2

Sinner przegrywa arcyważnego gema.Med serwuje po 4:1 w piątym secie.

1

@mekston Na tym turnieju stracili jedną bramke i to penalti Robercika

1

@mekston Jest blisko w sumie Dimy ale tym Wimbledonem to zbytnio nie awansował

0

@JustJiff Jak widac nie trzeba bramek by awansować.Francja to druzyna turniejowa.Praktycznie na kazdym turnieju robią final oprócz ostatniego ojro.

0

@mekston Tsitsipasa to juz nie ma w top10 chyba Xd

0

@Colon To Carlos wiec jego mozna skreslic dopiero jak mecz się skończy.Zwierzak okrutny z niego na korcie.

0

@Faro Niby czemu?Francja ma wszystko by miec finał.

1

@mekston Dla mnie on z top10 ma najgorsze podanie.Moze Rublov jeszcze tez nie zachwyca serwisem ale reszta zdecydowanie better.

1

@mekston Samym returnem,obroną i techniką no nie da się.Napewno nie na trawie gdy polowa to servboty albo blisko servbotów.

2

@TheNekro94 Medical nie pomoże jak będzie tak serwował.Bez serwisu na trawie nie ma szans wygrywać.

4

Lamine Yamal.


0

@mekston Dla Meda chyba teraz najwazniejsze by zacząc 5 seta

0

@MesQueUnClub96 Medical go wyłączył z gry

1

@MesQueUnClub96 No jest tam najgłośniejszy ale często to jest Tomasz Hajto vibe

2

Kontrakt dla dziennikarza jakby był zawodnikiem albo trenerem.Można się dorobić w Ameryce.
@fart @takisobiektos @BartqRKO


0

@MesQueUnClub96 Czemu nie lubisz Włocha

1

Med ukąsił drugiego seta.Już przy 5:4 miał autostrade ale finalnie duża presja przed Sinnerem.Juz nie ma pola na błędy. @mekston

0

@MesQueUnClub96 Widac ze to mecz wybitnych tenisistów

0

@MesQueUnClub96 Uśpił Meda

1

@mekston Niedość ze nie trafia pierwszym to ten drugi to przebijanka

0

@MesQueUnClub96 To był najlepszy Med w karierze.Ograł by wszystkich w tym finale.

0

@mekston Oglądanie gdy Carlos serwuje to czasami masochizm

1

Danil chyba nie lubi serwowac gdy ma seta w ręku

0

@MesQueUnClub96 Tzn szybko to jaki termin

0

Ależ straszny gem.

1

@Kubsoleon Moze nie najlepszy ale jak ma dzien to mija wszystkich niczym tyczki

1

@takisobiektos Humber to grał prime w tym meczu,on returnował wysmienicie.Miał pecha ze z Carlosem grał bo innych jaśków by ograł.

0

@MesQueUnClub96 Nie ma szans z Carlosem z tym podaniem tzn musi liczyc ze Hiszpan bedzie chokowac przy serwisie

0

@takisobiektos Jak Tommy bedzie tak serwować to 3 sety max

4

Razem mogliby mieć wszystko.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?