Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego liga angielska jest najlepsza.
0
@Socjopata 10-latki poleca na to
0
Ale hit od Kruszwila
4
@erix10 Zagrali syf to i zostawili syf.
0
Szczerze to fajny programik się z tego zrobił.Props dla Matiego.
0
@Transu96 minimajk koo
0
@student97r No dla mnie Harden troszkę słabiutko jak na niego.Russ to dynamit jak zawsze.Myśle ze cos z tego bedzie.Takie top 3-4 zachodu
0
Co za meczycho w Houston to ja nie mam pytań.
god Giannis.
0
@student97r ja Rockets i idę spać ;v
1
Leon wracaj do Zenitu :v
0
@NeroTFP no jakośc taka 2/10
0
Ma ktoś może linka do Perugi po polsku?
0
@student97r No ja w sumie ze względu tylko na Irvinga bo go bardzo lubie.Akurat trafiłem na jego ,,show match'' :D
0
@student97r Oglądałem ten mecz i momentami się bawił się z nimi.
0
@student97r Co zrobil Irving...WAW
0
@Messibestplayerintheworld tak ma więcej od Messiego.
1
@NGTRX te kilometry akurat Messi obniża delikatnie.
0
@damianex10 Czy on nie jest już samodzielnym rekordzistą w tej kategori?
0
@El dominatore Pewnie tak będzie :v
3
@Janiama To co zrobił Rakieta to kryminał.Tak wybić...
0
Ale ta piła w 74 od Busiego była genialna.
3
@Chwytliwy No ryk bo to był fart.
0
2 połowa sytuacje bramkowe
Slavia 14 Barca 7
1
Mój boże.Tyle farta dawno nie było.Naszczęscie koniec.
2
Piquenbauer próbuje sabotować dzisiaj ale chyba mu się nie uda.
1
Szczerze to w pewnym momencie się pogubiłem która drużyna to Barcelona a która to Slavia.
1
Haaland dalej swoje.Kolejna bramka.Co za typ.
3
Gdyby Suarez wykorzystał te wszystkie sety od Messiego przez te lata.Ajajaj.
1
Ale ten komentator jest nieudolny.Niedość że powie coś i niedokończy to jeszcze się tnie jak nie wiem co.
2
ręka,łokieć,zólta kartka