Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Pod jakim względem?
0
@mekston Garnacho time
5
@Comentateiro Dlatego jest GOATem
3
Wilfredo drugi mecz z rzędu.Oby znowu masakrował.
0
Pracować w telewizji i zarabiać po 20 baniek rocznie.Czyste szaleństwo.
0
@Don-Corleone Tez się dziwie ze nie chca grac z nominalnym LS
0
@MesQueUnClub96 @AFA Naszczęscie w futbolu boisko wszystko weryfikuje.Grupe mają łatwą ale play offy to bedzie inna bajka.
2
@AFA Futbol który zachęca ale futbol który nie wygrywa.Chociaz trudno wymagac punktów z Argentyną.Powinni raczej liczyc na Chile i Peru.
0
@Kuba_1 @PatrychoO Tego nie oceniam bo nie wiadomo jak bylo a to co Lapcio mówi to wiadomo ze trzeba brac poprawke
1
Brak silnej ligi i konkurencji też pewnie wpływa na poziom Messiego.W takim Miami raczej gra emerycka i nie jest to przygotowanie do takiego turnieju jak miał zawsze.
0
@Cukson Bo będzie dla nich bardzo tani albo za darmo go wezmą 2025
0
@AFA Mozliwe ale to wszystko zalezy od danego meczu i dyspozycji dnia
1
@AFA Wyniki sa najwazniejsze w futbolu na turniejach i tak zawsze było,jest i będzie.Nie odbieram Urugwajowi szans ale historia jest dla nich brutalna.Ostatni dobry turniej jak mieli Suareza w prime.
1
@AFA A dla Portugalii granie z taką Kanada ktora chce grac w pilke a nie jak Czechy ktore stoja w 10 w polu karnym
1
@macio_944 Tam za duzo odpowiedzialnosci jest na Messim i Di Marii.Jak oni czegoś nie wymyślą to reszta czeka
1
@macio_944 Lub Argentyna dzisiaj nie gra na miare swoich mozliwosci
3
Davies z Mbappe na jednej stronie w Realu to będzie miazga.
1
@AFA Urugwaj od 10 lat nie wygral meczu w fazie play off na turnieju.To nawet nie jest katastrofa.To juz wyzszy poziom.Niech udowdnią na turnieju ze potrafią zajśc do polfinalu/finalu a nie mityczne robienie progresu.Od takiej druzyny wymagasz wyników a nie progresu i tego ze fajnie grają.
0
@Bagsik88 Mówisz o niespodziankach typu Chorwacja czy Maroko?One zawsze beda ale to zespoły od ktorych nie ma oczekiwan jak od Urugwaju
0
@Bagsik88 Brąz ME w 96
0
@Bagsik88 Dalej nie rozumiesz.Nie dali mi powodu od 10 lat bym w nich wierzył.Niech zagrają chociaz jeden dobry turniej i bedzie mozna cos powiedziec a nie wieczne rozczarowanie.
0
@Bagsik88 Chcesz udowdnić coś czego nie da się udowodnić bo nie ma na to zadnycha argumentów.Uruguwaj nie istnieje od 10 lat i takie sa fakty.
0
@KamQiX Najgorzej boje sie ze Nico przyjdzie i będzie bobiczkiem na tym LS.Tu presja jest z kosmosu a kilka slabych meczy i moze byc ciezko.
0
@Bagsik88 Nie porównuj poziomu piłkarskiego Urugwaju do Arsenalu.Zresztą Arsenal walczył na równi z najlepszym zespołem świata a Urugwaj?Nie ma ich od 10 lat na mapie futbolu a ty mi wyjezdzasz z nimi jakby oni byli Argentyną czy Brazylią.
1
Zniszczy go ten zespół ale oby pokazał ze ma potencjał na dobrego kołcza.
0
@Bagsik88 Wydaje mi się ze się nie rozumiemy a więc wyjaśnie.Chcesz mi powiedzieć ze mam wierzyć w Urugwaj który ostatni mecz w fazie pucharowej turnieju wygrał ponad 10 lat temu?Mówisz o czwartym miejscu w 2010 roku gdzie grał Diego Forlan i mam przez to w nich wierzyć?Ładnie dziś było pite Bagsiku.
2
@PatrychoO Bede ogladał film ale moze na drugim ekranie sobie odpale
0
@mekston Chorwaci raczęj do domciu
0
@Bagsik88 No czyli w ostatnich latach mogli marzyc o medalu jakiejś imprezy.Odrazu po wyjsciu z grupy lotka z turnieju i mam w nich wierzyć?
0
@Emhyr Nie przejdą w cwiercfinale Niemców na moje