Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@student97r A on w sumie podobnie gra do Stepha :D
1
@amanter Albo dla VVD.
5
@mejsinio A ja mam wrażenie że tutaj nie można złego słowa powiedzieć na Messiego ^^
0
@student97r Ciekawe czy Young podtrzyma strzelecka forma :d
1
@liberoFCB Suareza bronią liczby ale pytanie jak inny napastnik by sobie poradzil gdyby dostał tyle minut co Lusito.
0
@BarcaInfo To teraz jak podałes od 12/13 to możesz podać ogólnie :)
0
@student97r Aj szkoda ale i tak CFC faworytem :D
0
@BarcaInfo Czemu akurat wybrałes od sezonu 12/13 ?
0
@student97r A propo Kante gra jutro z United?
0
@mekston jednak dublet :D
2
Neymarowi by podał.
0
@mekston Zobaczymy ale wydaję mi się że na tym nie zakończy :D
1
Postawił ktoś dublet a może hat-tricka Messiego?Ja trochę żałuje bo dałem że tylko jedną ukuje po kursie 1.45 :c
1
@adi7adi8 no kto wie.Faze też nie gra czegoś niesamowitego.
0
@Bovciek dzis może z Faze wygrają.Może by się udało na finały ecs dostac.
0
@jachuu9 Za drogi chyba na Barcelone mimo wszystko
2
@ViscaBarca123 On jest chyba obunożny?
0
@student97r Nie szło mu z gry to wziął się za to co robi najlepiej :v
0
@student97r Chodzi o skuteczność mi tych wolnych :D W koncówce wysyłali Hardena na wolne a on wszystko trafiał.
1
Durant powiedział że chciałby ostatni sezon zagrać w Barcelonie :v
http://probasket.pl/nba-ostatni-sezon-w-karierze-kevin-durant-chcialby-zagrac-w-lidze-hiszpanskiej/
0
@student97r 21/22 wolne robi wrażenie :v
0
No i brodacz odpalił tryb besti.40 pkt i 7 asyst z OKC.
1
Gdyby liczyły się tylko się pierwsze połowy :v
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/73342433_744143316057513_9077515501533396992_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQlnVuuefBxxi0l_Rtq6IzLE6cSnaWDziNwMRDRPpKxD2jumunWkKuDKBwHVCU-0QbQ&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=ced451016a40c1b38d351a84026784a6&oe=5E1ADF16
3
@NeroTFP hahah klasyk
1
Mbappe i Lewy w lidze w tamtym sezonie :
Mbappe -33 bramki i 9 asyst -2330 minut
Lewy-22 bramki i 10 asyst -3000minut
1
@Danny Gaucho Mbappe najlepszy *.*
1
@student97r Lubie bo jest niesamowicie utalentowany.Przyjemnie się patrzy na takich.
0
@student97r Szkoda Irvinga.Stara się i mocno angażuje a tu kolejny mecz po dogrywkach przegrywa.
0
@student97r Błędy Nets :C
0
Brawo Memphis ! Piękna koncówka :D