0

James ma genialne te prostopadłe piły.

1

Ale te koszulki PSG to istna rewelacja.

6

@FanBarcy22 no i to jest wiadomość

4

@sebasek99 Nie ma United to nie ma kogo oglądac

0

Ciekawe ile osób się skusiło na ta bramkę dla Galaty :v

2

@kenneth99 ej bijcie się

1

@Janiama No ja mimo wszystko też.Zawsze się dobrze słucha ludzi którzy w tym byli i siedzieli po prostu.

5

@Janiama On ogólnie dużo madrych rzeczy mówi.Czasem tylko coś palnie ale ogólnie wiedze ma.

1

@Naturopata zawiasy za United

0

@bixmix Raczej łatwo.Pogromu nie będzie ale takię 2:0 czy 3:1.

1

@kolo123 Oczywiście że Real.Czuję bramki od golfisty.

16

@Krzychu1899 Wygrałem w tysiąca z moimi ziomkami na orliku

0

@sidzej Neuer też ostatnio dobrze broni.

1

@Kapitan hawk Bóg czuwał i naszczęscie poświeciłem im tylko 1 kupon xD

1

@KamQiX jednak nie wyglada to dobrze xD

8

@SteuerFreiMoney A u mnie sektor przy oknie na mega zajebistym fotelu z dodatkiem laysow i pepsi.

2

@Socjopata Real powinien łatwo ograć Paryż do tego kursy ponad 3 a pewnie skonczy sie jak zawsze
edit to handi na inter co dał @KamQiX jest dobre

1

@Socjopata a ja wariacie ci powiem ze nie wiem co dac ,zrobilem jakies 4 ekstra kupony po czym je wyj3bałem

0

@Vhaeraun Ja miałem podobna Armaniego i była git.

0

@Mario96w Z tego co Ole mówił to na West Ham ma byc gotowy.

0

@NeroTFP Szczerze to w pewnym momencie kibcowałem Czechom by pograli dłużej z nami.

2

@kenneth99 ahahha tak było kurła

1

Ta sama szóstka wychodzi co wczoraj z Holandią :)

0

@nieprzysiadalnosc no raczej przyjacielu

0

@Vhaeraun Gucci napewno nie

9

@BarcaFan1998 Dla mnie Rodrygo jest dużo lepszy od Viniego.

1

@sidzej Zawsze kot może zatwerkować

1

@Kapitan hawk hahahah ... :D

28

@SHIBA Nie wytrzymał.Tutaj jest jak w dżungli i przetrwają tylko najsilniejsi.

1

@Kapitan hawk W tym sporcie nie można się poddawać. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?