Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
James ma genialne te prostopadłe piły.
1
Ale te koszulki PSG to istna rewelacja.
6
@FanBarcy22 no i to jest wiadomość
4
@sebasek99 Nie ma United to nie ma kogo oglądac
0
Ciekawe ile osób się skusiło na ta bramkę dla Galaty :v
2
@kenneth99 ej bijcie się
1
@Janiama No ja mimo wszystko też.Zawsze się dobrze słucha ludzi którzy w tym byli i siedzieli po prostu.
5
@Janiama On ogólnie dużo madrych rzeczy mówi.Czasem tylko coś palnie ale ogólnie wiedze ma.
1
@Naturopata zawiasy za United
0
@bixmix Raczej łatwo.Pogromu nie będzie ale takię 2:0 czy 3:1.
1
@kolo123 Oczywiście że Real.Czuję bramki od golfisty.
16
@Krzychu1899 Wygrałem w tysiąca z moimi ziomkami na orliku
0
@sidzej Neuer też ostatnio dobrze broni.
1
@Kapitan hawk Bóg czuwał i naszczęscie poświeciłem im tylko 1 kupon xD
1
@KamQiX jednak nie wyglada to dobrze xD
8
@SteuerFreiMoney A u mnie sektor przy oknie na mega zajebistym fotelu z dodatkiem laysow i pepsi.
2
@Socjopata Real powinien łatwo ograć Paryż do tego kursy ponad 3 a pewnie skonczy sie jak zawsze
edit to handi na inter co dał @KamQiX jest dobre
1
@Socjopata a ja wariacie ci powiem ze nie wiem co dac ,zrobilem jakies 4 ekstra kupony po czym je wyj3bałem
0
@Vhaeraun Ja miałem podobna Armaniego i była git.
0
@Mario96w Z tego co Ole mówił to na West Ham ma byc gotowy.
0
@NeroTFP Szczerze to w pewnym momencie kibcowałem Czechom by pograli dłużej z nami.
2
@kenneth99 ahahha tak było kurła
1
Ta sama szóstka wychodzi co wczoraj z Holandią :)
0
@nieprzysiadalnosc no raczej przyjacielu
0
@Vhaeraun Gucci napewno nie
9
@BarcaFan1998 Dla mnie Rodrygo jest dużo lepszy od Viniego.
1
@sidzej Zawsze kot może zatwerkować
1
@Kapitan hawk hahahah ... :D
28
@SHIBA Nie wytrzymał.Tutaj jest jak w dżungli i przetrwają tylko najsilniejsi.
1
@Kapitan hawk W tym sporcie nie można się poddawać. :D