1

@MOLESTA Yamal nie ma szans na ZP nawet jakby tu grał Messiego w prime.To nie jest jego czas na takie nagrody.Bramki przyjdą w koncu.Na ten moment nie można nic więcej oczekiwać.Hiszpan i tak robi zbyt dużo.Nie ma takich pilkarzy jak on w takim wieku.

0

Zmadowany Alvaro Morata.


4

@fart Durant ma szanse na wygranie 4x igrzysk z rzędu

0

@Rust_Cohle Zreszta jego wszystkie posty są praktycznie o Ronaldo.Normalne to chyba nie jest.

2

@NeroTFP1 Brakuje mu igrzysk by zamknąć tą wspaniałą kariere.

2

@Rust_Cohle Ten chlop to jeden wielki fejk.Mam wrazenie ze co drugi jego post to fejk.
https://x.com/UnknownViratian/status/1810032666131288526

0

@MesQueUnClub96 Może ale z takimi reprezentacjami jakie ma w grupie moze być o to ciężko.Beda go podwajać a nie widze tam ludzi którzy przejmą mecz poza nim.

1

@MesQueUnClub96 To prawda.Szkoda Grecji bo raczej małe szanse na awans.Kanada nr1 i o 2 powalczy Hiszpania z Australią.

2

USA vs Serbia spoko na papierze.


1

Ciekawe kim by był Maradona w naszych czasach.Z lepszą medycyną,taktyką i całym otoczeniem piłkarskim. @Comentateiro @mekston


1

@takisobiektos Ale tu nawet nie chodzi o Novaka.Z Tiafoe miał podobną obrone i Amerykanin się pomylił.Sens jest jeden czyli bronisz wszystko i przebijasz nawet jesli przeciwnik ma najłatwiejszego smecza na świecie i Carlos to robi.Oczywiście kordynacja ruchowa pozwala mu na wiele ale warto po prostu walczyć o kazda piłkę.

0

@takisobiektos No tak ale wciąz on mógł skonczyc to tym fh a jednak Carlos to wybronił.Tak jak mówie dajesz sobie szanse na coś.Novak tez spieprzył smecza z Carlosem rok temu a wydawał się on dosyc łatwy i tam Carlos rowniez dał sobie szanse.Czasami musisz wierzyc i liczyc ze rywal sie pomyli.

1

@Arden Nie ma nic na insta Gaviego

4

Wielki Giannis.


0

@Popitek12 Tommy Paul to marka popitku

0

@takisobiektos Gdyby nie wyjął tych dwóch pilek to nawet by do tego nie doszło.Swoją determinacją Carlos dał sobie szanse by przeciwnik zrobił błąd.W takich sytuacjach szansa jest marna a tu akurat Francuz zrobil babola.

1

@Popitek12 Nie no Rune na tym turnieju to jest chyba 7-8 do pucharu

1

@mekston W sumie punkt ktory dal drugiego seta.Arcyważny punkt.

2

Dlatego zawsze trzeba walczyć do końca.Ręce z waty Francuza. @mekston


1

@Popitek12 Rune to pewnie robi wyjazd w next meczu

1

Ten Depay trochę na siłe.


9

@Barcasub No od Griezmanna,Theo czy Giroud nie ma nic xd

2

Piłkarze z Francji co zaczeli używać twittera.


5

@Comentateiro Mbappe to przyszły pryzydent Francji

3

Szkoda ze odchodzi taki baller z Premier League ale niech idzie się rozwijać.Za dobry był na CP.


1

@mekston Ciekawy jestem tego meczu.Med jak ma serwis to potrafi kosić.W tamtym roku odpadł z Carlosem w półfinale i nie wyglądał jakos bardzo zle.

0

@mekston Duza korzysc dla Meda przed meczem z Sinnerem.Odpoczął sobie tak naprawde.

37

Rzadko takie coś się w sumie zdarza w piłce.


0

@Rust_Cohle Ja raczej ide na valoranta lub lige legend

6

Znowu banda największych influ w Polsce będą chodzić za nim krok w krok xd


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?