Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo No i o to chodzi prosze pana.Thanksss
0
@BarcaInfo masz Ansu?
0
@sidzej Ale ja nie jestem niedzwiadkiem
1
Valverde to najlepszy trener na świecie.
1
@ViscaBarca123 Oj nie.Tylko nie Grizi na lewym.
3
@Socjopata Nasz bohater Martin Odegard
3
@El Ronaldinho On ma 20 lat ...
1
@Kapitan hawk Czułem że wygrają :D
0
@Kapitan hawk Pięknie grają
16
@Socjopata To cechuje tych największych.Po kontuzji pełen luz.Zero przypadku.Czysty skill.
11
Można go nie lubić ale trzeba podziwiać.
1
Dla fanów csa :
Shox odchodzi z G2 i przechodzi do Vitality !
Na dniach ma być potwierdzenie.
3
No Pep...rudego dać na ławke...wuefista jeden.
0
@Ghotti Ta strzeli bramek pare i sikać będą znowu.
0
@Chwytliwy Spadku nie będzie ale top10 raczej tez nie.
0
Liverpool,United,Chelsea,Totki ze zwycięstwami.Może całe top 6 w ten week z wygranymi?
1
@Kapitan hawk Dobrze sie ten wieczór układa.Zerknę sobie na United o 16,Sociedad o 18:30 i Barca o 21.Kapitalnie :D
1
@Kapitan hawk i reszta fanów Sociedad
Będzie zwycięstwo z Atleti?
0
@Socjopata Mane jest świetny i szczerze dla mnie lepszy od Salaha :]
3
James....po prostu waw
3
@SkN Człapak musi zostac sprzedany.
1
@Kapitan hawk dlatego starsza była lepsza bo przynajmniej zawsze dzialala XD
0
@danio1899 Niby ta ale my gramy jednak z Valencia a nie Levante.
0
@Kapitan hawk Mi się nawet nie ładuje,.chyba servery padły
2
Komentarz usunięty
5
@Barca_bwo Tak trzeba grać z tymi słabszymi.Dusić i dusić.
0
@student97r Dokładnie ta kadra jest niezła tylko pewnie nie ma takiej motywacji do wygrywania.
1
@Danny Gaucho I mając takiego zawodnika 4 lata padaki w LM.
1
@Kapitan hawk bywa :v
1
@student97r Mitchell,Tatum czy Middleton.Niezly szrot xd