1

@Kubsoleon Moze nie najlepszy ale jak ma dzien to mija wszystkich niczym tyczki

1

@takisobiektos Humber to grał prime w tym meczu,on returnował wysmienicie.Miał pecha ze z Carlosem grał bo innych jaśków by ograł.

0

@MesQueUnClub96 Nie ma szans z Carlosem z tym podaniem tzn musi liczyc ze Hiszpan bedzie chokowac przy serwisie

0

@takisobiektos Jak Tommy bedzie tak serwować to 3 sety max

4

Razem mogliby mieć wszystko.


0

@kamiVeB Dzisiaj za kuponem czyli za Francją

0

@Michael24 Mental

0

@MesQueUnClub96 @takisobiektos Pytanie jak Danil zareaguje po przerwie,dla mnie on dzis sportowo jest lepszy niz Sinner

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sinner wraca do gry.Jednak Med nie bedzie miec 2x kreczów po drodze.

0

@takisobiektos Nie no jak lubie Tommiego Paula to wszyscy i tak czekamy na final z poprzedniego roku

0

@takisobiektos Danil by dostał krecz od Dimy i Sinnera xd

0

Czyżby krecz Włocha?

0

Posypał się troche Sinner po tym pierwszym secie.Juz nie kosi tak podaniem a Med w swoim stylu do bólu skuteczny i łamie równiez w trzecim secie Włocha. @mekston

0

@mekston Wydaje mi sie ze jest lepszy w tym meczu ale zobaczymy pozniej

1

Zasłużony drugi set dla Meda.W pierwszym też powinien kończyć Włocha w tiebreaku.

8

@Faro W Manchesterze juz nie bedzie mega talentem

4

@Faro Kto to jest

0

@takisobiektos Ma czego zalowac Med po tym 1 secie

2

25 mln od Marsylii za Greenwooda.


0

@MesQueUnClub96 Po tym gemie napewno,łamak Meda

1

Ale Med zmarnował tego seciora,setowa przy własnym podaniu ajaj

2

@mekston @AFA To chcialem przekzać

2

@MesQueUnClub96 Nadal z Novakiem ma 29:30 a Alcaraz 2:3.Kwestia jednego meczu dodi.Federer troche gorzej niestety wygląda.

2

@MesQueUnClub96 Obecnie team Nadal,Federer i Alcaraz

9

@takisobiektos Wydaje mi się że chodzi mu o faze pucharową bez dogrywek,boiska z b klasy i jakby to powiedzieć większą swobode fizyczną

3

@takisobiektos Tu bardziej chyba chodzi o klimat Copa America

6

To by było dosyć ciekawe doświadczenie.Pomieszać ekipy i zagrac takie dwa turnieje.


0

@takisobiektos Alcaraz zawsze jest mocno zaniżany.Tutaj to jest takie 60-40.

1

Steve,Kerr,Erik Spoelstra i Tyronn Lue w sztabie.Team marzenie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?