Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro A był hype na Leao gdy kazdy go chciał w Barcelonie
1
Chyba Portugalia wolałaby grać z zespołem który chce grac w pilkę.Wiedza ze Czesi nie chcą atakowac i takie klepu,klepu po obwodzie.
0
W sumie Polska przy Czechach w ataku to Hiszpania w prime
0
Bruno to jest masterclass
0
Ciezko bedzie Czechom jesli nie wyjdą z tego busa
0
Co to za nowy zawodnik Lją
0
@MesQueUnClub96 No grali w poprzednim sezonie i w next pewnie tez beda wypożyczeni
0
@MesQueUnClub96 W Portugalii grają Cancelo i Felix a w Czechach nie widze zawodników Barcelony
2
Guler>Ronaldo
0
@PatrykBarca Lub Szwajcarie w fazie pucharowej Mundialu 6:1
6
@Jarema2000 Portugalia na luzie zdusi Turków,słabiutko bronią
3
Cancelo w 3-5-2 na wachadełku.Ciekawe zagranie Martineza.
3
Guler chyba top3 piłkarz Euro po Ronaldo i Bernardo @Popitek12
0
Oby Fedal powrócił
1
@Comentateiro Ktoś musi
3
@takisobiektos On tak naprawde nie musi być jakos napakowany.Już teraz dominuje jak obrońca a w ataku wiadomo mozliwosci nieograniczone ze względu na wzrost i kordynacje ruchową
2
Piękny FH.
1
@mekston Dał pare super piłeczek
0
Co za syfiasta gra a ja się ciągle na nią nabieram.Riot games w pigułce.
0
@FcPortoFan1999 Wszyscy jesteśmy fanami greckiego chokera
0
@takisobiektos Tsitsipas miał 2:0 na Garrosie ale zrobił to co zrobił
0
@Rust_Cohle Pewnie dlatego nawet jesli Alcaraz wygra x szlemów to będą ludzie mu zarzucali że grał sam w tenisa.Nie on to wybrał więc niech inni się dostosują do jego poziomu.Kazdy szlem to wyjątkowa rzecz.Nawet w tym pokoleniu tacy zawodnicy jak Zverev,Tsitsipas czy inni sa bez szlema.
0
@takisobiektos Zvereva szanuje jako sportowca bo to solidny gracz,Med na twardej zawsze postawi opór+Sinner,Novak.
1
@Rust_Cohle @takietam Niech inni stawiają mu opór.Ma godnych rywali jak Hurkacz.
0
Factos.
3
@zadafcb Po tylu latach to musi niesamowicie smakować.Całe życie na to pracował.Zasłuzył.
1
@fart Mysle ze przeskoczył wszystkie oczekiwania
8
MVP Finałów dla Jaylena Browna szacuuun.
1
Tak szczerze to chyba Indiana wypadła najlepiej z Bostonem.Ten 1 mecz przegrali na wlasne zyczenie a reszta tez byla dosyc bliska oprócz g2.
5
Boston