać czas ( 2-3 okienka transferowe).
0
@Lordzi Na tym polega fenomen Hardena.Jeszcze ten jego już w sumie legendarny step back.
0
@Lordzi To geniusz ofensywny.
0
Biedne chłopaki z GSW.Dziś brodacz jest bezlitosny dla nich.
11
@Kamilos84 Haaland -7 bramek Lewy-6 bramek
5
Kurek dzis zdobył 33 punkty ale i tak jego zespół przegrał to spotkanie z Perugia 3:2.
Szkoda bo to był wielki mecz Bartka.
1
@kenneth99 Ma Sonny to jest porządny chłopak a nie jakiś brutal.
14
hat-trick Rodrygo,Walker na bramce i aż 4 czerwa dzisiaj.Działo się.
1
@Kamiloza91 bo to jest kompletnie inne GSW.Każde ich zwyciestwo obecnie jest niespodzianką.
4
@kkbarca Ile to było już tych Neymarów.Brazol jest nie do podrobienia jak dla mnie.Ansu niech będzie po prostu Fatim :v
0
@macio_944 A jak dla mnie Simeone mógłby w końcu wygrac.
2
@Janiama Co nie zmienia faktu że Icardi świetnie gra w tym PSG.Szczerze to się nie spodziewałem że tak dobrze wejdzie.
500 minut-7 bramek i 1 asysta
5
Icardi z brameczką.Chyba w lato Icardi na stałe a Cavani out.
7
@IAmLegend Ciekawe czy będą takować w wek z Live.
0
@kerouac w tym roku LM dla Cristiano
0
Przynajmniej teraz chłopaki z Galaty mogą pograć na luzie.Bez żadnej presji.
4
Co musi sobie myslec Vini... :v
2
@zodiak_10 raczej easy win