Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ciema Ale sędzia na luzie się z tego wybroni bo kontakt był a Ronaldo z premedytacją to wykorzystał.
11
@ciema A co mnie obchodzi ze Juve zdobędzie 3 pkt?Wole hajs.
3
No i jednak nie symulował
1
@Forza_Juve No własnie też mi się wydaje że kontakt był ale czekam na powtórki jakies :v
1
@kerouac No ja na podbicie czysta 1 xd
2
@Chwytliwy Rashford katem CFC.
0
@kerouac No jakoś fajnie się te mecze ułozyły ale Juve mega mega mega fart :D
1
@kerouac Mi 125 :D
2
Ale te karne Ronaldo są soczyste.Mocne i w rogi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rabiot wchodzi dodać jakości a tymczasem już go nie ma na boisku. eh
3
O mój boże.Co strzelil Rashford
2
To Arsenal powinien być na 1 miejscu w lidze a nie jakis Liverpool
2
@Socjopata Xhaka dalej słucha kibiców
0
Rozumiem rezerwowy skład ale stracic 4 bramki u siebie z Arsenalem.. :V
0
@Janiama To jak gra zawsze dla drużyny jest świetnie.On praktycznie przez całą kariere w Realu gra dla zespołu.
0
@MrShakira Raczej nie z kapelusza a wylew Alonso.
1
@Janiama Własnie na tym polega fenomen Benzemy.Idealna 9.
0
Rashford z karnego.United 1:0
8
Potężny Arsenal.Dali tylko honorową bramkę Liverpoolowi.
respect.
0
@deyna2018 To miłęgo grania.Polecam wieczorami grać ^^
1
@Odesseiron I tak zawsze powinno być :]
1
@Socjopata siwy do armatek?
0
@4drian0 No też prawda.Ale klimacik jest w miare fajny :d
0
@norbi77 Ten pierwszy Outlast to klasyk ale ta dwójka też nie jest zła :v
5
I teraz pytanie kto oglądał mecz czy redakcja czy użytkownicy :D
Chodzi o ocene Semedo ^^
0
@Destiny Ma chyba +- 35
1
@Danny Gaucho I wtedy do gry wchodzi Ansu Fati.
1
@Rysiu Powinien być w 3 ZP.
17
Bramki i asysty w 2019 :
1. Raheem Sterling 53
2.Lionel Messi 51
3. Robert Lewandowski 47
4.Kylian Mbappe 43
5.Sergio Aguero 41