Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Bede ogladał film ale moze na drugim ekranie sobie odpale
0
@mekston Chorwaci raczęj do domciu
0
@Bagsik88 No czyli w ostatnich latach mogli marzyc o medalu jakiejś imprezy.Odrazu po wyjsciu z grupy lotka z turnieju i mam w nich wierzyć?
0
@Emhyr Nie przejdą w cwiercfinale Niemców na moje
1
@mekston @Firestone Joselu powinien grac
0
@Bagsik88 Pytam cie kiedy zagrali dobry turniej wiec mi odpowiedz xD
0
@_Niko_ Dla innych tak ale dla Barcelony 100
3
@Bagsik88 Kiedy Urugwaj zagrał dobry turniej na ważnej imprezie?Przeciez oni nawet z grupy nie wyszli na ostatnim mundialu xd.
6
@PatrychoO No i tez pytanie jaki poziom piłkarski będzie.Brazylia pozbawiona swoich liderów w osobie Neymara,Casemiro i Thiago Silvy,Kolumbia z emerytem James'em,Urugwaj który mnie osobiscie nie przekonuje na wielkich imprezach i Argentyna która broni tytułu.Chyba ze beda jakies niespodzianki.
2
@PatrychoO MŚ tak ale nie powiesz mi ze to Euro nie ma klimatu.Fajnie się to ogląda.Sama organizacja tez na dobrym poziomie.
15
@okiemtypera_lucaxx95 Jednak EURO ma lepszy klimat + więcej reprezentacji grających dobrą piłke.
2
@mekston Tez dałbym Kanade ze względu na potężnego Daviesa
0
@KonopaaEagle Carlos Alcaraz,Rafael Nadal i Nico Williams
1
No bez Kalvina to grać nie możesz xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@PatrychoO Chciales napisac
Olmo-Roque-Yamal
0
@mekston Widze wlasnie ze moga miec połfinal ''za darmo''
0
Nie ma w sumie co zbyt kalkulować Hiszpania bo zarówno z Niemcami jak i z Anglią to dosyć ciężkie ćwiercfinały chociaż lepiej z Angolami niz z gospodarzami.
0
@mekston Francja jeszcze pokaze pazur,faze grupową wezmą na lekko
0
@barcelonaLM Przy Hiszpanii z 1 miejsca?
0
@Sysia11 @mekston Mimo wszystko nie widze by druzyna z Morata i gosciem z Arabii na ŚO wygrała turniej
10
Piękny Yamal.Potencjał na miare największych piłkarzy i to w wieku 16 lat. @Bagsik88
1
Opinia @MesQueUnClub96?
0
@MesQueUnClub96 Slaby sezon to i brak powołania
1
@norbi77 Vitinha zaimponowal w ostatnim meczu
0
@MesQueUnClub96 Nie ma Rashforda czyli najlepszego dryblera
0
@Bagsik88 Dalej uwazam ze Yamal ma potencjal by zblizyc sie do Messiego a czy go wykorzysta to co innego.Mozecie inaczej uwazac xD
0
Reprezentacja siatkarzy jezdzi na turnieje po to by je wygrywać a reprezentacji pilkarzy by się nie skompromitować.Fakt,nie opinia.
0
Palmer,Eze i Gordon na ławce i pewnie wejdą w 85 minucie.Chyba zadna druzyna nie ma tak luksusowej ławki.
0
@mekston Oby Dania awansowała do play off