1

@student97r A on w sumie podobnie gra do Stepha :D

1

@amanter Albo dla VVD.

5

@mejsinio A ja mam wrażenie że tutaj nie można złego słowa powiedzieć na Messiego ^^

0

@student97r Ciekawe czy Young podtrzyma strzelecka forma :d

1

@liberoFCB Suareza bronią liczby ale pytanie jak inny napastnik by sobie poradzil gdyby dostał tyle minut co Lusito.

0

@BarcaInfo To teraz jak podałes od 12/13 to możesz podać ogólnie :)

0

@student97r Aj szkoda ale i tak CFC faworytem :D

0

@BarcaInfo Czemu akurat wybrałes od sezonu 12/13 ?

0

@student97r A propo Kante gra jutro z United?

0

@mekston jednak dublet :D

2

Neymarowi by podał.

0

@mekston Zobaczymy ale wydaję mi się że na tym nie zakończy :D

1

Postawił ktoś dublet a może hat-tricka Messiego?Ja trochę żałuje bo dałem że tylko jedną ukuje po kursie 1.45 :c

1

@adi7adi8 no kto wie.Faze też nie gra czegoś niesamowitego.

0

@Bovciek dzis może z Faze wygrają.Może by się udało na finały ecs dostac.

0

@jachuu9 Za drogi chyba na Barcelone mimo wszystko

2

@ViscaBarca123 On jest chyba obunożny?

0

@student97r Nie szło mu z gry to wziął się za to co robi najlepiej :v

0

@student97r Chodzi o skuteczność mi tych wolnych :D W koncówce wysyłali Hardena na wolne a on wszystko trafiał.

1

Durant powiedział że chciałby ostatni sezon zagrać w Barcelonie :v
http://probasket.pl/nba-ostatni-sezon-w-karierze-kevin-durant-chcialby-zagrac-w-lidze-hiszpanskiej/

0

@student97r 21/22 wolne robi wrażenie :v

0

No i brodacz odpalił tryb besti.40 pkt i 7 asyst z OKC.

3

@NeroTFP hahah klasyk

1

Mbappe i Lewy w lidze w tamtym sezonie :
Mbappe -33 bramki i 9 asyst -2330 minut
Lewy-22 bramki i 10 asyst -3000minut

1

@Danny Gaucho Mbappe najlepszy *.*

1

@student97r Lubie bo jest niesamowicie utalentowany.Przyjemnie się patrzy na takich.

0

@student97r Szkoda Irvinga.Stara się i mocno angażuje a tu kolejny mecz po dogrywkach przegrywa.

0

@student97r Błędy Nets :C

0

Brawo Memphis ! Piękna koncówka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?