1

Czemu nie wyzywacie zawodników a tylko trenera?

0

@sidzej bo ja lubie denerwować ludzi

0

@sidzej to pewnie od kota

0

Jeśli nie idzie zespołowo to trzeba indywidualnie wziać sprawy w swoje ręce.Szkoda że nikt tego nie może zrobić.

0

Z Neymarem by wygrali.

0

@Malkey95 Jeszcze jedną wsadzi Granada

0

@Agent47 Do 1,80 jest ok :D

0

@Malkey95 Masz over 2,5 ? :v

0

@Malkey95 Spokojnie.Wpadną 2-3

0

@kuz Może się uda...xD

0

@Chwytliwy No tak Chwytek.Ty jestes jedyny w swoim rodzaju :D

1

Wiedzieliśmy że bedzięmy cierpieć.

0

Leon 100 w ataku w drugim secie xD

1

@Agent47 nieeee.Dziś postawilem na popcorn xD

2

@Agent47 Only Pepsi

0

@Kapitan hawk hah to też :v

1

@kuz Kiedys Granada była symbolem takiego maksymalnego ogóra ale teraz będe zadowolony z byle jakiego wyniku ale aby 3pkt.

2

@SHIBA Ty jestes normalnie nienormalny :D

2

@Forza_Juve Nawet niezły mecz gra.

21

@Volk Równie dobrze mogliby dostać baty.

0

@Transu96 Ja zapomnialem Martiala wymienic ale za niego wejdzie król Lundstram

0

@krzychu1526 Może dac trochę jakości Juve.W Arsenalu był jednym z najlepszych.

0

Biedny Nimir.Przez cały turniej miał cały zespół na plecach.

1

Co Holandia powalczyła to ja nie mam pytań.Dali z wątroby w tym secie.

0

@Kapitan hawk No ta tylko im się zdarza taki mecz 1 na 10

0

A na ławce Jesus i Sterling.

6

Zawsze byłem kibicem City.

9

@MESSIah16 Akurat ten wyczyn siwego nie do przebicia.

3

@lukaszbrk to kizo z wonsem

4

@damianex10 grund to dobra atmosfera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?