1

@Socjopata Tez Sevilla zagrała beznadziejnie.1 celny strzał chyba mieli :x

0

@Volk Ernesto musiałby sam zrezygnować.Jeśli nie zrobił tego po LM to teraz by chyba musiał z 10:0 z Realem przegrać by odejść.

0

@Chwytliwy Wątpie żeby Zizou zwolnili.Powoli ale jakoś tam idzie.

0

@Bamek94 Encore to król a nie troll

3

Benzema to najlepszy napastnik na świecie.

0

@Socjopata Ale wilki na farcie xD.

4

@Mario96w To jaki Klopp dostał Liverpool a to jaki jest teraz Liverpool to już jest małe mistrzostwo Jurgena.

1

Pepe i Arsenal 1:1
eh...1:2

1

@msmsms Salah lepszy :V

0

@mekston Chyba ta

0

Liverpool 6 meczy=18pkt 17 strzelonych i 4 stracone.
Mocne wejście w sezon.

0

@Aerox Czasy kiedy mieli Beckhama,Ronaldo,Cantone czy dziesiątki innych gwiazd się skończyły.

0

@BigShaq Raczej ciężko.Póki co nie istnieją.

0

@Kamiloza91 Raczej Real.

1

@Kapitan hawk Łatwo dla Realu.

0

@kenneth99 puścili by sixnine'a a nie

0

@BigShaq a ten drugi misiek kolorowy

0

@BigShaqa kto to jest ;v

1

@Kapitan hawk ahhaha ty skurczybyku :V :D

1

@Kapitan hawk Ja też.Chociaż bardziej czekam na Polska vs Niemcy w siate :v

1

@ViscaBarca123 Gdzie kapitan?

0

@student97r Też mi się tak wydaję jakby niektórzy troche olewali.

1

@Kapitan hawk I Real liderem hah

0

@sidzej A powiem ci że to była to jedna z moich ulubionych bajek

1

Może i dobrze że Neymar nie przyszedł bo on by trochę zakrył braki tej drużyny.

5

@D10SLEO co za brednie
Uwielbiam ten tekst xd

0

@KamQiX No Leo może przesadziłem bo on jeszcze próbował ten okręt utrzymac który i tak tonął ale pozostałą dwójke :)

0

Jak skończycie krytykować trenera to skytykujcie króla futbolu Messiego,Griezmana i Suareza.

1

@Kapitan hawk i vamos Sociedad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?