0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Karny chyba dla Anglii

1

Declan Rice strata niczym u juniora przy tym golu Simonsa

0

No to cena z Simonsa juz nie dla Barcelony

5

Travis Scott


3

Matesz Yamal Borek


0

Jude Bellingham wciąz walczy o ZP.W sumie samo wejście do finału może mu juz zapewnić balona.Będzie miec więcej argumentów niz Vinicius.

1

Jaki przejazd w piatym po Fritzu holy shit

1

@Jakchcesz Mimo wszystko Anglia

1

Hades i dycha wracają na scene.


0

@mekston Fritz ma ogolnie problem z wygraniem z tymi najlepszymi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Lepszy mimo wszystko Fritz dla widowiska niz Musetti

1

@MesQueUnClub96 Chcialbym ale pewnie bedzie to ktos z Bostonu Brown/White

1

@kanver_ Chyba to był najgorszy mecz Nico na tym Euro.Pierwszy do zmiany był tak naprawde.

2

@MesQueUnClub96 Derick White c'mon

3

@Faro Wczoraj to on zaliczyl bardzo przeciętny mecz.W ataku wedlug sofa najgorszy gracz i tu się zgadzam.Ledwie jeden drybling,0 strzałów i 1 kluczowe podania przez caly mecz.Kounde miał go w kieszeni.

1

@barcelonaLM @takisobiektos @mekston @MesQueUnClub96 W sumie wyniki beda mieli podobne jesli awansuje.Nawet Fritz moze ma ciut lepsze.
Hurkacz
2024-2 runda
2023-1/8
2022-1 runda
2021-polfinal
Fritz
2024-mozliwy polfinal
2023-druga runda
2022-cwiercfinal
2021-trzecia runda

2

Dominacja genetyczna Taylora Fritza.Jesli zamelduje się w półfinale Wimbledonu będzie mozna powiedzieć ze jest lepszym graczem od Hurkacza na trawie.?
@mekston @barcelonaLM

1

@Sysia11 Nie widzialem głosów by chcial grać na MŚ26.Raczej to są odpowiedzi w stylu jak w tym wywiadzie.

1

@Danny Gaucho Juz edytuje łysy

21

Nie zdziwie się jak Messi zakonczy kariere w repce tym turniejem.Jak odchodzić to w chwale.


0

@Hawajczyk Raczej to wynika z tego że kibice z Polski uważaja ze to Lewy powinien dostać ZP za 2021 bodajże i teraz po kazdym meczu tak o Messim piszą

5

Chyba jakis rekord na Wimbledonie


9

@Zoker Zawsze mnie to zastanawia że w czasach 32432 kamer oni wszystko to robią.Przecież pózniej to wstyd jak nie wiem co.

1

@Sysia11 Presja nakładasz na sędziego

0

Co ten De Paul xd


3

@PatrychoO Taki kraj a murawy jak z b klasy.Pamiętam jak oglądalem Brazylie z Urugwajem i Raphinhie ktory leci sam na sam i nagle tak z dvpy mu pilka podskakuje.Co prawda miał na prawej nodze wiec i tak by pewnie nie trafil ale takie niespodzianki jak nierówna murawa na tym poziomie to skandal.

3

Oglądam sobie kota w butach tego z 2022 i naprawdę super film.Nie sądzilem że jest aż tak dobry.

1

@barcelonaLM Ale z szacunekiem do Danila bo to będzie ciężki mecz,4-5 setów pewne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?