2

@PatrychoO Bede ogladał film ale moze na drugim ekranie sobie odpale

0

@mekston Chorwaci raczęj do domciu

0

@Bagsik88 No czyli w ostatnich latach mogli marzyc o medalu jakiejś imprezy.Odrazu po wyjsciu z grupy lotka z turnieju i mam w nich wierzyć?

0

@Emhyr Nie przejdą w cwiercfinale Niemców na moje

1

@mekston @Firestone Joselu powinien grac

0

@Bagsik88 Pytam cie kiedy zagrali dobry turniej wiec mi odpowiedz xD

0

@_Niko_ Dla innych tak ale dla Barcelony 100

3

@Bagsik88 Kiedy Urugwaj zagrał dobry turniej na ważnej imprezie?Przeciez oni nawet z grupy nie wyszli na ostatnim mundialu xd.

6

@PatrychoO No i tez pytanie jaki poziom piłkarski będzie.Brazylia pozbawiona swoich liderów w osobie Neymara,Casemiro i Thiago Silvy,Kolumbia z emerytem James'em,Urugwaj który mnie osobiscie nie przekonuje na wielkich imprezach i Argentyna która broni tytułu.Chyba ze beda jakies niespodzianki.

2

@PatrychoO MŚ tak ale nie powiesz mi ze to Euro nie ma klimatu.Fajnie się to ogląda.Sama organizacja tez na dobrym poziomie.

15

@okiemtypera_lucaxx95 Jednak EURO ma lepszy klimat + więcej reprezentacji grających dobrą piłke.

2

@mekston Tez dałbym Kanade ze względu na potężnego Daviesa

0

@KonopaaEagle Carlos Alcaraz,Rafael Nadal i Nico Williams

1

No bez Kalvina to grać nie możesz xd


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@PatrychoO Chciales napisac
Olmo-Roque-Yamal

0

@mekston Widze wlasnie ze moga miec połfinal ''za darmo''

0

Nie ma w sumie co zbyt kalkulować Hiszpania bo zarówno z Niemcami jak i z Anglią to dosyć ciężkie ćwiercfinały chociaż lepiej z Angolami niz z gospodarzami.

0

@mekston Francja jeszcze pokaze pazur,faze grupową wezmą na lekko

0

@barcelonaLM Przy Hiszpanii z 1 miejsca?

0

@Sysia11 @mekston Mimo wszystko nie widze by druzyna z Morata i gosciem z Arabii na ŚO wygrała turniej

10

Piękny Yamal.Potencjał na miare największych piłkarzy i to w wieku 16 lat. @Bagsik88

1

Opinia @MesQueUnClub96?


0

@MesQueUnClub96 Slaby sezon to i brak powołania

1

@norbi77 Vitinha zaimponowal w ostatnim meczu

0

@MesQueUnClub96 Nie ma Rashforda czyli najlepszego dryblera

0

@Bagsik88 Dalej uwazam ze Yamal ma potencjal by zblizyc sie do Messiego a czy go wykorzysta to co innego.Mozecie inaczej uwazac xD

0

Reprezentacja siatkarzy jezdzi na turnieje po to by je wygrywać a reprezentacji pilkarzy by się nie skompromitować.Fakt,nie opinia.

0

Palmer,Eze i Gordon na ławce i pewnie wejdą w 85 minucie.Chyba zadna druzyna nie ma tak luksusowej ławki.

0

@mekston Oby Dania awansowała do play off

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?