0

@masq Wolałbym Mbappe no ale Lautaro też fajny grajek.

2

Szkoda że Heynen nie widzi Bednorza w kadrze.Grać w pierwszej 6 Modeny to naprawde jest osiagniecie.

3

Komentarz usunięty

25

@Zieliniak Hmm...nie

0

@Socjopata mini majk bez szans jak dla mnie byku

0

@TR3YWAY Oby.Tam jest jego miejsce

2

Ciekawe kiedy de Ligt zagra dobry mecz.

3

@kkbarca zrobić rejestracje na barca.com

0

@matirix20 ale Guardiola zrobil potwora z tego Sterlinga

1

W życiu bym nie pomyślał że mecz między Nets vs Knicks może być tak interesujący.
god Kyrie.

1

@Socjopata ahhahah platiii

1

@Kapitan hawk no w sumie... :v

1

NBA do 7 ..hmm może 5 kaw i da rade

0

@Konradomoreno Wojtek dobry komentator.

0

@student97r Tutaj jest ład i porządek

0

@student97r LeBron to będzie grał wiecznie :D

0

@sebasek99 koniu który to ty?

0

@student97r Oby bo on przeciez jeszcze ma 3-4 lata na dobrym poziomie.

0

@student97r Ma on talent bo jest graczem perfekcyjnym jak dla mnie ale taka kontuzja może go zniszczyc.

2

@Dzemix111 my po prostu świrujemy

8

@Dzemix111 Nie boli,nie wiem jak ci to powiedziec

0

@student97r Jestem mega ciekawy dyspozycji KD.

2

@Socjopata Takie to życie jest

5

@Kapitan hawk Jak ja cie lubie

1

@Socjopata niezły cyrk tu rozkręciłęs swirze

0

Może to jest jakiś znak żeby jutro grac handi w angielskiej.

1

@8Iniestazo8 ja miałem handi -1 ale mówie pewnie 0;0 i szkoda nawet 2zł

4

I rekordzik pobity.Kapitalny dzien Świetych.


0

To niezły Bednarek.

3

@PawelLeo bo tu zawsze się cos dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?