Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Z tego 3 miejsca same Anglie,Portugalie i inne Hiszpanie nas czekają?
0
@MesQueUnClub96 A jak Francja wygra z nami 5:0?
2
Ale ekipka.
https://x.com/WillGuillory/status/1803081020909994428
1
@Messibestplayerintheworld Liga narodów
5
Chyba nasz najlepszy skład.Ewentualnie w formie Kaczmarek za Kurka.
1
@Rewolucja123 Po prostu byli słabsi niz Toni Kroos
6
Toni Kroos
2
@capoN Sylwetkowo tez top
0
@MesQueUnClub96 Tez wybitna jednostka
5
Osobiscie dla mnie najlepszy bohater kina akcji ale ile ludzi tyle opinii.
2
@mekston Toni&Luka 2ZP>Iniesta Xavi 0
2
Toni Kroos przejął ramble
0
Ciekawe czy Novak zagra w Wimbledonie.Oficjalnie info jeszcze nie było ze rezygnuje a sam turniej stratuje za ponad tydzien.
2
@MesQueUnClub96 Chyba nie widziales Szczęsnego z Dojczami
2
Otamendi juz chyba emerytura co @AFA
10
Kiedys bym powidział Pedri>Musiala ale teraz chyba malo kto tak powie.Niemiec o sporą długość wyprzedził Hiszpana.
0
@Emhyr Oprócz Gvardiola to wygląda to srednio
1
@takisobiektos I dobrze.Moze coś sobie zbudują bo jest tam kilku fajnych graczy.Finał trochę szczesliwy ale grali dobrą koszykówke.
2
@MesQueUnClub96 Mem organizacja robi memowe ruchy.Szkoda kibiców ale ktoś musi dostarczać zwycięstwa dla reszty ligi.Zero perspektyw i zero niczego.
0
@Danny Gaucho To jeszcze bardziej wpływa na niekorzyść Pele
1
@MesQueUnClub96 Czuje sie troche jakbym oglądał Hurkacza na szlemach,zero przyjemności
7
Przykro mi ale Pele to juz przeszłość @Comentateiro
0
@MesQueUnClub96 Sinner ciągnie Huberta czy Wrocławianin gra?
6
Opinia @Popitek12?
https://x.com/majkeI1999/status/1803171538050441708
1
@BorzyKrzys Wole takie 24-25
2
@macio_944 Wybiły 32 stopnie w Lublinie niestety
0
Szkoda ze Włosi dzis w duzych rezerwach
1
Dla mistrza Wimbledonu mozna zrobić wyjątek by mógł obejrzec rodaków
5
@AFA Dodi kibicuje Niemcow więc z automatu licze na porazke dojczów
3
Trzeba przyznac ze te pierwsze kontrakty w NBA dla Rookie są potężne ale tez trzeba być w topce.