Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kubsoleon Moze nie najlepszy ale jak ma dzien to mija wszystkich niczym tyczki
1
@takisobiektos Humber to grał prime w tym meczu,on returnował wysmienicie.Miał pecha ze z Carlosem grał bo innych jaśków by ograł.
0
@MesQueUnClub96 Nie ma szans z Carlosem z tym podaniem tzn musi liczyc ze Hiszpan bedzie chokowac przy serwisie
0
@takisobiektos Jak Tommy bedzie tak serwować to 3 sety max
4
Razem mogliby mieć wszystko.
0
@kamiVeB Dzisiaj za kuponem czyli za Francją
0
@Michael24 Mental
0
@MesQueUnClub96 @takisobiektos Pytanie jak Danil zareaguje po przerwie,dla mnie on dzis sportowo jest lepszy niz Sinner
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sinner wraca do gry.Jednak Med nie bedzie miec 2x kreczów po drodze.
0
@takisobiektos Nie no jak lubie Tommiego Paula to wszyscy i tak czekamy na final z poprzedniego roku
0
@takisobiektos Danil by dostał krecz od Dimy i Sinnera xd
0
Czyżby krecz Włocha?
0
Posypał się troche Sinner po tym pierwszym secie.Juz nie kosi tak podaniem a Med w swoim stylu do bólu skuteczny i łamie równiez w trzecim secie Włocha. @mekston
0
@mekston Wydaje mi sie ze jest lepszy w tym meczu ale zobaczymy pozniej
1
Zasłużony drugi set dla Meda.W pierwszym też powinien kończyć Włocha w tiebreaku.
8
@Faro W Manchesterze juz nie bedzie mega talentem
4
@Faro Kto to jest
0
@takisobiektos Ma czego zalowac Med po tym 1 secie
2
25 mln od Marsylii za Greenwooda.
0
@MesQueUnClub96 Po tym gemie napewno,łamak Meda
1
Ale Med zmarnował tego seciora,setowa przy własnym podaniu ajaj
2
@mekston @AFA To chcialem przekzać
2
@MesQueUnClub96 Nadal z Novakiem ma 29:30 a Alcaraz 2:3.Kwestia jednego meczu dodi.Federer troche gorzej niestety wygląda.
2
@MesQueUnClub96 Obecnie team Nadal,Federer i Alcaraz
9
@takisobiektos Wydaje mi się że chodzi mu o faze pucharową bez dogrywek,boiska z b klasy i jakby to powiedzieć większą swobode fizyczną
3
@takisobiektos Tu bardziej chyba chodzi o klimat Copa America
6
To by było dosyć ciekawe doświadczenie.Pomieszać ekipy i zagrac takie dwa turnieje.
0
@takisobiektos Alcaraz zawsze jest mocno zaniżany.Tutaj to jest takie 60-40.
1
Steve,Kerr,Erik Spoelstra i Tyronn Lue w sztabie.Team marzenie.